Jump to content

Spoiler, marşpiyel buluşması

Selman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ama bak, çalışmaları devam edecekmiş... :D

Sizin bugünkü çalışmalarınız nasıl oldu? Foto yok mu foto? :D Konu açın, açıklama yapın, itiraf edin kurtulun...:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

13

• Selman

4

• Murat b

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Abi buluştuk Biran Abi, ben, Bülent the kanka, İlhan Abi, Murat The Bulut...Baktık bi spoiler beğendim yan kanatlarını biraz traşlattık, yüksekliğini 1,5 cm kısalttırdık, ölçü aldılar, boyanacak haftaya kısmetse takılacak...Üstüne gayri ihtiyari spoileri boyasız olarak koyduk foto da çektim ama şimdi konu açıpta resimleri koysam saçma olacak gibi... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun, taktırınca açarsın konunu, diğerleri yancı mıydı? Onlar neler yaptılar?  :)

Abi, işte bööle abi kardeş toplaştık muhabbet ettik, Biran Abi de marşpiyel baktı beğendi...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat, oradada söylediğim gibi, trafik polisiyle uğraşmak istemiyorum. Yoksa mat siyah bencede güzel duracak ama..aması var işte... :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat, oradada söylediğim gibi, trafik polisiyle uğraşmak istemiyorum. Yoksa mat siyah bencede güzel duracak ama..aması var işte... :(

Benim koca kaput'ta bir şey olmuyor,senin spoiler de hiç bir şey olmaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim koca kaput'ta bir şey olmuyor,senin spoiler de hiç bir şey olmaz

Abi şimdi 17'' alessio jant+potenza lastik+3cm yay+egzost ucu+yüksek spoiler+siyah cam araba baya dikkat çekici oluyo biliyon mu :D Polis amcaların canı çekebilir... :D Ben korkarım abi, polis amcalardan...

İşin şakası bi yana, harbi siyah camdan zaten tırsıyorum şimdi bide siyah spoiler olursa dikkat çekicek ona problem bulmasalar bu sefer siyah camdan ceza kescekler bide söktürmekle uğraşıcam sonra...

Yoksa dediğin gibi mat siyah dehşet duracak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

özhan abi hayırlı olsun şimdiden

süper  bu kaça mal olacak  bende yaptırabilirim benim nergise  ;)

Halilim Kardeşim, şimdiden teşekkür ederim. :)

Boya dahil 350 dedi, 300e anlaştık, 50 lira kapora verdim, durum şimdilik bu. Kısmetse haftaya cmt takılacak.

Sende yaptır Nergise :) , yakışır kardeşime. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi siyah da yakışır 

örneğin böyle  ;)

Hakkaten güzel gitmiş, resimdeki spoilerde benim beğendiğime benziyor...

Ama işte çevirmeye takılmak istemiyorum. 8:)

Not: acaba şöyle bir şey var mı? : diyelim spoileri şampanyaya boyattık, üstünede siyah bi film gibi bişey kaplatabilir miyiz? Polis abilere takılana kadar siyah kullanırdım, takılıncada 2 dk da sökebilirdim...Ciddi soruyorum, böyle bişey yapılabilir mi?Bilen, fikri olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hakkaten güzel gitmiş, resimdeki spoilerde benim beğendiğime benziyor...

Ama işte çevirmeye takılmak istemiyorum. 8:)

Not: acaba şöyle bir şey var mı? : diyelim spoileri şampanyaya boyattık, üstünede siyah bi film gibi bişey kaplatabilir miyiz? Polis abilere takılana kadar siyah kullanırdım, takılıncada 2 dk da sökebilirdim...Ciddi soruyorum, böyle bişey yapılabilir mi?Bilen, fikri olan var mı?

Benim yere git yapsınlar.Şimdi neresi diye soracaksın  :D

Spoileri yapan İbrahim ustaya söyle ,o biliyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim yere git yapsınlar.Şimdi neresi diye soracaksın  :D

Spoileri yapan İbrahim ustaya söyle ,o biliyor

Kaça patlar öyle bişey Muratım Bulutum.. :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...