Jump to content

1. Nesil Mazda 3 4'lü Cam Açma Otomatiği

slckptr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1. Nesil Mazda 3 2006 sol on 4 lu cam acma otomatigi HURDA YADA CIKMASI OLAN VARMI YADA BULABILECEGIMIZ BIR YER  bendekinin iki entegresi yanmis entegreleri bulamadim Ankaradayim konya sokak da bile bulamadim hurda bulursam entegrelerini degistircem elinde hurda olan varsa irtibata gecebiliriz. Cikma da olabilir. Yada entegreleri bulabilecek birisi varsa fotolarinida atiyorum. PSX_20170216_205831.jpg

1. Yanik entegre

PSX_20170216_210336.jpg

2. Yanik entegre

PSX_20170216_210236.jpg

Bu entegre 2. yanik entegrenin aynisi sanirim ikisininde ustunde ayni yazilar var 

Not: 12 pinli arkadaslar. 

20170204_161544.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bcp 56 yazan sot 223 kasa smd npn transistör. Diğer yanan blok smd transistör. Kodu belli değil. Ancak devre üzerinde takip ile ne olduğu çözülür. Ehil bir tamirci yapabilir bunu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Servet :

Bcp 56 yazan sot 223 kasa smd npn transistör. Diğer yanan blok smd transistör. Kodu belli değil. Ancak devre üzerinde takip ile ne olduğu çözülür. Ehil bir tamirci yapabilir bunu

Ustadim agzina saglik cok anlamam elektronikten ama ankaradayim konya sokakda dahi bulamadim bu entegreleri nerden nasil bulabilirim onuda bilmiyorum . Aklima cinden ayni model anahtar alip icindeki entegreleri degistittirmek. Artik bilmiyorum yada hurda bulup entegre degisimi 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Az bekle öteki parçayı araştırıyorum. Birde, modül pahalı birşey mi? Öyle ise bilabedel onarım yapmayı denerim. Size Gebze gidiş dönüş kargo maliyeti çıkar.

Buldum,

55f11e747550d6138ed2274957c01506.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Servet :

Az bekle öteki parçayı araştırıyorum. Birde, modül pahalı birşey mi? Öyle ise bilabedel onarım yapmayı denerim. Size Gebze gidiş dönüş kargo maliyeti çıkar.

Ustadim orjinaline 700 tl diyor izmir mazda servis ankara 800 diyor yan sanayisi 200- 300 arasi  bende yan sanayi istemiyorum. Ustadim kargo ucreti onemli degil camlarin hic birini kullanamiyorum 1 aydir onumuz yaz o kadar parada veremiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu iki parçayı bulun. Sonrası hava üfleyen havya ile dikkatlice değişim yapılacak. Yanık olan ımd 16 sökülürken dikkat edilsin, plaket kavruk, yolları kopabilir. Çok nazik olunacak ve mutlaka reçine ile sökülecek. Reçine aşırı ısınıp plaketin yanmasını engeller

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sedef İstif makinaları sanayi ve Ticaret Ltd şti İnönü mahallesi güzeller OSB galvano sanayi sitesi 2/21 Gebze Kocaeli

Tüm kargo firmaları geliyor buraya. Adıma gönder bakalım ama mutlaka olacak garantisi veremem. Hasar derine inebilir, cpu türevi varsa bozulmuş olabilir. Çıkma rakamı uygun ise ona yönel, yoksa ben elimden geleni yaparım.

Tam kart fotosu görebilirmiyim, bakayım neler var üzerinde. Zaten kenarda pıc işlemci var sanki

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamamdır

Ustadim orjinaline 700 tl diyor izmir mazda servis ankara 800 diyor yan sanayisi 200- 300 arasi  bende yan sanayi istemiyorum. Ustadim kargo ucreti onemli degil camlarin hic birini kullanamiyorum 1 aydir onumuz yaz o kadar parada veremiyorum. 

Bu mesajı görmemişim. Deli para.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...