Jump to content

MazdaClubTR 10. Yılında Üyelerine Hediyelerle Teşekkür Ediyor

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Değerli Üyelerimiz,

Bildiğiniz üzere MazdaClubTR 26 Aralık 2016 da 10. yaşını doldurdu. Geride bıraktığımız 10 yıl boyunca pek çok şey paylaştık, pek çok anı biriktirdik. Bunların en temel kaynağı da siz değerli üyelerimizdi. Bunun bir göstergesi olarak biz de elimizden geldiğince ve @Mazda Türkiye'nin de katkıları ile sizlere hediyeler ile teşekkür etmek istedik.

mazda_2500x2500.jpg

Bu çerçevede Şubat ayından itibaren 5 ay boyunca her ayın ilk günü bir önceki ayın Lider Tablosundan elde edilecek listeden ;

• En çok beğeni alan ilk 4 üyeye 10 - 6 - 4 - 3  puan,
  • Teknik konulardan en çok beğeni alan ilk 4 mesajın sahiplerine de sırası ile 8 - 6 - 4 - 3 puan verilecek;
    • Bu puanların toplamından elde edilecek listedeki ilk 3 kişiden ;
      • 1. olana Mazda polar
      • 2. olana Mazda yelek + gömlek
      • 3. olana Mazda T-shirt + kartvizitlik + 2GB Mazda 3 USB verilecektir

Bunlara ek olarak Albümler uygulamamızda MazdaClubTR 10. Yıl Albümü oluşturulmuştur. Bu albüme arzu eden üyemiz aracına ait bir resim koyma hakkına sahip olacaktır. Üyelerimizin ilk resimden sonra yükleyeceği resimler silinecek ve değerlendirmeye alınmayacaktır. 15 Mart 2017 saat 23.00 itibari ile en çok beğeni kazanan resimin sahibi olan üyemiz İstanbul'da ise kendisi, değilse devredeceği bir üyemiz bir haftasonu boyunca Mazda MX-5 test etme şansına sahip olacaktır.

Son olarak da 5 ayın sonunda 1. olmuş 5 üyemizin yer aldığı bir anket yapılarak bir hafta boyunca "Sitemize en çok katkı sağladığını düşündüğünüz üyemiz hangisi ? " sorusuna yanıt aranacak, en çok oy alan üyemiz sitemizden standart bir periyodik bakım ( yağ, hava-yağ-polen filtreleri ve periyodik bakım işçiliği ) hediyesi kazanacaktır.

• MazdaClubTR belirtilen hediyeleri değiştirme hakkına sahiptir.
  • Tekstil ürünlerinde her kazanan için uygun ölçü bulma imkanı olmadığından en yakın ölçüde gönderim yapılacaktır.
  • Bu hediyelerden özellikle ve sadece üyelerimizin hak kazanabilmesi için yönetimde bulunan kişilerin hesapları beğeniye kapatılmıştır.
  • Bir hediyeyi kazanan kişi aynı hediyeyi kazanma hakkına tekrar sahip olamayacaktır.

Tüm haberi görüntüle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel bir haber bu, forumun içerik kalitesine de katkısı olacağını düşünüyorum. Son zamanlarda bir içerik paylaştığımda genelde forumda online olan kişi olarak sadece kendimi görmek biraz garip oluyordu :) bu haberle anlık forum takibi de sanırım artacaktır. Forum yöneticilerine bu güzel haber için teşekkürler. Nice 10 yıllara MazdaClubTr..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, SpeedMazda :

Güzel bir haber bu, forumun içerik kalitesine de katkısı olacağını düşünüyorum. Son zamanlarda bir içerik paylaştığımda genelde forumda online olan kişi olarak sadece kendimi görmek biraz garip oluyordu :) bu haberle anlık forum takibi de sanırım artacaktır. Forum yöneticilerine bu güzel haber için teşekkürler. Nice 10 yıllara MazdaClubTr..

Konu altındaki görüntüleyen üyeleri kasdediyorsanız orada genelde 1-2 kişi olması normal. Toplamdaki online listesine ise linkten ulaşabilirsiniz. Çoğu zaman oldukça da kalabalıktır liste ;)

Güzel dilek ve yorumlarınız için de teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, Burak :

Konu altındaki görüntüleyen üyeleri kasdediyorsanız orada genelde 1-2 kişi olması normal. Toplamdaki online listesine ise linkten ulaşabilirsiniz. Çoğu zaman oldukça da kalabalıktır liste ;)

Güzel dilek ve yorumlarınız için de teşekkürler :)

Evet orayı kastediyordum. Şimdi anladığım kadarıyla o kısım ilgili konudaki online kişi sayısını gösteriyormuş :) bazen 9-10 kişi birden görüyordum aynı yerde. Bu nedenle yanılmışım sanırım. Bilgi için Teşekkürler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

42 dakika önce, SpeedMazda :

Evet orayı kastediyordum. Şimdi anladığım kadarıyla o kısım ilgili konudaki online kişi sayısını gösteriyormuş :) bazen 9-10 kişi birden görüyordum aynı yerde. Bu nedenle yanılmışım sanırım. Bilgi için Teşekkürler :)

Rica ederim. Evet dediğiniz gibi konu altındaki liste sadece o anda o konuyu inceleyen üyelerin isimlerini gösteriyor.

Bu arada herkes için de bir açıklama ekleyeyim.

Yukarıda bir listeden bahsettim. Nerede bu aday listesi ? Nasıl ulaşabilirim diye düşünüyorsanız onu da açıklayayım. Liste her an ve herkese açık durumda aslında. Yapmanız gereken linkte tıklayıp ilgili ay için gün aralığını vermek.

Mesela Ocak ayı için şu ana kadar oluşan listeyi görmek istiyorsanız Lider Tablosu linkinde başlığın hemen altında bulunan AY - TÜM ALANLARDA seçeneklerini Özel Gün ( 1 Ocak - Bugünün tarihi )  ve İletilerde olarak değiştirirseniz an itibari ile aday listemizi görebilirsiniz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 saat önce, NeW3 :

Hediyeler çok güzel ama bence en güzel hediye bu forumun kendisi 

Bu güzel iltifat için teşekkür ederiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Burak :

Bu güzel iltifat için teşekkür ederiz :)

Rica ederim iltifat değildi araçlarımızla ilgili hertürlü bilgiye rahatça ulaşıyoruz daha ne olsun 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ay ortası itibari ile adayların listesi için [mention=11198]Servet[/mention] - [mention=11120]Tarahumara[/mention] - [mention=12102]SafaTR[/mention] - [mention=8218]Zealot[/mention] - [mention=12055]Leanback[/mention] - [mention=11097]Koray74[/mention] potadalar [emoji4]

Yıllık izin alıp bu konuya yoğunlaşacağım [emoji16][emoji23]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O değil de bir şey merak ettim şimdi. Gidip MX-5 almak istiyorum ama öncesinde test etmek istiyorum desem test ettirmiyorlar mı? :) 

Edit: Hee ayıktım şimdi. Hafta sonu boyunca diyor. İyiymiş valla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi rodaj süresi dolayısıyla Cx-3 e zor biniyorum haftasonu boyunca mx-5 bende olursa oturur karşılıklı çay içeriz :D

Çok güzel bir etkinlik emeği geçen herkese teşekkür etmek lazım. Teşekkürden fazlasını yapmak gerek ama şimdilik kuru kuru teşekkür edelim biz. 

Yeni üye olduğum  için (her ne kadar belli etmesem de :D) üye olduğum için hiö pişman olmayıp tekrar tekrar kendime teşekkür ettim iyi ki üye olmuşum diye.

Üye olmak ile olmamak arasında gezip duranlar "Olun kardeşim" sosyalleşin kimse burda adam yemiyormuş. Aksine bağrına sokuyormuş. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En son 9 aralık 2016 gününde kazanmışım :) 

Bu aralar da işlerim yoğun,ödülü çok değerli arkadaşlarım alacak anlaşılan :) Herkese başarılar diliyorum :) 

Mx-5 in hakkını verin :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En son 9 aralık 2016 gününde kazanmışım [emoji4] 
Bu aralar da işlerim yoğun,ödülü çok değerli arkadaşlarım alacak anlaşılan [emoji4] Herkese başarılar diliyorum [emoji4] 
Mx-5 in hakkını verin [emoji4] 

Tüyo alalım [emoji854]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...