Jump to content

Mazda6 Yakıt Tüketimi Ortak Konu

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 180
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

25

• Selman

12

• redrock

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

arkadaşlar yaklaşık 3-4 saat önce bizim Mazda 6 İstanbuldan geldi,ortalama tüketim 6.9 lt  :o Mazda 6 çok yakıyo diyenlere duyurulur  ;)

6.9 lt kokluyor diyecektin galiba :) ben 10.5 altına hiç düşemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6.9 lt kokluyor diyecektin galiba :) ben 10.5 altına hiç düşemedim.

Mücahit abi söylüyorum ama kimse inanmıyo bana Mazda 6,Mazda 3 e göre çok az yakıyo  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkancığım, sen gel, çok az yakıyor demeyelim de aynı yakıyor diyelim, bu büyük ölçüde kullanana bağlı, aynı kişi kullandığında hiç bir 2000 motor 1600 motordan az yakamaz...Dayın basmıyordur benim gibi, az yakar uzun yolda, normaldir....

Mücahit seninki at, nasıl kullandığını da bilmiyorum, olabilir....

Not: Bu konu ana sayfada görünmüyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

düz vites uzun yolda basarsan yine yakıyo hele 170 üstü hızlarda yol bilgisayarında demek çok paran var yazısı çıkıyo :)

Hatta "Bastır Bill, sana yakışır" yazdığını söyleyenler bile var.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkancığım, sen gel, çok az yakıyor demeyelim de aynı yakıyor diyelim, bu büyük ölçüde kullanana bağlı, aynı kişi kullandığında hiç bir 2000 motor 1600 motordan az yakamaz...Dayın basmıyordur benim gibi, az yakar uzun yolda, normaldir....

Selman abi bu mesajını yeni gördüm,sen 1.6 motor,2.0 motordan fazla yakamaz diyosun,bende iddaa ediyorum ki kilolar birbirine çok yakınsa 2.0 motor daha az yakar  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selman abi bu mesajını yeni gördüm,sen 1.6 motor,2.0 motordan fazla yakamaz diyosun,bende iddaa ediyorum ki kilolar birbirine çok yakınsa 2.0 motor daha az yakar  ;)

biri beni aydınlats ???ın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben %30 a kadar 2000 in fazla yakmasına göz yumabilirim hele daha az yakıyosa tadından yenmez her zaman dediğim gibi 1.6 kadar saçma bir motor seçeneği YOK!!!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben aydınlatayım doktorum,tam soru nedir  ;D

şu kilo olayı.motor büyük kilo az olunca nasıl eşit yakıyor.o zaman şu ekonomik küçük otolar varya pego 106 gibi onlara daha

büyük motor taksınlar.daha ekonomik olur.

gece gece anllayışım mı azaldı acaba.idrak yollarımda iltihaplanma olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu kilo olayı.motor büyük kilo az olunca nasıl eşit yakıyor.o zaman şu ekonomik küçük otolar varya pego 106 gibi onlara daha

büyük motor taksınlar.daha ekonomik olur.

gece gece anllayışım mı azaldı acaba.idrak yollarımda iltihaplanma olabilir.

hayır doktorum orda 6 ile 3 ü kıyasladım ben...ikisinin kiloları arasında çok bariz bi fark yok motor hacimlerine göre...o yüzden 2.0 motor kasayı daha rahat sürükleyebildiği için daha az yakıt harcıyo diyorum...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır doktorum orda 6 ile 3 ü kıyasladım ben...ikisinin kiloları arasında çok bariz bi fark yok motor hacimlerine göre...o yüzden 2.0 motor kasayı daha rahat sürükleyebildiği için daha az yakıt harcıyo diyorum...

hııııııım.anlamadım.yarın sabah zinde bi şekilde tekrar düşüneyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben şimdiden alevlendireyim, Volkan bu iddia ettiğin ki, daha önce de konuşmuştuk, bütün fizik kurallarına aykırı, böyle bir şey olamaz.....

Aradaki tek fark dayının ve senin gaz pedalına verdiğiniz güç.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben şimdiden alevlendireyim, Volkan bu iddia ettiğin ki, daha önce de konuşmuştuk, bütün fizik kurallarına aykırı, böyle bir şey olamaz.....

Aradaki tek fark dayının ve senin gaz pedalına verdiğiniz güç.....

abi denemesi bedava,Cuma günü bakarız  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...