Jump to content

2017 Yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Tutarları

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

O kadar hatırlatıldı, konu açıldı ama bu sefer geç kaldık iyi mi ? :D Dün saat 22.05 de hatırladığımda GIB'de acı bir mesaj ile karşılaştım.

Sistemimiz mütabakat ( veya buna benzer bir uyarı idi ) sebebi ile kapalıdır. Sistemimiz 02.00 - 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

yazısını görünce anladım ki bu sefer kaçış yok :D  Neyse ki 1 TL farkla 226 TL ödememizi yaptık ;) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Her şeyde olduğu gibi bunda da çok parası olandan çok para almak. Son güncellemede fiyatlandırma üzerinden vergi güncellemesi geldi aynı yolda ileriliyoruz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, zoptrik :

Her şeyde olduğu gibi bunda da çok parası olandan çok para almak. Son güncellemede fiyatlandırma üzerinden vergi güncellemesi geldi aynı yolda ileriliyoruz

En sevmediğim 2 ay; ocak ve temmuz...

Bu vergiyi çıkaranların kulakları iyi çınlıyor.

Fiyatlandırma üzerinden derken doktor? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, zoptrik :

ÖTV den bahsediyorum Vergilendirme politikasından bahsediyorum Mustafam ;) 

Lan bi an sevindim değişti mi diye....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
Bir saat önce, Burak :

Bugün son gün :) Sonra unuttum , hatırlatmadınız demeyin :D Ben unuttum çünkü bir arkadaş hatırlattı :D 

Vallahi ben tamamen unutmuşum. Senin bu mesajın üzerine hatırladım. Şirketin yaklaşık 30 aracının MTV'sini ödedim ama, kendi aracımı unutmuşum. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş misali oldu benimkisi. 

Garanti Bonus karta 3 taksitle ödedim, 225.-Lira 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, İlhan :

Vallahi ben tamamen unutmuşum. Senin bu mesajın üzerine hatırladım. Şirketin yaklaşık 30 aracının MTV'sini ödedim ama, kendi aracımı unutmuşum. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş misali oldu benimkisi. 

Garanti Bonus karta 3 taksitle ödedim, 225.-Lira 

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daha aracı alırken "ucube vergi" ötv öde, aracı kullanırken 6 ayda bir "bi gel hele bakalım nassın iyi misin" hal hatır sormacası öde, zaten vergimizle yapılan yolu kullanırken "fazla uzaklaşmış olamazsın"  öpücüğü al, benzini en pahalısından yak...

şimdi ben anlamadım; meclis milli iradenin tecelli ettiği yerse meclis başkanı milyonluk mercedes'i neden vergisiz alıp  cebinden yol parası ödemeden benzine para vermeden altı ayda bir öpülmüyor?

normalde vatandaşın yaşadığını temsilcimiz olarak birebir yaşması gerekmiyor mu?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daha aracı alırken "ucube vergi" ötv öde, aracı kullanırken 6 ayda bir "bi gel hele bakalım nassın iyi misin" hal hatır sormacası öde, zaten vergimizle yapılan yolu kullanırken "fazla uzaklaşmış olamazsın"  öpücüğü al, benzini en pahalısından yak...
şimdi ben anlamadım; meclis milli iradenin tecelli ettiği yerse meclis başkanı milyonluk mercedes'i neden vergisiz alıp  cebinden yol parası ödemeden benzine para vermeden altı ayda bir öpülmüyor?
normalde vatandaşın yaşadığını temsilcimiz olarak birebir yaşması gerekmiyor mu?

Seni duydular ve benzine 10 kuruş daha zam geldi [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu yıl 4.317,00 TL ama seneye 3.134,00 TL ' ye düşüyor çok şükür [emoji4]

Yuh o ne öyle be :)

Araba oturduğu yerde günde 11.8₺ yakıyor :(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Fotifoti :

Yuh o ne öyle be :)

Araba oturduğu yerde günde 11.8₺ yakıyor :(