Jump to content

Satılık Mazda 6 Makyajlı 2015

M.E.G

Tavsiye Edilen Mesajlar

44 dakika önce, Burak :

Hakkında hayırlısı olsun Mustafa, üzüldüm. Rabbimiz daha iyilerini nasip etsin inşallah.

Sağol abi inşallah başka bahara tekrar alırız :) Tadı damağımızda kalacak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hakkında hayırlısı olsun can sağolsun gerisi gelir Allah daha iyilerini nasip etsin nakitim olsa hiç kaçırmaz alırdım. Eşe dosta duyuralım belki ilgilenen olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28 dakika önce, NeW3 :

Hakkında hayırlısı olsun can sağolsun gerisi gelir Allah daha iyilerini nasip etsin nakitim olsa hiç kaçırmaz alırdım. Eşe dosta duyuralım belki ilgilenen olur.

Teşekkürler. Hakkımızda hayırlısı istemeye istemeye koyduk ilana da bakalım artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gördüm ve üzüldüm abi, Yine de hakkında hayırlı olsun, hayırlı satışlar. :) Cidden güzel araba maşallah, iç dış rengi tam ideal. Makyajlıda şerit takip asistanı olduğunu da sayende öğrendim.

Farklı araba tadarsın diye iyimser düşünebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, Mutlu Tekir :

Gördüm ve üzüldüm abi, Yine de hakkında hayırlı olsun, hayırlı satışlar. :) Cidden güzel araba maşallah, iç dış rengi tam ideal. Makyajlıda şerit takip asistanı olduğunu da sayende öğrendim.

Farklı araba tadarsın diye iyimser düşünebilirsin.

Aşk acısı çekecez biraz kardeşim :) Bu fiyata bu donanım çok iyi gerçekten...

Hayırlısı artık....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kıymetini bilecek birisinin almasını dilerim, hayırlı satışlar olsun inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Osman Örengül :

Kıymetini bilecek birisinin almasını dilerim, hayırlı satışlar olsun inşallah.

Bunu alan zaten kıymetini bilecek biridir yüksek ihtimal :) Çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Zealot :

ben sürdüm bu arabayı. değeri yükselmiş, bereketi artmıştır. =) kesin çabucak satılır

Senin gibi okunmuş bir arkadaşımız sürdü bunu... Bu aracı süren herkes cennetlik :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, M.E.G :

Senin gibi okunmuş bir arkadaşımız sürdü bunu... Bu aracı süren herkes cennetlik :))

17 dakika önce, Zealot :

mübarek olduğum doğrudur =)

Günaha girdiğiniz de..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hatırladığım kadarı ile taaaaa uzak yerlere gidip aldığın, sonra da dönüş yolunda kullanım tecrübelerini paylaştığın hatta tüm bunlarla yetinmeyip

"en güzel foto " yarışmasına girip bu yarışı kazandığın araç, bu araç değil mi?

Aracı alan şahıs, bu araçla tekrar bu yarışa girebiliyor mu? yarışa girip te kazanabiliyor mu? :)

hayırlısı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayirlisi olsun, iyi satislar. Size gore hayirlisi bu ki satmaya karar vermissiniz, o yuzden akliniz da gozunuz de kalmasin satarken. Boylece siz de yeni sahibi de maddi - manevi huzurlu olursunuz. Neticede dunya malidir. 

Rabbim daha guzellerini nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben alayım mi Mustafa ? 2012 benzinli düz 3 20binde takas edelim :) üstüne 40k işler ama aganın eli de tutulmaz. İndirim yaparsan alırız :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

36 dakika önce, Arman-1999 :

Hatırladığım kadarı ile taaaaa uzak yerlere gidip aldığın, sonra da dönüş yolunda kullanım tecrübelerini paylaştığın hatta tüm bunlarla yetinmeyip

"en güzel foto " yarışmasına girip bu yarışı kazandığın araç, bu araç değil mi?

Aracı alan şahıs, bu araçla tekrar bu yarışa girebiliyor mu? yarışa girip te kazanabiliyor mu? :)

hayırlısı olsun...

Evet abi ta kendisi :)) hayırlısı artık...

28 dakika önce, MFSX :

Hayirlisi olsun, iyi satislar. Size gore hayirlisi bu ki satmaya karar vermissiniz, o yuzden akliniz da gozunuz de kalmasin satarken. Boylece siz de yeni sahibi de maddi - manevi huzurlu olursunuz. Neticede dunya malidir. 

Rabbim daha guzellerini nasip etsin.

Gözüm kalmaz hocam. Yeni sahibine temiz bir araç bırakacağım için vicdanım rahat. Gönül rahatlıyığla 15 sene biner :) 

Amin... Hepimize daha iyilerini nasip etsin

10 dakika önce, Fotifoti :

Ben alayım mi Mustafa ? 2012 benzinli düz 3 20binde takas edelim :) üstüne 40k işler ama aganın eli de tutulmaz. İndirim yaparsan alırız :)

Benzinli düz... hmmm.

3 tane aynı araçtan getir takas edelim abi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...