Jump to content

2.Nesil Mazda 3 Sedana Lancer Spoileri Olur mu ?

kwon61
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

çok teşekkür ederim zahmet edip uğraşmışsınız bence harika görünüyor elinize yüreğinize sağlık :)) asıl sıkıntımız yan bakıştan bombeli kısmı nasıl görünecek ama şu görüntü bence çok şık olmuş yan marşpiyelde yaptıracam spoileri hallettikten sonra önceliğim şuan için bu :))

2 saat önce, SpeedMazda :

Merhabalar, öncelikle konuyu ve sonucu ben de merak ettim.
Hızlıca sizin için Photoshop'da bir çalışma hazırladım. Fotoğraftaki perspektifler birbirini tutumuyor olsa da aklınızda az çok bir fikir oluşturur diye düşünüyorum...

Lancer-Spoyler.jpgmazda3-lancer-evo.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Spoiler icin daha kasli ya da yuksek bir sey dusunur musunuz rx8 yaptiklari tarzdan mesela sahibindende gormustum beyaz rx8 de ancak m3 nasil durur bilemem...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Mazda41 :

Spoiler icin daha kasli ya da yuksek bir sey dusunur musunuz rx8 yaptiklari tarzdan mesela sahibindende gormustum beyaz rx8 de ancak m3 nasil durur bilemem...

o tarz spoiler bizim araçların etine buduna fazla gelir imajdan kaybetmesin..  yurtdışı sitelerde mazda 6 için bunu buldum çok şık durmuş ya :)) maalesef Türkiyede yok tabi..

pr_image_2716_u.jpg

Rear-Wing-Spoilers-For-MAZDA-6-MK2-BOOT-SPOILER-2008-Primer-ABS-car-spoiler-for-Mazda.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vallahi civiclere yapıyorlar ve gayet hos duruyor ki benim turbo dizel civicten daha etli daha butlu her anlamda benim aklımda böyle bir proje var arastırıyorum ancak iş yoğunluğundan sanayiye uğrama fırsatıda bulamadım arabayı 80k bakımına goturdugum zaman detaylı bir arastırma yapıcam Kocaelide spoyler işi yapan 2 yer buldum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lancer spoiler siparişim geldi fakat spoiler montaj yerleri bagaja uzun geldi.. aslında serviste karşılaştığım bi lancer'in bagaj ölçüsünü aldım 18cm bizim mazdanın bagajı 20cm olmama ihtimali yoktu ama gelen spoiler için en az 22 cm bagaj olması gerekiyordu.. lancer olsa uymayacaktı yani hatalı ürünmüydü neydi anlamadım.. bagaj üstünde çok havalı durdu ama belirtmeden geçmeyeyim..) ürünü geri yolladım aynı gün..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11.01.2017 at 21:54, kwon61 :

çok teşekkür ederim zahmet edip uğraşmışsınız bence harika görünüyor elinize yüreğinize sağlık :)) asıl sıkıntımız yan bakıştan bombeli kısmı nasıl görünecek ama şu görüntü bence çok şık olmuş yan marşpiyelde yaptıracam spoileri hallettikten sonra önceliğim şuan için bu :))

Önemli değil, faydalı olduysa ne mutlu...

Son mesajınızı gördüm, ölçünün tutmaması üzücü olmuş.Belkide söylediğiniz gibi ürün hatalı olabilir... Ama bagaj üstünde havalı durduğundan bahsetmişsiniz. O halinin fotoğrafı varsa görmek isteriz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yahu şu Japonlar yeni bir tasarım yaparken, bu arkadaşlara danışmalı bence. O kadar arge çalışmaları, kafa patlatmalar falan, ne gerek var. Bu işi bilen adamlara insan bir danışır dimi yani !!!

Sonuç; Bu arkadaşlar konuyu anlamamış. İyiki de seyrettim. Benim açımdan çok faydalı oldu. Aracıma bir kez daha aşık oldum... @İlhan bey, iç tasarım konusunda kesinlikle haklısınız. Renkler ve zevkler tartışılmaz derler. Böyle zevksiz imalat yıllarca tartışılır. Hatta, her konusu geçtiğinde önüne bir de " Temel " bir gün diye başlayıp, ballandıra ballandıra nesilden nesile aktarılır.

Not: Tırnak içindeki Temel; bizim fıkralarımızda geçen temeldir. Söz meclis den dışarıdır. :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, SpeedMazda :

Önemli değil, faydalı olduysa ne mutlu...

Son mesajınızı gördüm, ölçünün tutmaması üzücü olmuş.Belkide söylediğiniz gibi ürün hatalı olabilir... Ama bagaj üstünde havalı durduğundan bahsetmişsiniz. O halinin fotoğrafı varsa görmek isteriz :)

maalesef yanımda spoilerı tutacak biri oladığı için resim çekemedim aklımda vardı yoksa :)  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Hb mazda 3 için spoiler nasıl olur benim arabada yok diğer üst modelleri görünce bi hoşuma gitmiyor değil 

20170220_164836.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, onurr26 :

Hb mazda 3 için spoiler nasıl olur benim arabada yok diğer üst modelleri görünce bi hoşuma gitmiyor değil 

Forumdaki şu konularımıza bir göz at istersen Onur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...