Jump to content

2017 Mazda MX-5 RF ( Hardtop ) Mayıs Ayında Türkiye'de

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

4 dakika önce, ozyoss :

Sadece 1.5  power sense geliyor diye duydum ben.

Mazda Türkiye sitesinden aldım ekran görüntüsünü , onların yalancısıyım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Burak :

Mazda Türkiye sitesinden aldım ekran görüntüsünü , onların yalancısıyım :) 

Anladım. Ben yanlış okumuşum, pardon. Doğru diyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu habere en çok [mention=8218]Zealot[/mention] üzülecek. Mazda MX-5 RF 2.0 lar sadece otomatik vites geliyormuş [emoji20] ve bu fiyata sadece 0.1 saniye daha iyi 0-100 ve daha düşük bir son hız. Kısaca 2.0 almayın denmiş [emoji20]
Mazda MX-5 , Motion RF, 1.5 SKYACTIV-G (6 ileri manuel) 138.290 TL'den başlayan fiyatlarla
Mazda MX-5 , Power Sense RF, 1.5 SKYACTIV-G (6 ileri manuel) 150.870 TL'den başlayan fiyatlarla
Mazda MX-5 , Power Sense RF, 2.0 SKYACTIV-G AT (6 ileri otomatik) 190.310 TL'den başlayan fiyatlarla
MazdaClubTR_Snip106.thumb.JPG.f093cde9d7ec4c213b6668f8beff8137.JPG

1.5 alıp yayları, süspansiyonu değişir olur biter [emoji12]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, Zealot :

8.6 sn nedir ya. benim 1600 kg mazda 6'm  da 8.5 sn

2.0 - Otomatik vites olunca başka şansı yok. O arabayı 2.0 ve otomatik alacak kimse var mı acaba ? :)

Düşünsene 2.0 manuel tek bir MX-5 geldi Türkiye'ye ve biz onu test ettik, aşık olduk ve unutamıyoruz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, Servet :

Sayın yönetim, Okan beyin fotoğraf yükleme yetkisini elinden alın hatta gidip bilgisayarının fişini kıralım

:D

RF gerçekten cabrio dan çok daha güzel. Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 saat önce, Servet :

Sayın yönetim, Okan beyin fotoğraf yükleme yetkisini elinden alın hatta gidip bilgisayarının fişini kıralım

Cepten yazıyorum... ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar

basımdan gecen yaya halde ehliyet verme olayını bilenler bilir forumda... agustos 2015 deki  haksız yere yedigim ceza sonunda bitiyor 2 haftaya :)  agustos sonuna kadar bozcaadadayım eylülde istanbula dönücem ilk isim mazda bayisine ugrayıp bu bebeği görmek olucak :) eylülde şartlar uygun olursa RF e niyetleniyorum. Sipariş kota durumları nasıldır burdan forumdaki bayilere sormak isterim yakın zamanda görüşmek üzere :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

06.08.2017 at 18:50, batu1709 :

Merhabalar

basımdan gecen yaya halde ehliyet verme olayını bilenler bilir forumda... agustos 2015 deki  haksız yere yedigim ceza sonunda bitiyor 2 haftaya :)  agustos sonuna kadar bozcaadadayım eylülde istanbula dönücem ilk isim mazda bayisine ugrayıp bu bebeği görmek olucak :) eylülde şartlar uygun olursa RF e niyetleniyorum. Sipariş kota durumları nasıldır burdan forumdaki bayilere sormak isterim yakın zamanda görüşmek üzere :) 

Hızla tükeniyor. O tarihte hala rf bulunabilir mi garanti edemem. Ama elimizden geleni yaparız...

02.08.2017 at 11:39, zoptrik :

@okkko Okan abi kilitli diferansiyel dönüşümü tahmini ne kadar tutar? Müsait bir zamanında baksan bizi de bilgilendirsen. Uzun süredir aklımda. Bence 1.5 de yeterli o araca. 

Direkt 2.0ın lsd sini takmak mümkün olur mu bi araştıracağım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, okkko :

Hızla tükeniyor. O tarihte hala rf bulunabilir mi garanti edemem. Ama elimizden geleni yaparız...

Direkt 2.0ın lsd sini takmak mümkün olur mu bi araştıracağım...

2013 den beri bu aracın üretilmesini bekliyorum abi :) sabır tasına döndüm şartlar uyarsa satın almak istiyoruz :) oldu ki  diyelim eylülde kacırdık bir sonraki kota ne zaman geliyor? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün gece bağdat caddesinde yürürken gri bir tane yanımdan geçti, resimlerinden göründüğü kadar iyi ve çekici olmuş. Sahibi güle güle kullanır umarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13.08.2017 at 17:52, batu1709 :

RF in motion versiyonu tente tavanlı modelin power donanımına mı denk geliyor? bilen aydınlatabilirse mutlu olurum.

Hayır. Power Sense de bir çok güvenlik özelliği var. Motion da bunların hiç biri yer almıyor. Tente de Power Sense ne ise RF te de o. Aynı şekilde Motion da her iki modelde aynı donanım 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...