Jump to content

Mazda Aracınızın Nasıl Bir Dış Tasarımı Olsun İsterdiniz ?

Bora Yetkin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mevcut mazda  aracınızın dış tasarımını değiştirme imkanınız olsaydı(renk,jant,spoiler,lip vb.)nasıl bir şey hayal ederdiniz?

Tarfikte sorun yaratmayacağını düşünelim elimizi korkak alıştırmayalım :)

Ben bu tasarımı sevdim.Var mı görsel paylaşacak?

a1ab2b805d10ae937576362439b09c58.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Zealot :

ilk kasis'te tampon kucakta =)

Zaten bu yarış arabası, ancak pistte gider :) Yine de haklısın daha gerçekçi bir seçim yapılabilir ;) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni Nesil Mazda 3 tasarım olarak o kadar şık ve o kadar yakışıklı ki. Tasarım/görünüm olarak o olsun,  bu olsun diyesim gelmiyor. Aracın mevcut görünümü zaten ateş ediyor. Ama keşke turbo destekli motoru olsa demeden de edemiyorum. Aracın görüntüsü çok sportif-performans odaklı ama..Gerçekte işin mutfağı öyle değil. İllaki tasarım-görsel olarak bir şey lazımsa..Aşağıdaki olabilir...

Auto · Mazda 3 Club Sport Konzept:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, İlhan :

Yeni Nesil Mazda 3 tasarım olarak o kadar şık ve o kadar yakışıklı ki. Tasarım/görünüm olarak o olsun,  bu olsun diyesim gelmiyor. Aracın mevcut görünümü zaten ateş ediyor. Ama keşke turbo destekli motoru olsa demeden de edemiyorum. Aracın görüntüsü çok sportif-performans odaklı ama..Gerçekte işin mutfağı öyle değil. İllaki tasarım-görsel olarak bir şey lazımsa..Aşağıdaki olabilir...

Bende mevcut halini beğeniyorum mazda 3'ün ama biraz daha agresif olaydı iyiydi,tabi 2,5lt turbo destekliye can feda:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdanın acilen en az piyasadaki araçların ayarında 1.6 160 ps motor üretmesi lazım...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, Black Or White :

Mazdanın acilen en az piyasadaki araçların ayarında 1.6 160 ps motor üretmesi lazım...

160 bg'e ilave 300-350 tork epey leziz olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

160 bg'e ilave 300-350 tork epey leziz olur.

Torksuz olmaz zaten.. :)
Adamlar iğrenç bir tassrımı olan civic i motoru yüzünden satacaklar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Black Or White :

Torksuz olmaz zaten.. :)
Adamlar iğrenç bir tassrımı olan civic i motoru yüzünden satacaklar...

1.5 litre 182 ps 240 tork fena değil tabi ama mazda kadar çekmedi beni nedense.Tasarım olarak da beğendim ben.Tabi hb rs olsaydı işler değişirdi:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burada da başlamış, 1.6 motor üretip gırtlağına kadar sıkılmalı temennileri :) Niye 1.6 160hp motor üretsin arkadaşlar, 2.0 165hp benzinli yok mu zaten veya 2.2 dizel 175hp 380 torklu? Mazda emsiyonu ve tüketimi kontrol etmenin yolunu bu şekilde buldu zaten, hacim düşürmelerinin hiçbir mantığı yok.

Bana Mazda 3'ün İngilterede satılan sport black hali yeter, hatta vakit bulursam gunmetal jantlar hariç komple sport black yapmayı planlıyorum.

Mazda-3-Sport-Black-2016-PH-v2-37.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Leanback :

Burada da başlamış, 1.6 motor üretip gırtlağına kadar sıkılmalı temennileri :) Niye 1.6 160hp motor üretsin arkadaşlar, 2.0 165hp benzinli yok mu zaten veya 2.2 dizel 175hp 380 torklu? Mazda emsiyonu ve tüketimi kontrol etmenin yolunu bu şekilde buldu zaten, hacim düşürmelerinin hiçbir mantığı yok.

Bana Mazda 3'ün İngilterede satılan sport black hali yeter, hatta vakit bulursam gunmetal jantlar hariç komple sport black yapmayı planlıyorum.

Mazda-3-Sport-Black-2016-PH-v2-37.jpg

Aslında temenniler motor hacmi saçmalığı kalksında bizde 2.2 araba alalımdır:)

Black or White da katılır mı bana bilmem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burada da başlamış, 1.6 motor üretip gırtlağına kadar sıkılmalı temennileri [emoji4] Niye 1.6 160hp motor üretsin arkadaşlar, 2.0 165hp benzinli yok mu zaten veya 2.2 dizel 175hp 380 torklu? Mazda emsiyonu ve tüketimi kontrol etmenin yolunu bu şekilde buldu zaten, hacim düşürmelerinin hiçbir mantığı yok.

Mazda-3-Sport-Black-2016-PH-v2-37.thumb.jpg.0be186ed76efd98762de23144552d08d.jpg

2014 nisan da yeni mazda 3 ü alırken dedimki getirtebilirseniz 2.0 motorunu alırım.
Cevap olarak mazda türkiyeye göndermiyor. Vergi v.s. lerinden sebep v.s. v.s. konuşup durdular.

Vergiden sebep böyle düşündüjleri için 1.6 dedim.. yoksa güç olsun gerisi umurumda değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Black Or White :

2014 nisan da yeni mazda 3 ü alırken dedimki getirtebilirseniz 2.0 motorunu alırım.
Cevap olarak mazda türkiyeye göndermiyor. Vergi v.s. lerinden sebep v.s. v.s. konuşup durdular.

Vergiden sebep böyle düşündüjleri için 1.6 dedim.. yoksa güç olsun gerisi umurumda değil...

2.0 olacaksa Mazda 3 e ne gerek var mis gibi Mazda 6 dururken :) zaten Mazda bu yüzden getirmiyor diye biliyorum.

Not: tapatalk'un taciz eden imzasını kapatabilirseniz çok makbule geçer :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fotograflara ek olarak, ön lip ve bagaj üstü spoiler olsa sanırım daha fazlasını istemem.:heart_eyes:

Screenshot_20170405-081324_1.jpg

Screenshot_20170405-081705_1_1.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...