Jump to content

Kaza Sonrası Göçük ve Lokal Boya

Reicht
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Günaydın arkadaşlar. Bu sabah gerceklen ufak bir kaza sonucu sol on çamurluk darbe almıştır. Resimlerini paylaşıyorum. Bunu kaporta çekme ile hallettirebilirmiyim acaba. IMAG1138.thumb.jpg.693a66d511524c0514ecb71abaf330ed.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamponla birleşme yerinde boya kalkmasida var boyqtmasam paslanma gibi binsorunla karsilasirmiyim acaba .

Resimde astarı ve altındaki metal kısım gozukuyor

IMAG1142.jpg

IMAG1142.jpg

IMAG1141.jpg

IMAG1140.jpg

IMAG1139.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Peki vakumla veya başka bir yöntemle bu gocugu duzeltseler boya zarar görür mu. Bu renk için sizce lokal boya yapılabilir mi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, Reicht :

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Peki vakumla veya başka bir yöntemle bu gocugu duzeltseler boya zarar görür mu. Bu renk için sizce lokal boya yapılabilir mi.

O ufak yere rötuş yeterli olur, göçük için de önce bir çektir vakum ile sonrasında kaporta ustasının bakıp görmesinde fayda var zira boyada çatlak veya kalkma olursa o şekilde kalmayıp boyaya girebilir ama tam köşe olduğu için sanırım teker üstüne kadar etkileyebilir lokal boya zira boya  ve vernik işlemleri sonucu sadece zarar gören bölge değil daha geniş bir alana uygulama yapılıyor.

Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Herkese selam,

Aracımı zaman yetersizliğinden dolayı hala yaptıramadım. Servis çamurluk düzeltme boyama+tampon boyama için 600+kdv istedi. Bunu daha uygun fiyata ve kasko delinmeyecek şekilde nerede yaptırabilirim. Tanıdığım bir kaportacı yok ve işini iyi yapmayan birine veripte daha beter yapılmasını istemiyorum. 

Ben boya attırma taraftarı değilim. Davlumbazın arkasından girilip göçük düzeltildikten sonra ufak bir rötüş boya ile göze batmayacağını düşünüyorum. Bu konuda tanıdığınız güvendiğiniz bir usta var mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Reicht :

Herkese selam,

Aracımı zaman yetersizliğinden dolayı hala yaptıramadım. Servis çamurluk düzeltme boyama+tampon boyama için 600+kdv istedi. Bunu daha uygun fiyata ve kasko delinmeyecek şekilde nerede yaptırabilirim. Tanıdığım bir kaportacı yok ve işini iyi yapmayan birine veripte daha beter yapılmasını istemiyorum. 

Ben boya attırma taraftarı değilim. Davlumbazın arkasından girilip göçük düzeltildikten sonra ufak bir rötüş boya ile göze batmayacağını düşünüyorum. Bu konuda tanıdığınız güvendiğiniz bir usta var mı? 

Auto king, RS, Otto Zenith

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, Reicht :

Bu firmalarla ilgili internette çok şikayet duydum. Guvenemedim acikcasi

istanbulda önerilen bir şubesi vardır illaki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selamlar,

Geçmiş olsun.

Ben Maltepe autoking de metropolitan gri (sedefli) olan aracıma lokal boya yaptırdım. Hiç renk farkı almadı, hatta haftaya tekrar ufak tefek çizikler için randevu aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17.03.2017 at 09:11, Reicht :

Günaydın arkadaşlar. Bu sabah gerceklen ufak bir kaza sonucu sol on çamurluk darbe almıştır. Resimlerini paylaşıyorum. Bunu kaporta çekme ile hallettirebilirmiyim acaba. IMAG1138.thumb.jpg.693a66d511524c0514ecb71abaf330ed.jpg

Çok geçmiş olsun,bunda birşey yok sakın boyatmayın kaportayı.Gitmeniz gereken tek ve yegane yer maslak meguiars yanında pdrc oto boyasız göçük düzeltme merkezi.Kendileri arkadaşımdır ve işine aşık insanlardır gitmeyi düşünürseniz bana özelden ulaşın iletişime geçeyim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
13.04.2017 at 23:09, SweepeR :

Selamlar,

Geçmiş olsun.

Ben Maltepe autoking de metropolitan gri (sedefli) olan aracıma lokal boya yaptırdım. Hiç renk farkı almadı, hatta haftaya tekrar ufak tefek çizikler için randevu aldım.

Merhaba hocam. Fiyat konusunda ne kadar ve neye ödeme yaptığını yazabilir misin lütfen özelden sana zahmet?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maslak daki pdrc otoya gitmeyin de nereye giderseniz gidin. Resimdeki gocugu düzeltmeye götürdüm tampondaki boyayı eritmisler. Hadi o neyse insandır hata yapar diyecegim fakat alayı biz bilmiyoruz biz yapmadık diyorlar . Yalanciliga tahammülüm yok çok pişmanım 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...