Jump to content

22 Ocak Pazar Günü - Ödemiş Gölcük Gezisi

Serdar Ç.
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba;

2 Ekim tarihinde yaptığımız İzmir etkinliğinde katılan herkes ilk defa tanışmasına rağmen çok sıcak bir ortam oluşturduk. O gün etkinliğe doyamayıp yeni etkinlikler için hep iletişim halindeydik. Bu arkadaşlığı pekiştirmek, yeni arkadaşlarla tanışmak ve güzel vakit geçirmek için yeni etkinlik planları yapmaya başladık.

Ve sonunda İzmir ve çevre illerdeki arkadaşlarımız için yeni bir buluşma yapıyoruz. (Etkinlik tüm üyelere açıktır diğer illerdeki arkadaşlarımıza da bekleriz…)

Poster.jpg

Tarih       : 22 Ocak 2017 – Pazar

Yer          : Ödemiş Gölcük Gölü ve Bozdağ (Kar durumuna göre iptal olabilir.)

Etkinlik   : KONVOY HALİNDE GÖLCÜK GÖLÜNE ULAŞIM

BÖLGEDE UYGUN BİR YERDE YEMEK MOLASI

GÖL ÇEVRESİNDE GEZİ, FOTOĞRAF ÇEKİMİ

ÇAY KAHVE MOLASI

BOZDAĞ’DA KAR TOPU SAVAŞI

Buluşma Yeri ve Saati : Saat 09:45  -  Bornova IKEA Otoparkı

Hareket  Saati : 10:00

NOT: Birçok hava durumu sitelerine göre 22 Ocak tarihinde İzmir ve Ödemiş’te aralıklarla yağış ve bulutlu görülmektedir. Bu nedenle şemsiyelerinizi yanınızda bulundurmanızda fayda var.

DETAYLAR :

Etkinlik daha çok gezi amaçlı, serbest zamanlı bir etkinlik olacaktır.

Bölgedeki mekanlardan önceden rezervasyon durumu olmadığından göl etrafındaki mekanlardan birinde kararlaşıp öğle yemeği planlamaktayız. Daha sonrasında göl çevresinde yaya gezinti, fotoğraf çekimi yapılabilir. Yine göl kenarında bulunan çay bahçesinde çay/kahve molası verilip sohbet edebiliriz.

İzmir’e dönüşe geçtiğimizde Bozdağ’daki kar durumuna göre tesiste veya çevresinde hasret olduğumuz “kar oyunları” oynayabilir, keyifli vakit geçirebiliriz.

UYARI :

• Yağmur ve soğuk hava koşulları için hazırlıklı olmanızı öneririm.(Eldiven, bere, atkı vb.)yanınızda olsun.
  • Yollarda kar/buz olması ihtimaline karşı kar zinciri olan arkadaşların yanında bulundurabilir.

ETKİNLİĞE KATILACAK ARKADAŞLARIN AŞAĞIDAKİ LİNKTEN TAKVİME ULAŞIP, KATILIM DURUMUNU İŞARETLEMESİNİ RİCA EDERİM.

@Selman

@mazdamx-5

@honuuu

@Ouz

@özbeyy

@sercan

@CaRaBeeN

@Hüsnü Gürsu

@EBRU DAĞLI

@Dündar

@GökayT

@Badilcan

@ecortuk

@Ozzy_Mazda

@turboyata

@mazdago

@Montimpex

@brightblade

@darthanyan

@miskinn

@cigo_bey

@Koray74

@h.kayhan

@seferihisarlı mazdacı

@acamurcu

@abluka

@rubin

@recep35

@DonQuichotte

@ayildirimzen

@eshotcu

@opasno

@hkaleli

@Les_Chevaliers

@NeW_BeeTLe

@mutlu-rx7

@tolgaA

@GörkemYetim

@volki7

@Yılmaz D.

@atabey1

@murryy

@findori

@Mert

@ilk aşk

@altaylim1914

@burakbyr

@Dawence

@Bagator

@relics

@social

@Ufuk Değirmenci

@imercan

@parson1907

@Drumble

@evren06

@yankizulu

@Oguzkaanoztas

@awarahoon82

@umutesiyok

@PekosBill

@skunac

@dacopa

@İsmetoguz7

@kralxs

@KorkmazEr

@taner35

@sany

@Emreerel35

@fatih2008

@iksir35

@m_ekin81

@Bassman

@Bassman35

@snap

@626metin

@glx.35

@volkanozbulbul

@piramitmurat

@gokhan.gungor

@Fcoskun50

@bbaygin

@selcuk3464

@theozy

@Orhan Afacan

@chatzi

@ErdemUys

@surance

@bjemate

@serdar35

@hadji sakir

@srkn1907  @Mergen  @Destroyer  @Oz6ur  @kanuni1973 

@ahmetipek @soldier95  @gboztepe 

@CengoRX  

Serdar Ç. tarafından düzenlendi
Tarih güncellenmiştir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14-15 Ocakta Açıköğretim sınavları var diye biliyorum.. Değerlendirmeniz amaçlı paylaşıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şunu 22 ocak yapın da biz de gelelim eskişehirden. Okullar kapanmadan nasıl gelek?

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu tarih değişikliğini tek başıma karar vermem doğru olmaz. Katılacak diğer arkadaşların da görüşünü almak gerekir bence.

Eğer çoğunluk 22 olsun diyorsa değiştirebiliriz...
@Koray74@Ufuk Değirmenci@Mesut3d@Emreerel35 siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oylama yapalım. Forumu aktif kullanmayan üyelerin eğer telefonunu bildiklerimiz var ise onlarla da görüşelim. Ben bildiklerimi aradım. Haber verdim.

Benim için 15 de olur 22 de olur. Gönlüm çoğunlukdan yana. Biraz gayret arkadaşlar şartları zorlayalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar çoğunluğun uygunluğu sebebiyle etkinliği 22 Ocak 2017 Pazar gününe erteliyoruz...

Etkinlik takvimi ve bilgilerini güncelleyeceğim...

Bir saat önce, Burak :

Tarihe tam olarak karar verin de ona göre Eposta duyurusu yapalım ama 22 olursa daha iyi olabilir şahsi görüşüm.

@Burak ve @İlhan abi üyelerin talebi doğrultusunda etkinlik tarihi güncellenmiştir. Buna göre sosyal medya ve diğer alanlarda duyuru yapabilirmisiniz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Serdar Ç. :

Arkadaşlar çoğunluğun uygunluğu sebebiyle etkinliği 22 Ocak 2017 Pazar gününe erteliyoruz...

Etkinlik takvimi ve bilgilerini güncelleyeceğim...

@Burak ve @İlhan abi üyelerin talebi doğrultusunda etkinlik tarihi güncellenmiştir. Buna göre sosyal medya ve diğer alanlarda duyuru yapabilirmisiniz...

Tamam Serdar en kısa zamanda resimli bir eposta ile bilgilendirme yaparım site üzerinden. Sosyal medya kısmı da @İlhan a ait ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geç kalmışım cevap icin ama olsun. Bana da uyar farketmez, yeter ki pazar günü olsun gerisi mühim değil. 22sinde karar kıldık mi simdi kesin ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

57 dakika önce, Emreerel35 :

Geç kalmışım cevap icin ama olsun. Bana da uyar farketmez, yeter ki pazar günü olsun gerisi mühim değil. 22sinde karar kıldık mi simdi kesin ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

22 Ocak kesin tarih @Emreerel35

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eşimle beraber 2 kişi gelebiliriz ancak araç mazda olmaz şimdiden söyleyeyim mazda karlı yolları sevmiyor :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

59 dakika önce, karsiyakaliozi :

Eşimle beraber 2 kişi gelebiliriz ancak araç mazda olmaz şimdiden söyleyeyim mazda karlı yolları sevmiyor :)

Abi senin araba grubun gözdesi onsuz olur mu şimdi... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Serdar Ç. :

Abi senin araba grubun gözdesi onsuz olur mu şimdi... :)

Kardeşim 5 haftadır yatıyor garajda üstu kapalı yağmur çamur çıkarmıyorum ufaklık var onunla takılıyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, karsiyakaliozi :

Kardeşim 5 haftadır yatıyor garajda üstu kapalı yağmur çamur çıkarmıyorum ufaklık var onunla takılıyorum 

3 saat önce, karsiyakaliozi :

Siz yeter ki gelin. İsterseniz fayton ile gelin ama gelin. Amaç bir arada olmak.Hoşca vakit geçirmek. İki lafın belini kırmak. Gerisi bahane. Ancak, "Mazda" gibi bahane de, pek bir keyifli oluyor. :tey:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...