Jump to content

Mazda Türkiye'den 10. Yıl Hediyesi - Mazda MX-5 2.0 ile Hafta Sonu

MazdaClubTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda Türkiye, MazdaClubTR'nin 10. yılı şerefine bir üyemize Türkiye'de sadece bir tane olan 2016 Mazda MX-5 2.0'ı hafta sonu boyunca test etme imkanı sunuyor.

2016 Mazda MX-5 2.0 Power Sense

Bildiğiniz üzere MazdaClubTR'nin 10. yılı çerçevesinde üyelerimize bir çok hediye vermeyi sürdürüyoruz. Bu hediyelerden biri de Türkiye'de sadece bir adet olan Mazda MX-5 2.0'ın testi. Bugün  Mazda Türkiye'den tarih konusunda onayımızı alarak aracı 24 Mart - 27 Mart tarihleri arasında test için rezerve ettik. Kendilerine 10. yılımız dolayısı ile üyelerimize verdiğimiz bu hediyelerde bize verdikleri destek için teşekkürlerimizi bir kez daha iletiyoruz.

Daha önce de belirtmiştik, bu testi kazanmak için yapılması gereken tek şey oluşturulan 10. Yıl Albümüne  aracınızın bir resmini koymak. ( Her üyenin sadece 1 resim koyma hakkı vardır, 2. resim kabul edilmeyecektir).  22 Mart 2017 tarihi saat 23.00 itibari ile en çok beğenilen resmin sahibi bu testi yapmaya hak kazanacak ve aracı 24-27 Mart tarihleri arasında test edecektir.

Aracın Mazda Türkiye ofisinden ( Göztepe - İstanbul ) alınıp yine buraya teslim edileceğini, bu sebeple bu tarihler arasında İstanbul'da olabilecek üyelerimizin yarışmaya katılmalarının daha doğru olacağını bir kere daha hatırlatır, katılan herkese bol şans dileriz.

10. Yıl Albümü : https://www.mazdaclubtr.com/gallery/category/17-mazdaclubtr-10-yil-albumu/

View full news

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

29 dakika önce, Fotifoti :

Bt50 haberi çıkıyor linkte

Tapatalk kullanma dedik sana kaç kere :D

Tapatalk Galeri uygulamasını desteklemiyor ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, M.E.G :

Yeni fotoğraf mı paylaşmamız gerekiyor yoksa eski beğeniler geçerli mi?

Teşekkürler,

İyi forumlar :D 

Eskiler geçerli, yeni paylaşsan da kabul edilmez zaten :)

@leo0926her üye için tek fotoğraf olabilir ancak 2 tane yüklendiği için ikisini de siliyoruz. Hangisini istiyorsanız onu tek olarak yükleyin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fatihin kara saplanmış fotosunu beğenen eller dert görmesin [emoji3]

Zorla çıkartacaksınız diyeceğim ama oraya çıkılmaz denemesi de biraz masraflı :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, yönetim olarak bizim kazanacak olan üye üzerinde bir tasarrufumuz olduğu düşünülmesin diye bu hediye çerçevesinde yayınlanan fotoğraflardaki tüm beğenilerimizi geri çekiyoruz. Bu şekilde kazananı sadece üyelerin oyları belirleyecek. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Burak :

Arkadaşlar, yönetim olarak bizim kazanacak olan üye üzerinde bir tasarrufumuz olduğu düşünülmesin diye bu hediye çerçevesinde yayınlanan fotoğraflardaki tüm beğenilerimizi geri çekiyoruz. Bu şekilde kazananı sadece üyelerin oyları belirleyecek. 

Ooo verilen hak geri alınmaz... Zamanında beğendiniz geri çekmemelisiniz, kabul etmiyorum gari :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Önemli Hatırlatma

Kazananı sizlerin beğenileri belirleyeceği için albümdeki fotoğrafları gözden geçirmeniz ve hoşunuza gidenlerde Beğen tuşuna basarak beğenmeniz gerekmektedir.

https://www.mazdaclubtr.com/gallery/category/17-mazdaclubtr-10-yil-albumu/

An itibari ile sıralama aşağıdaki şekilde ( Tapatalk kullanıcıları göremeyecektir, mobil tarayıcı kullanmanızı tavsiye ederiz )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@M.E.G in araba benden çok beğeni almış... 

benzin döker yakarım. ateşli bi fotoğraf çekerim..  

ama 1 foto hakkımız olduğu ve onu da kullandığım için  koyamam  =(

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Zealot :

@M.E.G in araba benden çok beğeni almış... 

benzin döker yakarım. ateşli bi fotoğraf çekerim..  

ama 1 foto hakkımız olduğu ve onu da kullandığım için  koyamam  =(

Ateşli fotoğraf..... Anlıyorum gardaş :D 

O arabanın en güzel hali alkollü hali :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

55 dakika önce, Fotifoti :

Yolda kalmadıkça benim aracı beğenen yok emoji12.png

Elim kolum bağlı Fotim yoksa tüm beğenilerimiz senin olsun :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Elim kolum bağlı Fotim yoksa tüm beğenilerimiz senin olsun [emoji14]

Yönetim istifa [emoji1][emoji1] ya zaten beğeni alsam zealot arabayı yakar falan . Siz ona verin mx5'i olay çıkmasın [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Fotifoti :

Yönetim istifa emoji1.pngemoji1.png ya zaten beğeni alsam zealot arabayı yakar falan . Siz ona verin mx5'i olay çıkmasın emoji1.png

Orasına karışamam, hak eden kazansın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beğenme diye buton da istiyoruz :D:D

Evet herkese iyi şanslar. Ben de katıldım bakalım. Ben herkese 5 yıldız ve oy verdim. Günlük beğenme limiti olduğu için henüz herkese veremedim ama gün gün vereceğim. Herkes de bana oy verirse bu iş tamamdır. :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...