Jump to content

2017 Mazda MX-5 RF ( Hardtop ) Mayıs Ayında Türkiye'de

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

21.07.2017 at 10:48, ozyoss :

Power sense aldım. Donanım soft topla aynı. 153,000 TL. Esasen Eylülde geliyor ilk parti. 

hayırlıolsun gule gule kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, SweepeR :

Ben griciyim :) benim arabanın renginden biraz daha koyu sanırım. Gerçi beyazı da görmek lazım.

IMG_3646.JPG

IMG_3647.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ooooo @ozyoss valla iyi oldu. arabanın detayları güzel olunca beyaz renk çok yakışıyor. yakından da görmek lazım, boyasını sedeflidir heralde.

bir perşembe buluşmamıza katıl artık, görelim şu mermiyi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, SweepeR :

ooooo @ozyoss valla iyi oldu. arabanın detayları güzel olunca beyaz renk çok yakışıyor. yakından da görmek lazım, boyasını sedeflidir heralde.

bir perşembe buluşmamıza katıl artık, görelim şu mermiyi :)

Resimde pek belli değil. Çok tatlı bir sedefi var. Aslında bir ara aklım gitmedi değil lakin araç Mazda Türkiye'nin miş. Satmadılar. Perşembe konusunda; ben Bursa'da çalışıyorum. Gelemem ama kalbim sizlerle. İnşallah başka zaman : ) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce Karamürsel yolunda yanımdan geçti sakin sakin süzülerek.. Sürücü kasıla kasıla oturuyordu şöfer mahallinde... Geçme diyordum, ben ağlıyorum land ağlıyor asfalt ağlıyordu yanlayarak yürümüyor diye...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allahınız yokmu sizin la.. Önce kırmızı şimdi de bu Gölcük'te çıktı karşıma f22accf5f5807643299a569d28200200.jpg

Boş ver servet amca, senin ruhun genç :) hem uzun yol gitmez o araç [emoji12]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu habere en çok @Zealot üzülecek. Mazda MX-5 RF 2.0 lar sadece otomatik vites geliyormuş :( ve bu fiyata sadece 0.1 saniye daha iyi 0-100 ve daha düşük bir son hız. Kısaca 2.0 almayın denmiş :(

Mazda MX-5 , Motion RF, 1.5 SKYACTIV-G (6 ileri manuel) 138.290 TL'den başlayan fiyatlarla
Mazda MX-5 , Power Sense RF, 1.5 SKYACTIV-G (6 ileri manuel) 150.870 TL'den başlayan fiyatlarla
Mazda MX-5 , Power Sense RF, 2.0 SKYACTIV-G AT (6 ileri otomatik) 190.310 TL'den başlayan fiyatlarla

MazdaClubTR_Snip106.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...