Jump to content

1. Nesil Mazda 3 Direksiyon Kılıfı

berkemurat
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bu pazar kuzunun direksiyon kılıfını 150 TL. değitirdim dikişleri koltuk kumaşına uydurmaya çalıştık nasıl olmuş:)

DSC_0882.JPG

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eyvallah mutlu kardeşim, bunu satıp yeni mazda3 alayım diyorum gönlüm varmıyor, nasıl bir bağ kurduysam bu araçla.Genç mazda3 ler biraz şımarık duruyor sanki:)

hafta sonu karşısından fotoyu çekerim mehmed kardeşim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, berkemurat :

eyvallah mutlu kardeşim, bunu satıp yeni mazda3 alayım diyorum gönlüm varmıyor, nasıl bir bağ kurduysam bu araçla.Genç mazda3 ler biraz şımarık duruyor sanki:)

hafta sonu karşısından fotoyu çekerim mehmed kardeşim.

Valla abi 3. nesilden çok fazla eksiği olduğunu düşünmüyorum bizim araçların. Senin araçta bir tek hız sabitleyici eksik. Performans desen 3. nesille çok fark yok. Lpg uyumsuz olduğundan yakıt tüketimi de sıkıntı olabilir belki. Ancak 2. nesil skyactiv geldiğinde olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3. nesil mazda 3 hiç kullanmadım ama benim arabanın performansı gayet iyi buluyorum. Yüklü halde keçi gibi yokuşları tırmanıyor. Gitmiyor, çekmiyor, pasif diyenleride anlamıyorum. Ya benden önceki arkadaş arabada Tuning falan yaptırdı haberim yok yada ben arabanın hakkını veriyorum:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cok guzel olmus. Nerede diktirdin nasil yapiliyor. Kumasi internetten vs biz alsak yapamayiz mi. benim kuzuya da lazim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, ayhanest :

Cok guzel olmus. Nerede diktirdin nasil yapiliyor. Kumasi internetten vs biz alsak yapamayiz mi. benim kuzuya da lazim.

Kardeşim İstanbul Gaziosmanpaşa'da oto döşemecide yaptırdım, direksiyon simidini yerinden çıkartarak yapıyor, orjinal deri kullanıyor. Yaklaşık 4 saat sürdü. Siz yapabilirmisiniz bilmiyorum, dikiş iğnesi özel gördüğüm kadarıyla, söz konusu ustası 4 saat zaman harcıyorsa, sizin hiç tecrübeniz yoksa düşünün artık. Babamın bir lafı var " bir ekmek için fırın açmaya gerek yok "der. Bence siz uğraşmayın, malzeme masrafı ve emeğiniz boşa gitmesin. Hayırlı akşamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...