Jump to content

Mazda CX-3 ile Yedigöller Hüsranı

Fotifoti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bolu ülkemizin en güzel doğaya sahip illerinden biri. Özellikle yedigöller berbat yolu ile bakir kalmıştı. Ben de eskiden çıkmış biri olarak kışın yedigolleri görmeyi çok istiyordum . Dün sabah 7'de Eskişehir'den çıkıp önce Abant'a oradan yedigöller yoluna çıktım . Yol boyunca araçlar yol kapalı dediler . Tabi ki dinlemedim [emoji1] en son bir renegade çıkılmıyor dediğinde şüphelendim ama onca yol geldikten sonra görmeden dönülmüyor. Yol gayet kuru giderken bir virajın ardından eriyik halindeki Balçıkımsı kara gömüldüm [emoji1] geri inmeye çalışırken kar kayınca araç şarampole Meyletti, ben de diğer tarafa kırıp kara oturdum :) arkadan gelen gençlerin araçta çekme halatı varmış Allah'tan [emoji1] bu ara yedigöllere gitmeyin

Baharda Abant , Gölcük oradan yedigöller yapıp dönmeniz tavsiyem.

7b76435a22b24fd73640e60fa125bdc1.jpg

1cf4e894f71f2f97288357def83dba13.jpg

b48cd71c7344c7c468fd74816ae9ada7.jpg

692083c4500e5d5ef98fc86300a26ce6.jpg

53901943a1c8de0f2c90b0bfd5d8f0b6.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Piii rezalet sikendalll.. Mazda orada nasıl kalır ya....

Benim lastikler 225 onların da eksi etkisi vardır ama kar kar değil balçık :) zemin de asfalt olunca daha kötü oluyor. Yürümek bile zor . Ama sen bir dene istersen Servet abi :) 10 km daha o sekil çıkman gerekiyor sadece [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu hafta sonu gidiyordum son anda gidemedim. Nasip...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Fotifoti :

Bolu ülkemizin en güzel doğaya sahip illerinden biri. Özellikle yedigöller berbat yolu ile bakir kalmıştı. Ben de eskiden çıkmış biri olarak kışın yedigolleri görmeyi çok istiyordum . Dün sabah 7'de Eskişehir'den çıkıp önce Abant'a oradan yedigöller yoluna çıktım . Yol boyunca araçlar yol kapalı dediler . Tabi ki dinlemedim emoji1.png en son bir renegade çıkılmıyor dediğinde şüphelendim ama onca yol geldikten sonra görmeden dönülmüyor. Yol gayet kuru giderken bir virajın ardından eriyik halindeki Balçıkımsı kara gömüldüm emoji1.png geri inmeye çalışırken kar kayınca araç şarampole Meyletti, ben de diğer tarafa kırıp kara oturdum :) arkadan gelen gençlerin araçta çekme halatı varmış Allah'tan emoji1.png bu ara yedigöllere gitmeyin

Baharda Abant , Gölcük oradan yedigöller yapıp dönmeniz tavsiyem.

geçmiş olsun, ben geçen sene yazın gittim o yol kuru dahi olsa çekilmiyor, virajlardan başım dönmüştü. Dönerken  sırf o yolu bir daha gitmeyeyim diye devrek üzeri safranbolu'ya indim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 hafta önce bende oradaydım. Bolu batı gişesinden sonra 7göller tabelasını takip ederek belirli bir yere kadar geldim fakat yol üzerinde yolun kapalı olduğu uyarı tabelaları vardı. Tabi dinlemeyerek devam ettim ama bir yerden sonra arabanın canına okumamak için geri döndüm abanta

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Fotifoti :

Benim lastikler 225 onların da eksi etkisi vardır ama kar kar değil balçık :) zemin de asfalt olunca daha kötü oluyor. Yürümek bile zor . Ama sen bir dene istersen Servet abi :) 10 km daha o sekil çıkman gerekiyor sadece emoji1.png

Yaf hemen lastiklere at sen suçu kabak lastik şahin doğanla gidiyorlarmış zamanında oraları :) 

Sanırım azıcık şöfördede sıkıntı var gibi :)

şaka bi yana @Fotifoti geçmiş olsun sen yinede dikkali kullan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@Fotifoti Hep sen mi yolda kalanlara yardım edeceksin ? (bkz. Eskişehir buluşması, takviye kablosu )

Bu arada sana yardım eden aracın marka modeli ne ?  Sanki biraz demode bir marka model gibi :)

4WD'nin fotosunu çekip buraya koyduğuna göre senin aracı çeken o demode  araçta 8WD mi var?

Sonuç ; CX-3 bekleneni veremedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun, ben geçen sene yazın gittim o yol kuru dahi olsa çekilmiyor, virajlardan başım dönmüştü. Dönerken  sırf o yolu bir daha gitmeyeyim diye devrek üzeri safranbolu'ya indim.

Sonbaharda görmüşlüğüm var, o zaman yollar çok bozuktu pek kimse çıkmıyordu. Şimdi biraz Bolu seviyesine gelmiş [emoji1]
Bolu'da bütün yollar bozuk , düzgün yol göremedik
2 hafta önce bende oradaydım. Bolu batı gişesinden sonra 7göller tabelasını takip ederek belirli bir yere kadar geldim fakat yol üzerinde yolun kapalı olduğu uyarı tabelaları vardı. Tabi dinlemeyerek devam ettim ama bir yerden sonra arabanın canına okumamak için geri döndüm abanta

2 hafta önce çıkılırdı belki , şimdi kar ıslak mümkün değil tutmuyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[mention=2020]Fotifoti[/mention] Hep sen mi yolda kalanlara yardım edeceksin ? (bkz. Eskişehir buluşması, takviye kablosu )
Bu arada sana yardım eden aracın marka modeli ne ?  Sanki biraz demode bir marka model gibi [emoji4]
4WD'nin fotosunu çekip buraya koyduğuna göre senin aracı çeken o demode  araçta 8WD mi var?

Öhöm :) zemin çamur, çıkılan yer hatırı sayılır eğime sahip
d272b12c66e387cd7c40fd1248a4b8bc.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu hafta sonu gidiyordum son anda gidemedim. Nasip...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 hafta daha beklemeli
Yaf hemen lastiklere at sen suçu kabak lastik şahin doğanla gidiyorlarmış zamanında oraları [emoji4] 
Sanırım azıcık şöfördede sıkıntı var gibi [emoji4]
şaka bi yana [mention=2020]Fotifoti[/mention] geçmiş olsun sen yinede dikkali kullan

Server usta denesin [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[mention=2020]Fotifoti[/mention] Hep sen mi yolda kalanlara yardım edeceksin ? (bkz. Eskişehir buluşması, takviye kablosu )
Bu arada sana yardım eden aracın marka modeli ne ?  Sanki biraz demode bir marka model gibi [emoji4]

O da ayrı komedi. Araç lada mi Skoda mi öyle bir şey :) Ben millete yolu soruyorum, o da pesimden geliyordu. Dedim ya bize yol kapalı diyorlar bu çocuk pesimizden gelip yolda kalmasın [emoji1] ben kaldım , o kuru kısımdan cekti beni. Diyeyim 10mt gidebildim , 6mt geri döndüm , 4 mt'yi de o cekti :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fatih rezilsin
orda kalınır mı?
hep senin acemi 4x4 modu durumun [emoji14]

Sorma abi ama göründüğü gibi değil [emoji1] ikinci denemeye de gözüm kesmedi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Fotifoti :

O da ayrı komedi. Araç lada mi Skoda mi öyle bir şey :) Ben millete yolu soruyorum, o da pesimden geliyordu. Dedim ya bize yol kapalı diyorlar bu çocuk pesimizden gelip yolda kalmasın emoji1.png ben kaldım , o kuru kısımdan cekti beni. Diyeyim 10mt gidebildim , 6mt geri döndüm , 4 mt'yi de o cekti :)

O araç çıkardı bence ta ki sen yolda kalıp yolu tıkayana kadar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O yolda karnı üstünde olmadığı sürece mazda rahat çıkar lastik var ise. Tek yapılacak olan patinaj çekse dahi beklemek, araç yürür illaki

Haftasonuna deneyelim mi [emoji12] benimki çıkmaz da seni görelim [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...