Jump to content

2017 Model Mazda CX-5 Ne Zaman Gelecek ?

selmazda
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

O kombinasyonlarda bu meblağ dizel araçlar için hocam. Onun için dedim 2,0 benzinli araç almak diye. Kuga için mesela 1,5 dizel otomatikte titanium donanım 141 bin, üzerine ekstra koyabileceğiniz ne varsa koyun total 180bin. 

Ha mazda ayrı ford ayrı gözümde ama realitede bi karşılaştırınca dizel otomatik seçeneği cazip duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Kısa ve hızlıca belirteyim. Sadece 2.0 skyg power awd paket. Tek seçenek dış renk ve deri rengi olacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4/21/2017 at 23:31, okkko :

Kısa ve hızlıca belirteyim. Sadece 2.0 skyg power awd paket. Tek seçenek dış renk ve deri rengi olacak.

Teşekkürler. Bu power paket Sport - Touring - Grand Touring trim seviyelerinden hangisi oluyor birde adaptif cruze olacak mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24.04.2017 at 11:14, Batuhan79 :

Teşekkürler. Bu power paket Sport - Touring - Grand Touring trim seviyelerinden hangisi oluyor birde adaptif cruze olacak mı?

O dediğiniz paketlerin içeriğini bilsem hangisine denk geliyor söyleyebilirdim ama tam denk gelmeyebilir de bunlara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Merhabalar yeni cx5 bayilere geldi mi acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla konuyla direkt ilgili olmayabilir ama ben Yeni Otomotiv'e 7 Mart 2017 tarihinde bir Mazda 3 siparisi verdim.  Hala gelmedi.  Simdi tarih olarak Temmuz diyorlar.  :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu hafta ulaşmaya başlıyor.
Bu arada araçların paketi power sense olacak. Yani adaptif cruise var.

Teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

29.06.2017 at 21:56, AKayhan :

Valla konuyla direkt ilgili olmayabilir ama ben Yeni Otomotiv'e 7 Mart 2017 tarihinde bir Mazda 3 siparisi verdim.  Hala gelmedi.  Simdi tarih olarak Temmuz diyorlar.  :-[

5 ay bekliyorsunuz, vallahi tebrikler. Gerçek mazda sever sizsiniz bence elinize su dökemeyiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bir haber yok mu arkadaşlar, ne zaman geliyor?
Temmuzun 2. haftasına girdik hala bir haber yok!

Haftaya geliyor . 17'sj Lansman sanırım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Evet arkadaşlar müjdemi isterim. Nihayet araç geldi. Merserden aradılar 2017 yeni kasa gelmiş plakalı..Bu akşam uğrayacam incelemek için resim ve inceleme yazımı gönderirim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sitede 0-100 ü 10.7 görünüyor. Ben nedense 9.5 gibi hatırlıyorum eski kasayı. Böyle bir şey olabilir mi umarım bir yanlışlık vardır. Yoksa 2.0 litre benzinli motorla bu performansa gülünür dost ortamında.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet benim de dikkatimi çekti. Eski kasada 9.6 idi. Bence de bir yanlışlık var. Aynı zamanda azami hız 179 yazıyor. Bu da çok yetersiz. Umarım yanlışlık vardır.

Aracı gördüm arkadaşlar gerçekten harika olmuş. İçinde oturdum. Önümüzde günlerde test sürüşü sözü verdiler patronun arabası. Bir de kırmızı renk vardı. Diş resimlerini yüklemeye çalışacağım. Güneş vardı çok iyi resim çekemedim

Ön ızgaradaki logoyu çok büyük yapmışlar. Orta konsol çok geniş olmuş. Pencere kenarı plastik kalitesi artmış. Kokpit çok kalite görünüyor. Gittikçe daha premium oluyor araç. Bence muhteşem olmuş, bir de sürüşüne bakmak lazım tabi

IMAG0371.thumb.jpg.af1d29cee654d740dd6bb1e2221c3d1d.jpgIMAG0372.thumb.jpg.9d0b965c3541bf9e01ce0ed94fc0767c.jpgIMAG0373.thumb.jpg.2d0ef03f7a8315283436724a70af9a50.jpgIMAG0374.thumb.jpg.f4a73ccdde1b4eedd7d6b68b021abd6e.jpg

HTC One X9 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IMAG0370.thumb.jpg.3187ae3d952a73c4d8ed97d83d61128f.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...