Jump to content

Mazda CX-5 Trafik Kazası

abdullah
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar CX-5 le ilk kazam,inşallah ilk ve son  olur.

Bakırköy sahil yolunda sağdan önüme çıkan araca çarpmamk için yavaşladım ama ani bir duruş olmadığı halde arkadan gelen  VW Kaddy büyük bir gümleyle bana patlattı.

Araçtan indiğimde ilk o aracı gördüm ''Eyvahh'' dedim banim araç ne haldedir diye gözümün ucuyla arkaya baktığımda şükür ettim.

Kim nederse desin iyiki ben  Mazda kullanıyorum.

Diğer araç çalışmadı bile olduğu yerde kaldı,tutanak tuttuktan sonra ben yoluma devam ettim,eve gelene kadar aracımla konuştum biraz poposunu kaldırdımO0

20170216_124241.jpg

20170216_124249.jpg

20170216_133247.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Siz fren yapınca aracınızın arkası yükseldi. Caddy frene basıp önü çökünce darbe bariyeri sizin araca çarpmadı. Eğer frensiz darbe anındaki hız ile çarpsa sizin hasar çok ciddi olurdu.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

caddy nin tramer i söylüyorum 

2 parça değişen , kaput. tampon..

2 parça boya, sağ sol çamurluk..  

o nasıl bir hale gelmiş şok oldum. böyle bir hasar hiç beklemiyordum... sübhanallah ilk kez görenler beğensin

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

çok geçmiş olsun. aracınızdaki hasarın çok olmaması sevindirici.

Teşekkür ederim Mehmet bey

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Siz fren yapınca aracınızın arkası yükseldi. Caddy frene basıp önü çökünce darbe bariyeri sizin araca çarpmadı. Eğer frensiz darbe anındaki hız ile çarpsa sizin hasar çok ciddi olurdu.

Yine de fazla be abi :) o tampon hiç mi işe yaramamış :(

Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Fotifoti :

Yine de fazla be abi :) o tampon hiç mi işe yaramamış :(

Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın

Aynı durumda mazda3 arkadan vursun aynı hasarı alır. Ön tampon dağılmaya çok müsait yaya güvenliği v.b :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun. Arkadaki araca bakınca senin araç oldukça iyi durumda.  Demek ki tam zıttı şekilde o aracın yumuşak karnına gelirken darbe senin araçta en sağlam yerlerden birine gelmiş 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Burak :

Çok geçmiş olsun. Arkadaki araca bakınca senin araç oldukça iyi durumda.  Demek ki tam zıttı şekilde o aracın yumuşak karnına gelirken darbe senin araçta en sağlam yerlerden birine gelmiş 

Eyvallah @Burak her ne şekilde olursa olsun Allah kimseye kaza bela vermesin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, hasarınızın az olmasına sevindim. Karşı taraf adına da üzüldüm. Kaza her şekilde kötü bir şey... Umarım ilk ve son kazanız olur..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun canlara zarar gelmemiş olmaması,kavgasız sakince halledebilmiş olmanıza yürekten sevindim. Allah yaşatmasın bir daha .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gecmis olsun... Can guvenligi herseyden onemli kimseye birsey olmamasina sevindim. Gerisi teferruat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...