Jump to content

MazdaClubTR 10. Yıl Hediyeleri Şubat Ayı Kazananları

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

@Burak abi Perşembe günü hediyeleri vermek için benim gitmemi mi bekledin ;D , bedeni olmayanların (misal @Zealot) hediyelerine el koyardım ne güzel :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Osman Örengül :

@Burak abi Perşembe günü hediyeleri vermek için benim gitmemi mi bekledin ;D , bedeni olmayanların (misal @Zealot) hediyelerine el koyardım ne güzel :tey:

Hediyeleri gelir gelmez senin yanına koymuştum mesajı anlamadıysan benim suçum ne ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Servet :

Bi dakka ya.. Masaya serilen hediyeleri iç etme hakkımız varmıydı?

Benden çıktıktan sonrası beni ilgilendirmez :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Servet :

Bi dakka ya.. Masaya serilen hediyeleri iç etme hakkımız varmıydı?

@Servet abi ben geç uyandım, ama süre yetmedi :) Orada olsaydım seninle ortaklaşa birşeyler yapardık gibime geliyor :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[mention=11198]Servet[/mention] abi ben geç uyandım, ama süre yetmedi [emoji4] Orada olsaydım seninle ortaklaşa birşeyler yapardık gibime geliyor [emoji3] 

Demekki bir dahaki sefere kumpas yapacaz [emoji88]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mart ayında son durum  [mention=2020]Fotifoti[/mention] - [mention=11198]Servet[/mention]  - [mention=8218]Zealot[/mention]  - [mention=11120]Tarahumara[/mention]
https://www.mazdaclubtr.com/leaderboard/?custom_date_start=1488315600&custom_date_end=1490993999&in=forums-pid

Mx'i alamıyorum değil mi [emoji12]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Burak :

Mart ayında yeni yüzleri lider tablosunda ve kazanma potasında görmek sevindirici :)

@Fotifoti @Servet ve muhteşem dönüşü ile @Oziyal ilk üçte görünüyor :)

Mart Ayı Lider Tablosu

Terminatör filmi aklıma geldi T800 polis karakolunda " I Will Be Back " diyordu bende geri döndüm :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...