Jump to content

Mazda 323 Ön Tampon Düşüklüğü

Kaptan52
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba ön  tamponun ufak bi kaza sonucubl birazcik aşağı düştü bir tarafi söktürüp taktirsam duzelir mi kaca çıkar fiyat olarak tahmini ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba öncelikli olarak geçmişler olsun.

Bunu buradan bizim bilmemiz yada tahmin etmemiz mümkün değil. 

Darbeye bağlı tamponun tırnakları-braketi ne durumdadır kontrolü lazım. Sağlamsa dediğiniz gibi sadece yerinden çıktıysa, sök / tak şeklinde düzelebilir..Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tırnaklar sağlam olmasa sallanır tampon diye düşünüyorum ki benimkini kipirdatamiyorum bile galiba sadece sok tak isi var teşekkür ederimm cevap için 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Sökülünce belli olur , büyük ihtimalle baglantı yeri kırılmıştır ama tamiri mümkündür plastik kaynagı yapıp boyanması gerekir oda 250 civarı  tutar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, NoooFearrrr :

Sökülünce belli olur , büyük ihtimalle baglantı yeri kırılmıştır ama tamiri mümkündür plastik kaynagı yapıp boyanması gerekir oda 250 civarı  tutar.

Boyanacak bisisi yok kırık olsa sabit durmazdi tampon suan sabit duruyor sallamaya calissamda sallanmiyor zaten 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir tarafı aşağı düştü demişsin hangi tarafı düştü hangi taraftan kaza oldu bunu bilsek belki daha net yorumlar yapabiliridik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, NoooFearrrr :

Bir tarafı aşağı düştü demişsin hangi tarafı düştü hangi taraftan kaza oldu bunu bilsek belki daha net yorumlar yapabiliridik.

Aşağı düştü derken üst öyle komple cikmadi tampon yerinde 1 parmak kadar aşağı düştü yani arada bosluk var onu demek istiyorum öyle cok cok büyük bir bosluk yok 2 cm ancadie aradaki bosluk dedigom gibi 1 parmagim giriyor o kadar boyutta 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...