Jump to content

Yay Taktırdım

Superas
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yahu alem bu kis maa assss denen arkadaş :2funny: , bilmiyomu senin dedenin 100kilo olduğunu, hey Allahım ya uğraşıyoz işte bööle tıfıllarla :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

49

• Selman

11

• Murat b

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Guest uyumsuzelement

Yahu alem bu kis maa assss denen arkadaş :2funny: , bilmiyomu senin dedenin 100kilo olduğunu, hey Allahım ya uğraşıyoz işte bööle tıfıllarla :D

örencek abisi daha tek geziyo ya herkesi öyle sanıyo :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sadece okuldan eve giderken ki bazen o da tek biniom, onun dısında arabanın içi hıncahınc doludur :D dede en fazla 2 woofer kutusu agırlıgı gelse dielim(zırto dan yola cıkarak hesap kitap yapıom :D ), 1 etli-butlu ya da 2 deri-kemik insanı daa "sorunsuz" yürütür araba o yaylarla..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim arabanıın alçak görünmesi için başka projem var.Hayata geçirirmiyim emin değilim.Bide virajlarda daha iyi oluyor diyorlar yay taktıranlar.Kaç 'la giriyorsunuz bu virajlara merak ettim  :D

Bende 15 jant olmasına rağmen hiç sorun yaşamadım virajda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim arabanıın alçak görünmesi için başka projem var.Hayata geçirirmiyim emin değilim.Bide virajlarda daha iyi oluyor diyorlar yay taktıranlar.Kaç 'la giriyorsunuz bu virajlara merak ettim  :D

Bende 15 jant olmasına rağmen hiç sorun yaşamadım virajda

yuruyen aksama yay yada amortısorden baska bıse olmazz ki :) yanı yol tutusu ıcın

yay dıosan kullandım cok memnunum 1senedır

konı amortisor takıcam bikac haftaya onunda cvabını solıcem yakında:)

senin projeyı merak ettım ben murat

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yuruyen aksama yay yada amortısorden baska bıse olmazz ki :) yanı yol tutusu ıcın

yay dıosan kullandım cok memnunum 1senedır

konı amortisor takıcam bikac haftaya onunda cvabını solıcem yakında:)

senin projeyı merak ettım ben murat

Yok itiraz etmiyorum.Mutlaka faydası vardır.Fakat sanki 150'le viraja giriyor herkes gibi bir intiba oluşuyor  :D .Normal şartlarda orjinal aksam yeterli bence virajlar için.Bide  virajlar için galiba gergi kolu takılıyor diye biliyorum.

Benim proje ise şöyle.Çamurlukları biraz şişirip,birazda onları aşşağıya doğru indirmek.Böylelikle lastik ile çamurluk arasındaki boşluğu azaltmak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hıc gerek yok bee murat bıtane konı sport amortisor all ıstedııgn tarza vıraja gır be abı :) ole camurluk kasa falan ugrasma

ayrıca normal aaracla gırdıgın vıraja,spor ve ıyı bı yayla 60 km daha fazla bı hızla cok rahat gırebılıosun,cok rahat topluo kendını

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hıc gerek yok bee murat bıtane konı sport amortisor all ıstedııgn tarza vıraja gır be abı :) ole camurluk kasa falan ugrasma

ayrıca normal aaracla gırdıgın vıraja,spor ve ıyı bı yayla 60 km daha fazla bı hızla cok rahat gırebılıosun,cok rahat topluo kendını

Benim derdim viraja girmek değil zaten.Çamurluk meselesinide yaparmıyım ,yapmazmıyım zaten emin değilim.fakat benim bir arkadaş Pasat SW nuna  yaptı ,çok şık durdu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok itiraz etmiyorum.Mutlaka faydası vardır.Fakat sanki 150'le viraja giriyor herkes gibi bir intiba oluşuyor  :D .

Murat inan daha evvelden viraja girdiğinin üstüne çok rahat 30-40 daha koyabiliyosun ve arka kopmuyor...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Murat inan daha evvelden viraja girdiğinin üstüne çok rahat 30-40 daha koyabiliyosun ve arka kopmuyor...

zaten kopmuyoki dsc saolsun :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi mesala etiler-levent çıkışında, zincirlikuyu mezarlığının ordaki viraja kaç la giriyorsun  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Şimdi mesala etiler-levent çıkışında, zincirlikuyu mezarlığının ordaki viraja kaç la giriyorsun  :D

150-170 kmden aşagı girmez Özhan oraya :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bahsettiğn viraj aklıma gelmedi, ama kolay olur, en azından gömecek yer aramazlar :'(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

150-170 kmden aşagı girmez Özhan oraya :D :D

kaçla giriosan yay la viraja +10 km ile girecem hodri alan :D :D

:D Bu durumda benim kanka 160-180 ile rahatlıkla girer o viraja  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...