Jump to content

2017 Mazda CX-3 de Ne Değişiklikler - Yenilikler Var ?

MazdaClubTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda, 2017 Mazda CX-3'ü Cenevre'de tanıttı. 2017 Mazda CX-3 şu yenilik ve değişikliklerle sunuluyor olacak ;

İç ve Dış Görünüm

• İyileştirilmiş iç mekan ile arttırılan kalite ve fonksiyonellik
  • Daha küçük merkez ile keskinleştirilmiş yeni direksiyon
  • 10 yönlü hafıza ( Aktif Sürüş Ekranı ayarları da dahil )
  • Tam renkli Aktif Sürüş Ekranı -  Head-Up Display - HUD )
  • Görüş açısı ve kontrastı genişletilmiş LCD ekran
  • Otomatik kapanan kapı aynaları
  • 9 renk seçeneği ( Machine Grey Premium, Snowflake White Pearl, Eternal Blue, Soul Red, Ceramic Metallic, Titanium Flash, Jet Black, Arctic White, Deep Crystal Blue )

Şase ve Gövde

• GVC sistemi ( GVectoring Control )
  • Süspansiyon ve direksiyonda iyileştirmeler
  • Rüzgar sesini azaltmak için yapılan iyileştirmeler

Güvenlik

• ALH ( Adaptif LED Farlar ) 4 yerine 11 li LED Blok.
  • Gelişmiş SCBS ( Advanced SCBS )
  • Traffic Sign Recognition (TSR)
  • Driver Attention Alert (DAA)

Not : Bu özelliklerinin Türkiye'de sunulup sunulmayacağı kesinlik kazanmamıştır. Donanım ve motor seçeneğine göre farklılık gösterebilir

2017CX3_Geneva_Interior2_hires.jpg

2017CX-3_Geneva_Details1_hires.jpg

2017CX3_Geneva_Interior_black1_hires.jpg

2017CX3_Geneva_Interior_black2_hires.jpg

2017CX3_Geneva_Interior_white1_hires.jpg

2017CX3_Geneva_Interior_white2_hires.jpg

2017CX3_Geneva_Interior_white5_hires.jpg

2017CX3_Geneva_Interior1_hires.jpg

2017CX3_Geneva_Interior3_hires.jpg

2017CX-3_Geneva_Still6_hires.jpg

Tüm haberi görüntüle

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Fotifoti :

Mümkünde bir dahakind makyajlı kasa bekleyeceğim. Alette eksik kalmamış

Benim merak ettiğim bir husus var. Haberin resminde verilen bir lip ve marşpiyel detayı var. Siyah üstüne kırmızı çok şık durmuş. Bu getirilecek mi acaba ? :)

2017 Mazda3 Kırmızı Lip ve Marşpiyel

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim merak ettiğim bir husus var. Haberin resminde verilen bir lip ve marşpiyel detayı var. Siyah üstüne kırmızı çok şık durmuş. Bu getirilecek mi acaba ? [emoji4]
2017CX-3_Geneva_Action5_hires.thumb.jpg.a65f719f70d5c051360e1c462fce695b.jpg

Bunlar şimdi de alınabiliyor büyük abi :) aksesuar olarak satılıyor . Kırmızı parçadan emin değilim , ön taraf ve alt geliyor .
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Fotifoti :

Bunlar şimdi de alınabiliyor büyük abi :) aksesuar olarak satılıyor . Kırmızı parçadan emin değilim , ön taraf ve alt geliyor .

Lansman resmi olarak özellikle koymuşlar, ben de 2017 ile birlikte sunulduğunu düşündüm ondan merak ettim. Çok yakışmış...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni eklenen özelliklerle sanki segment yükseltir gibi olmuş. Hani doğan görünümlü şahinler vardı ya :) bu da CX-5 gibi CX-3 olmuş özellikleriyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lansman resmi olarak özellikle koymuşlar, ben de 2017 ile birlikte sunulduğunu düşündüm ondan merak ettim. Çok yakışmış...

Alet zaten yakışıklı da adamlar her seferinde daha güzelini yapıyor [emoji17] üzülüyor insan [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Fotifoti :

Alet zaten yakışıklı da adamlar her seferinde daha güzelini yapıyor emoji17.png üzülüyor insan emoji1.png

Mazda CX-5 biraz aykırı görünüyordu onu da düzelttiler. Her seferinde tamam bu son nokta diyorsun ama yanılıyorsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kararan dikiz aynası ve kol dayamadan ses yok yine heralde.

Kolçağı taktığıma pişman oldum hiç kullanmıyorum . Gelecek mi bilmiyorum ama Ayna Kararıyor artık , taba deri de var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

08.03.2017 at 15:33, Servet :

Daha 2 yıl olmadan yenileme, pis bu çekik gözlüler

Bari mazot filtre sorunu hallolsun

Yeni honda cr-v yi önemli ölçüde dış tasarımı ile yenilemişler, güncel hondacılar çok fena öfkeliler, bu kadar kısa sürede bu kadar önemli değişiklik olurmu diye, en göze batan ise, dehşet çirkin duran kambur sırtı, daha estetik ve albenili yapmışlar, mazda yine en azından, çoğunun dışardan fark edemeyeceği, hatta kullanıcılar dışında fark edemeyecekleri düzeltmeler yapmışlar. Mazdacı olmanın avantajı diyelim, teselli bulalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
1 dakika önce, mcagris :

yeni cx-3 bugün Ankara sordum gelmeyebilir dediler...sizden tarih öğrenebilen oldu mu?

Biz de bir bilgi almadık. Öğrenmeye çalışalım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...