Jump to content

2. Nesil Mazda 3 LPG Kit Seçimi

azizbalci
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Forumu araştırırsanız, çoğu kit hakkındaki yorumları bulabilirsiniz. Ben BRC Sequent 32 kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Prins derim çünkü filtre 20.000 de bir değişiyor çelik filtredir değişim zamanı uyarı ışıda yanar.60k kullanırım sıkıntı çıkarmadı.Sürekli GO dan ya da Shell ara sıra Milangaz alıyorum.Performanstan ve yakıttan memnunum .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, Sibiryaberberi :

Prins derim çünkü filtre 20.000 de bir değişiyor çelik filtredir değişim zamanı uyarı ışıda yanar.60k kullanırım sıkıntı çıkarmadı.Sürekli GO dan ya da Shell ara sıra Milangaz alıyorum.Performanstan ve yakıttan memnunum .

bende bu aralar yakıt sarfiyatını görünce ya guzuya kıyıp satacağım yada LPG taktıracağım bakalım artık zaman ne gösterecek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Enjinu :

BRC my11 var bende de. 30.000 km yi geçti. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Kit kadar montaj da önemli yalnız.

montajı ısparta'da mı yaptırdınız?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Enjinu :

Evet. Balbay otogazda. Ancak montajı yapan Engin Usta firmadan ayrıldı.

teşekkür ederim Erzurum'da da çok firma var ama hiçbirini tanımadığım için güvenemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim Erzurum'da da çok firma var ama hiçbirini tanımadığım için güvenemiyorum.

Ben Ispartadasınız sandım. Usta çok önemli.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

landirenzo evo takıldı mazda yazılımlı yekili servisin montaj yaptırdığı yerde.yalnız bariz bi şekilde performans farkı oluştu.bilmiyorum yeni olduğu için mi ama bakalım zaman gösterecek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu piyasa koşullarında satmak pek mantıklı değil bence tabi çünkü Mazda dan sonra başka araca vereceğiniz paranın geri dönüşü tatmin eder mi ,Meçhul..taktırın derim lgp, sübap sorunu 60.000km ile 100000 km arasında baş gösteriyor NŞA.Paşa paşa kullanın arabanızı. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Sibiryaberberi :

Bu piyasa koşullarında satmak pek mantıklı değil bence tabi çünkü Mazda dan sonra başka araca vereceğiniz paranın geri dönüşü tatmin eder mi ,Meçhul..taktırın derim lgp, sübap sorunu 60.000km ile 100000 km arasında baş gösteriyor NŞA.Paşa paşa kullanın arabanızı. 

haklısınız biraz daha beklemekte fayda var. Bakalım cebimizi çok zorlamazsa benzinli binmeye devam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• h_sahin
      Yazan: h_sahin
      Arkadaşlar herkese merhaba sonunda Mazda 3 Skayctiv Reflex otomatik aracıma Ankarada Lovato Exr direkt enjeksiyon kiti taktırdım.  
      3.650 Tl x 9 taksit maliyeti.
      Montaj sabah 9 da başladı akşam 6 da bitti.
      Şu an için cok bir yorum yapamayacağım fakat haftalık ve aylık kullanım sonrası verileri paylaşırım.
      İlk tüketim verisini paylaşayım. 
      Montaj bittikten sonra 20 liralık lpg alındı. 20tl/2.64=7.57 litre lpg alındı.
      Maşallah diyeyimde    114.8 km sonra lpg bittiğine dair uyarı verdi. 
      0.17 kuruş uzun yol tüketim  verisi.
      Forumdan bir arkadaşımız daha taktırdı ki sağolsun onun yorumları sonrası taktırdım.

• h_sahin
      Yazan: h_sahin
      Arkadaşlar herkese merhaba , hepimiz biliyoruz ki araçlarımız gayet az yakıyor fakat önümüzdeki ders döneminde doktora çalışmalarımdan dolayı haftada 1300 km yol gideceğim ki aylık 5.200 yapıyor ve bu bir sene sürecek dolayısıyla en kötü 50-60.000 km yol yapmam gerekmekte.
      Lpg şart oldu  Araştırmalarım sonucu birtek Prins in DLM modeli uyuyormuş bizim skyactivlere.
      Direkt lpg ile çalışıyormuş kesinlikle hiçbir koşulda devirde benzin tüketimi olmuyormuş.
      Araç üzerinde delme etme yapılmıyormuş, bu DLM denilen sistem aracın kendi enjektörleri vs vs kullanıyormuş.
      Fiyat olarak yüksek gelse de , sıradan lpg sistemlerine oranla daha fazla tasarruf sağlıyormuş.
      Ortalama 0.25-0.30 kuruş yakan aracım bu sistemde 15 kuruşa kadar düşecek ki 50.000 kmde sistemin parasını çıkarıyorum.

• Yeni Oluştur...