Jump to content

Arka Tampon Spoiler

SafaTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aracım için istediğim Arka Tampon Spoiler gelmiş. Bagaj havuzu da istemiştim o gelmemiş geldikçe paylaşacağım :D

Şayet imkanım olursa ve teknik dokümanları bulabilirsem kaput, tampon çamurluk ve aynaları da,  okulda üzerinde çalıştığım çelikten 10 kat sert Karbon-Fiberden yapıcam. 

Okulda kullandığım Karbon parçalardan 2 örnek koydum ilgisi olanlar için. 

IMG-20161224-WA0004.jpg

IMG-20161224-WA0003.jpg

IMG_20161223_101807.jpg

IMG_20161223_101815.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, SafaTR :

Aracım için istediğim Arka Tampon Spoiler gelmiş. Bagaj havuzu da istemiştim o gelmemiş geldikçe paylaşacağım :D

Şayet imkanım olursa ve teknik dokümanları bulabilirsem kaput, tampon çamurluk ve aynaları da,  okulda üzerinde çalıştığım çelikten 10 kat sert Karbon-Fiberden yapıcam. 

Okulda kullandığım Karbon parçalardan 2 örnek koydum ilgisi olanlar için. 

IMG-20161224-WA0004.jpg

IMG-20161224-WA0003.jpg

IMG_20161223_101807.jpg

IMG_20161223_101815.jpg

Gelmiş derken nereden gelmiş ? :) kaça gelmiş :)

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. Fiyatını inanın bilmiyorum aracımı sıfır alırken dahil ettiler ama sıfır araç ile birlikte aldığım için standart fiyat yansıtmadılar onu biliyorum. 

Aracımı alırken sipariş vermiştim. Arabam geldi geçen hafta bu parça yeni geldi :D

Anladığım kadarıyla bayiler aksesuarları ellerinde hazır tutmuyorlar talebe göre geliyor. 

2 saat önce, Av.Oguzhan :

Gelmiş derken nereden gelmiş ? :) kaça gelmiş :)

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gule gule kullanin. Montajdan once ve sonra fotograf koyabilirseniz guzel olur. Orjinal aksesuar her zaman iyidir tabi fiyat makul olursa. Kendi yarisim icin orjinal far koruma aldim 2 ayda anca geldi. Çoğu servis ugrasmiyor servisiniz baya ilgili herhalde. Baska projeler de var mi hocam...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, vethekim :

Gule gule kullanin. Montajdan once ve sonra fotograf koyabilirseniz guzel olur. Orjinal aksesuar her zaman iyidir tabi fiyat makul olursa. Kendi yarisim icin orjinal far koruma aldim 2 ayda anca geldi. Çoğu servis ugrasmiyor servisiniz baya ilgili herhalde. Baska projeler de var mi hocam...

Montaj sırasında araba başında olamayacağım maalesef. Ankara Mazda bayisi gerçekten çok ilgileniyor müşterisi ile tatmin oldum diyebilirim bu konu da. 

Diğer projelerde dediğim gibi fırsatım olursa Karbon-Fiberden parça üretmeyi düşünüyorum. Eğer üretebilirsem üretim ve montaj aşamasını paylaşmaktan keyif duyarım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...