Jump to content

Alınık Mazda RX-8

Tunahan03

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.hurriyetoto.com/ikinci-el-otomobil/ilan-detay/202428/galeriden-mazda-rx-8-r3-renesis-istanbul-bagcilar-mahmutbey bu likteki aracı tanıyıp bilen ya da galeriden önce tanıyan bi arkadaş var mı araçta hasar kaydı varmış ama limit belirtmemişler geçenler de de sormuştum ama yeni konu açarak daha fazla kişiye ulaşayım dedim aracın dış görünüşü cok iyi duruyor alınır mı ? ama rx8 işte dış görünüş de önemli lakin herkesin bildiği gibi diğer unsurlar daha önemli bu araçta. yapacağınız yorumlara şimdiden teşekkür ederim saygılarım la

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlan pek iç açıcı değil ama hani rx8 ciler birbirini tanır deniliyor ya yada aracı bilir ben de bu düşünceden yola çıktım aslında hani birisi çıkar bu araç benimdi falan dermi acaba demiştim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O şekilde Scirocco gibi satışı ve devamı olan araçlar daha cok takip ediliyor, genelde RX-8 satan bir daha ortalıkta görülmüyor ki. bu forumda RX-8 sahibi mtutun diye cok faal bir arkadaş vardı, arabayı bir sattı bir daha ismini duyan olmadı, aha ben 3 sene sonra bahsedince herkesin haberi olmuştur şimdi de.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Tunahan03 :

Galerilerde de çok rx var ama galeriye kim satıyor bu araçları :) insan önce bi foruma yazar alacak var mı diye dimi

Takastan gidiyor 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İhtiyaçtan satılık olunca foruma konu açmaya zaman bulamadan muhtemel alıcılara gidiliyor. Ben motosikletimi satarken tüm arkadaşlara haber vermiştim, onların da arkadaşlarına haber vermelerini istemiştim. Motosiklete meraklı bir köfteci vardı öğlenleri ona köfte yemeye gitmiştim; o esnada motorumun ne kadar iyi ve temiz olduğunu anlatmaya :=) Genelde bu tür girişimlerde alıcı pek çıkmıyor. Bir arkadaş motorumu begendi fakat "cocukları koleje yazdırdık" dedi. İlana dönen bir kişi harley davidson'umu satayım alacağım dedi, istediğim fiyatı verecekti ancak birkaç ay geçti bir daha aramadı o yüzden ciddi alıcı değil diye düşündüm, o esnada kurt bi alıcı gelip cok daha düşük fiyattan aldı hemen ertesi hafta harley davidsonumu sattım para hazır alabilirim diye aradı. Satış işi bayağı zor, o yüzden kurt pazarlıkçıya, galericiye, ölücüye gitme olasılığı yükseliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklısınız bi rx 8 acil olunca insanlar ne yapsın galeriler devreye giriyor işte o zaman vardır bizimde bi nasibimiz bakalım acelesi yok 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Revivo73 :

İhtiyaçtan satılık olunca foruma konu açmaya zaman bulamadan muhtemel alıcılara gidiliyor. Ben motosikletimi satarken tüm arkadaşlara haber vermiştim, onların da arkadaşlarına haber vermelerini istemiştim. Motosiklete meraklı bir köfteci vardı öğlenleri ona köfte yemeye gitmiştim; o esnada motorumun ne kadar iyi ve temiz olduğunu anlatmaya :=) Genelde bu tür girişimlerde alıcı pek çıkmıyor. Bir arkadaş motorumu begendi fakat "cocukları koleje yazdırdık" dedi. İlana dönen bir kişi harley davidson'umu satayım alacağım dedi, istediğim fiyatı verecekti ancak birkaç ay geçti bir daha aramadı o yüzden ciddi alıcı değil diye düşündüm, o esnada kurt bi alıcı gelip cok daha düşük fiyattan aldı hemen ertesi hafta harley davidsonumu sattım para hazır alabilirim diye aradı. Satış işi bayağı zor, o yüzden kurt pazarlıkçıya, galericiye, ölücüye gitme olasılığı yükseliyor.

Aynen öyle eğer karar verilip bir araca alıcı olunduysa; bu işin düsturu gereği, usulen veya sembolik olarak araç sahibi de güvenilir ise kapora verilmesi gerektiğini düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...