Jump to content

4x4 aranıyor

Servet

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bilindiği üzere jeep liberty aracım var-dı. Dost denir ya hani. Öyle biri aradı, ağzımdan satarım ule dedim. Daha lafım bitmeden zalımı elimden aldı. Nasip ise teslim için Nevşehir'de buluşup aracı vereceğim.

Tabi liberty varken evde atar gider yaptım. Senin cx3 aracına mı kaldım gibilerinden boş lakırtının faturası yakında çıkacak. Nereden mi biliyorum, liberty aldığım gün artizlik yapıp yedek anektarı verdim patrona.

Hal böyle beyler. Kaldım ayazda. Sahibinden.com sitesinde epey tavaf ettim. Bir sürü araba baktım aradım gittim inceledim son 5 günde. Çok özür alem çakal olmuş.

Karşılıklı çay içebileceğim adamdan fazlasını verip araba almak niyetim. Amerikan serilerini düşünmüyorum. 4x4, otomatik olmazsa olmazım. Bütçe 40.bin TL.

Aklınızda bulunsun. Tanıdık vardır sizin vardır. Bi haber uçurun da bana

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Son halini almak üzere. Arkadaşım seramik kaplama yaptır öyle getir dedi.

Sivasa gidiyor araç nasip ise pazar günü.

57a458f610d21fa94713350624d98abb.jpg

Abi nasıl verdin o güzeli. Hayırlısı olsun diyelim. Güzel arabaydı. Cx5 alalım sana ömürlük bin [emoji3] 

Arada dağ bayır yapacağım. Cx5'e kıyamam ki :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Servet :

Son halini almak üzere. Arkadaşım seramik kaplama yaptır öyle getir dedi.

Sivasa gidiyor araç nasip ise pazar günü.

57a458f610d21fa94713350624d98abb.jpg

Arada dağ bayır yapacağım. Cx5'e kıyamam ki :)

Rüzgar gibi geldi, geçti araba :D sizin alemde bu alış satış çok hızlı maşallah.  Sizin piyasaya Mazda bir düşse alım satımı problem, piyasası yok algısını iki günde dağıtırsınız :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rüzgar gibi geldi, geçti araba [emoji3] sizin alemde bu alış satış çok hızlı maşallah.  Sizin piyasaya Mazda bir düşse alım satımı problem, piyasası yok algısını iki günde dağıtırsınız [emoji3]

Öyle bir tezgah dönüyor ki aralarında kimin ne aldığını çözmemiz 2 ayı buluyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Servet :

Karşılıklı çay içebileceğim adamdan fazlasını verip araba almak niyetim.

abi çok doğru bir şey söylemişsin.. 

bende e46 bmw 320  arıyorum 2 aydır.. başımıza gelenleri anlatsam kitap olur..

200 binde diye gittiğimiz araba 340 binde mi çıkmadı.

gri araba ruhsatta kırmızı mı yazmadı,

11. sahibinden diye çok dedik almadık bi arabayı..  yeni beğendiğimiz araba 17. sahibinden mi çıkmadı.. 

neler neler neler =)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Enjinu :

Öyle bir tezgah dönüyor ki aralarında kimin ne aldığını çözmemiz 2 ayı buluyor :)

Bir süredir takip ediyorum, ciddi bir ilişki ağı var , kim neyi kepirtiyor çözemedim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Size küçük SUV sinifinda önerebilecegim (daha dogrusu Consumer Reports tarafindan da önerilen) 2 model var.  Bunlardan biri malum Mazda CX-5, digeri ise Subaru Forester.  Her ikisi de kendisini kanitlamis güvenilir modellerdir.

Mazda CX-5 için CR sunlari yaziyor:

"Spry and fuel-efficient, Mazda's small SUV is rewarding to drive and is reliable. Nimble handling and a taut ride--combined with ample power from the 2.5-liter, 184-hp four-cylinder--make it fun to drive. The one downside is that the cabin is louder than most in the segment. A complex dial-controlled infotainment system takes some time to master. A less powerful 2.0-liter four comes only with FWD and a manual transmission. Cabin and cargo space are plentiful, seats are comfortable, and visibility is good--aided by standard blind-spot monitoring on higher trims. The Grand Touring trim offers forward-collision warning with autobraking. This is a viable choice against a VW Tiguan or Ford Escape. A redesigned CX-5, promising to be more upscale and quiet, goes on sale in April."

Subaru Forester için CR sunlari yaziyor:

"Hitting the sweet spot among small SUVs, the Forester delivers a spacious interior, impressive safety equipment and crashworthiness, and outstanding visibility in a right-sized, affordable package. Fuel economy is excellent at 26 mpg overall, especially given the standard AWD. The ride is supple, and handling is very secure. Engine noise is pronounced at times. Controls are straightforward and easy to use. The infotainment and connectivity systems have finally been updated with an intuitive touch screen. Midtrim Foresters bring a lot of content for the money, but it's easy to crest $30,000 with options packages. A feisty turbo comes with XT trim but compromises the value equation. The optional (and recommended) EyeSight system includes forward-collision warning."

Simdi bunlari birebir çeviremeyecegim üzgünüm ama Mazda CX-5 için bu Nisan'da yeni modeli geliyor demis.  Buraya da gelir mi bilemem ama bir sorulabilir.  Mazda CX-5 için ayrica VW Tiguan ve Ford Escape'e tercih edileceginden bahsetmis (ki ben de tamamen katiliyorum).  ABD'deki motor seçimleri çogu kez Türkiye'dekinden daha büyük oluyor, CX-5 için 2.5 litre ve 2.0 litreden bahsetmis.  Türkiye'de CX-5 hangi motorla geliyor, henüz bakmadim.  Bence pek önemli de degil.  Aracin özü (kumasi) daha önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bahsi geçen iki araç ofroad şartlarına uygun değil. İkisi de elektronik kilit ile çekiş sistemini kontrol ediyor. Arazide çok kısa sürede frenleri ve arka defransiyel kavrama ısı nedeniyle devreden çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kia 4 çeker olarak başarılı, rakam bana uygun ancak ilgilendiğim araç modeli dışında. Teşekkür ediyorum.

Tercihlerim, suzuki jimny, suzuki grand vitara.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Servet :

Kia 4 çeker olarak başarılı, rakam bana uygun ancak ilgilendiğim araç modeli dışında. Teşekkür ediyorum.

Tercihlerim, suzuki jimny, suzuki grand vitara.

Suzuki jimny çok iyi bide biraz para harcanırsa 1.3 motor, ağır şanzımanla resmen şahlanıyor. Grand vitara diagonalde iyi değil, kilitlesende bir işe yaramıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ön gördüğüm limitin epey üzerine çıktım. Hayalim olan araç idi. Donanım ve mekanik olarak iyi. Tüm işlemler bitince araç konusu altında paylaşımı yapacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Servet :

Ön gördüğüm limitin epey üzerine çıktım. Hayalim olan araç idi. Donanım ve mekanik olarak iyi. Tüm işlemler bitince araç konusu altında paylaşımı yapacağım.

Hayırlı olsun. Bu vesile ile buluşalım da şu hediyeleri de dağıtalım :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...