Jump to content

1. Nesil Mazda 3 Cam Filmi Öneriniz ? ( Siyah Araç )

berkemurat
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

S.A arkadaşlar

malumunuz yaz yaklaştı, siyah aracıma cam filmi taktırmayı düşünüyorum, hangi cama kaç numara uygun olur ( ön,arka,yan camlar ) ayrıca cam film markasıda önerirseniz sevinirim, yakın çevremde bir kaç yerden fiyat aldım 100 TL. ile 400TL. farklı rakamlar telaffuz edilince kafam karıştı.

iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, berkemurat :

S.A arkadaşlar

malumunuz yaz yaklaştı, siyah aracıma cam filmi taktırmayı düşünüyorum, hangi cama kaç numara uygun olur ( ön,arka,yan camlar ) ayrıca cam film markasıda önerirseniz sevinirim, yakın çevremde bir kaç yerden fiyat aldım 100 TL. ile 400TL. farklı rakamlar telaffuz edilince kafam karıştı.

iyi akşamlar

O 100 TL olanlar bir süre sonra morlaşan filmlerdir muhtemelen. Kaliteli bir marka tavsiye ederim. Ben uzun zamandır arka camlarda perde kullandığım için film yaptırmadım ama en son Bostancı LLumar'da uygulama yaptırmış ve memnun kalmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, berkemurat :

sağol Burak kardeşim, kaç numara iyidir. 1-2-3

Bu biraz da sana bağlı aslında. Markalara göre de tonlar değişebiliyor. Yaptırmaya karar verdiğin yerde örnekleri yanyana görüp nasıl göründüğünü, arkasını ne kadar gösterdiğini görererk karar vermen daha doğru olur. Ben en açığının bir koyusunu yaptırmıştım çok da içeriyi karartmamak, çevirmelerde falan herhangi bir problem yaşamamak için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ok kardeşim tavsiyelerin için teşekkür ederim, sorduğum yerler şu kalitede bu var, şu var gibi cevaplarla karşılaşmadım, hepsi alman malı olduğunu söyleyip, alternatif sunmadılar iyi oldu şimdi, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimde mazdam 1. Nesil siyah
Yaptırdığım yerde dark normal light secenekleri vardi sadece normal yaptirdim.
Tek kelimeyle mükemmel oluyor.
Ama bi muddet yikatmadigin vakit sikimti[emoji41]
3aa7b8baeb1b4eaa46039d29f4330ccf.jpg
79840f7024fb1b41f86caffdb01c4e72.jpg91298b9f890a192f9c922ae2ab293bee.jpgcde51ce8ad95c15804e54db0597c2e63.jpgf588932afa38e0f2a6cef53b931e7e0f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...