Jump to content

Mazda CX-3 Stop Lambası Su Almış

mazdago
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Anladığım kadarı ile bu sol stop bagaj üstü olan parça. Herhangi bir gevşeklik var mı sağında solunda ? Contadan problem yaşamış olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Aynı sıkıntı bende de var. Her iki stop lambasında. Çatlak olacağını sanmıyorum inceledim ama göremedim. 10 güne kadar Muğla Gören Otoya servise gireceğim. Sonucu burdan yazarım size

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Su almış birşey değil çözülür bir arkadaşın çok satan markalardan bir modeli olan arabasının  dikiz aynasının yanındaki iç aydınlatma lambasının içine epey ce tombul bir kelebek girmişti. Görünce gözlerime inanamadım. :D:D  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Muğla Gören bayide bakım yaptırdığımda stop lambalarımın su aldığı problemini ilettim. Bakım yaptıktan sonra aracı yıkadılar ve aynı şekilde stop lambalarımın bagaj kapağında kalan kısımlarının içinde resmen su biriktiğini gördük ve fotoğrafladılar. İki hafta sonra telefon açtım aynı problemin başka araçlarda olduğunu da söylediler durum hakkında dönüş yapacaklarmış beklemede kalmamı söylediler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Aynı sorunu aracım henüz 15000 de ilken yaşadım. Muğla gören doğru tercih olmuş. Sakın İzmir Yeni Mazda ya gitmeyin ben gittim. Silikon basıp kapatmışlar. Şu an düzeltilmesi imkansız sökemiyorlar kırmak zorunda kalacaklar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler size de geçmiş olsun. daha öncede söylediğim gibi gören otomotiv yardımcı olmak istiyor özellikle Serkan bey servis de çok iyi bir insan. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...