Jump to content

2017 Model Mazda CX-5 Ne Zaman Gelecek ?

selmazda
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

3 saat önce, Fotifoti :

Neden suv değil crossover yazmışlar ?

sitesinde tanıtım yazısında SUV yazıyor. Nerede crossover yazıyor?

"Birlikte sürüşten alınan keyif

Yepyeni Mazda CX-5 ile sürüş keyfinin yeni boyutlarını deneyin. İç ve dış kısmı tamamen yenilenen SUV'umuz, sürücü için olduğu kadar yolcular için de konforlu ve caziptir. Sürüş keyfi için tasarlanan ve üretilen yepyeni Mazda CX-5, araçtaki herkese otomobille mükemmel bir bağ ve bütünlük hissi anlamına gelen güçlü Jinba Ittai hissini verir.

KODO Tasarımı evrimi ve benzersiz işçilik sayesinde, şık dış görünüş, yeni canlı Kristal Ateş Kırmızısı rengiyle belirgin ve amaca uygundur. Geniş, insan merkezli kabin ise tüm yolcular için sessiz, hassas ve konforludur. Aile ve arkadaşlarla yapılan uzun ve eğlenceli yolculuklar için mükemmeldir. Gelişmiş i-ACTIVSENSE güvenlik teknolojisi sayesinde herkes konforlu bir biçimde sürüşün keyfini çıkarabilir. Üstün sürüş keyfini paylaşın." 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

TR'ye gelen yeni CX-5 lerde inip kalkan camlar çift cam mı tek cam mi bilen var mı?
Dakika 15:40'da gösteriyor.

Bu araç full değil sanki
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25.07.2017 at 18:20, Fotifoti :

53f099df97b6e35f4c5bc0e7294320c2.png

Video başlığında yazıyor

Amerikada bireysel kullanıcı Crossover demiş. Zaten tam SUV sayılmaz araç. ikisinin ortası gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@okkko hayırlı olsun Okan bey. MX-5 RF normal MX-5'dan tasarım olarak farklı mı? Sanki önü farklı gibi geldi bana

HTC One X9 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28.07.2017 at 00:10, selmazda :

@okkko hayırlı olsun Okan bey. MX-5 RF normal MX-5'dan tasarım olarak farklı mı? Sanki önü farklı gibi geldi bana

HTC One X9 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolasın...

Ön arka aynı. Orta (yani tavan) farklı. İçi için de ufak tefek şeyleri saymazsak aynı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...