Jump to content

2016 Dünya Geneli Otomobil Satışları

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1.Yaklaşık 1 milyon aracın satıldığı ülkemizde, Mazda gibi global üretim yapan firmanın Türkiyeye bakış açısına bakın.

2. Wolkswagen gibi ülkemizde 100 bin araç satan ve bu ülkeden sadece para kazanan bir üretici firmanın şu ülkeye bir çivi çakmamasına içim acıyor doğrusu.

3. Reno, hyundai, toyota, ford gibi üreticileri alkışlamak lazım, bir kısmı montaj üretimi olsada bir sürü insan istihdam ediyor. Yedek parça üretimide cabası.

Vatansever milli irade her nedense hep vos vos peşinde.,

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladığım kadarı ile dünya çapı bir liste ülkemize özelleşmiş bir veri yok gibi tablolarda. Çok şaşırmamak gerek listede 1 2 marka model dışında beklenen dışı olmamış sanki :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Renegade :

1.Yaklaşık 1 milyon aracın satıldığı ülkemizde, Mazda gibi global üretim yapan firmanın Türkiyeye bakış açısına bakın.

2. Wolkswagen gibi ülkemizde 100 bin araç satan ve bu ülkeden sadece para kazanan bir üretici firmanın şu ülkeye bir çivi çakmamasına içim acıyor doğrusu.

3. Reno, hyundai, toyota, ford gibi üreticileri alkışlamak lazım, bir kısmı montaj üretimi olsada bir sürü insan istihdam ediyor. Yedek parça üretimide cabası.

Vatansever milli irade her nedense hep vos vos peşinde.,

Tüm maddelere sonuna kadar katılıyorum. Şu vos vos ta ne buluyorlar anlamıyorum.  Çevremde vos vosun dsg ve tsi motorundan şikayet eden bir sürü kişi var ama bunlara rağmen popülaritesi bitmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdanın ürettiği arabaların tamamını sattığını duymuştum, yukarıda da belirtildiği gibi yeni fabrikalar açarak yukarı sıralara tırmanacaktır, keşke mazda Türkiye'ye fabrika açsa da otomobillerinin fiyatları %5-10 arası ucuzlasa.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...