Jump to content

İhtiyacı Olana 2. Nesil Mazda 3 Ayna Kapağı

Emir46
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 10 ay sonra ...

merhabalar..

geçtiğimiz hafta içinde bir trafik mangandası tarafından darp edildim -karakola şikayet edildi, kullandıkları araç çalıntıymış- içinden inen ahlaksız, aracın içinde ailem olmasına rağmen harekette olan aracıma şoför tarafındaki yan aynama tekme ile saldırdı ve görsellerde görünen şekilde zarar verdi.

işin hukuki kısmı nereye varır bilmiyorum ama bu ayna için ne yapabilirim? daha önce ayna kapağı değiştiren arkadaşların iletileri vardı hatırlıyorum. tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

IMAG0057.jpg

IMAG0056.jpg

IMAG0055.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Mehmet abi. 

Ayna kapağının hemen alt tarafında kolun üst kısmındaki kapak da kırılmış. Ayna kapağı haricindeki kapaklar maalesef aşırı zor bulunuyor. Kaskondan aynayı hasarsızlığını bozdurmadan değiştirtebilirsin. Yan sanayi otomatik kapanıp açılır, elektrikli, ısıtmalı ayna 300 tl civarında. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

servise gitmeden halletmemi mi öneriyorsun mutlucum?

Orjinal ayna çok pahalıdır bir de buna işçilik bindirirler. 

autoking, otto zenith, rs gibi yerden kaskoyu bozdurmadan yaptırabilirsin ya da hiç dokunmadan kaskoya yan sanayi ayna alıp kendin de takabilirsin.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
05.02.2018 at 11:49, Mehmet Özdemir :

merhabalar..

geçtiğimiz hafta içinde bir trafik mangandası tarafından darp edildim -karakola şikayet edildi, kullandıkları araç çalıntıymış- içinden inen ahlaksız, aracın içinde ailem olmasına rağmen harekette olan aracıma şoför tarafındaki yan aynama tekme ile saldırdı ve görsellerde görünen şekilde zarar verdi.

işin hukuki kısmı nereye varır bilmiyorum ama bu ayna için ne yapabilirim? daha önce ayna kapağı değiştiren arkadaşların iletileri vardı hatırlıyorum. tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

IMAG0057.jpg

IMAG0056.jpg

IMAG0055.jpg

Kardeş geçmiş olsun bende aynısını var lazım olursa 507 238 5030 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...