Jump to content

2.Nesil Mazda 3 Uyumlu Navimex Multimedya Video Oynatma

Arfkrgz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar Aracima navimex 9945hd taktirdim fakat bir turlu usb'den video klip formatini tutturamadim cihaz hakkinda detayli bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikli olarak cihazınız hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın inşallah.

Video formatı olarak sadece Mp4'ü destekliyor olabilir mi ?

Bu ara cihazı kaç liraya aldınız ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cihazın çözünürlüğüne uygun bir dosya oynattığınıza emin olun bir de video ve müzikleri ayrı dizinlere koyun. Bu yönde bilgiler mevcut. Kendi internet sitelerinde Navimex Android için şu bilgileri yazmışlar ama sizin cihaz için ne kadar geçerli bilmiyorum ;

Video- Video Dosya Kaynağı

Video oynatıcısı çeşitli oynatma seçenekleriyle gelir. USB,SD1,SD2’ den video oynatabilirsiniz. Desteklediği formatlar; mp4, .avi, .wmv, .rmvb, .flv, .mkv, .mov ve 1080p HD desteklediği tüm video formatlarını oynatır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, İlhan :

Öncelikli olarak cihazınız hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın inşallah.

Video formatı olarak sadece Mp4'ü destekliyor olabilir mi ?

Bu ara cihazı kaç liraya aldınız ?

Montaj dahil 850 tl on ve arka gorus kamerasi hediye ettiler 

28 dakika önce, Burak :

Cihazın çözünürlüğüne uygun bir dosya oynattığınıza emin olun bir de video ve müzikleri ayrı dizinlere koyun. Bu yönde bilgiler mevcut. Kendi internet sitelerinde Navimex Android için şu bilgileri yazmışlar ama sizin cihaz için ne kadar geçerli bilmiyorum ;

Video- Video Dosya Kaynağı

Video oynatıcısı çeşitli oynatma seçenekleriyle gelir. USB,SD1,SD2’ den video oynatabilirsiniz. Desteklediği formatlar; mp4, .avi, .wmv, .rmvb, .flv, .mkv, .mov ve 1080p HD desteklediği tüm video formatlarını oynatır.

Valla ne denediysem yapamadim kendi sitesine girdim teknik servisini aradim yok olmuyo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Arfkrgz :

Montaj dahil 850 tl on ve arka gorus kamerasi hediye ettiler 

Valla ne denediysem yapamadim kendi sitesine girdim teknik servisini aradim yok olmuyo

internet mağazaları var mı ? Alsak gönderebilirler mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu tip cihazlar takıldığında radyo çekim gücü değişiyor mu?

Bir önceki aracımda (astra j) en iyisini taktırmama rağmen (Necvox Platinium - 2200 TL) radyo orjinal gibi çekmiyordu. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir önceki aracımda (astra j) en iyisini taktırmama rağmen (Necvox Platinium - 2200 TL) radyo orjinal gibi çekmiyordu. 

Hem radyo çekmiyor, hemde ses çıkışları çok zayıf. Ben orjinal teybe döndüm, tablet bağladım. Ses kalitesi harika oldu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Saridoan :

Mazda3 ü sıfır alırken taktırdım bende necvox. Allah belasını versin öyle dokunmatiğin, öyle cihazın.... hiç sevmiyorum, istemiyorum ki üzerine basıp işlem yapayım....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, M.E.G :

Mazda3 ü sıfır alırken taktırdım bende necvox. Allah belasını versin öyle dokunmatiğin, öyle cihazın.... hiç sevmiyorum, istemiyorum ki üzerine basıp işlem yapayım....

anlaşıldı alınmaya değecek bir şey değil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, Enjinu :

Hem radyo çekmiyor, hemde ses çıkışları çok zayıf. Ben orjinal teybe döndüm, tablet bağladım. Ses kalitesi harika oldu.

6 dakika önce, M.E.G :

Çok sağolun arkadaşlar, 8 inç olmasından dolayı bir araştırma yapıyordum görüntüsü hoşuma gitmişti büyük ekran diye:) Ama şimdi orjinal radyo ile devam...

Tableti direk aux dan mı bağladınız?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok sağolun arkadaşlar, 8 inç olmasından dolayı bir araştırma yapıyordum görüntüsü hoşuma gitmişti büyük ekran diye[emoji4] Ama şimdi orjinal radyo ile devam...
Tableti direk aux dan mı bağladınız?

Ben auxa bağladım. Hafta sonu sabitleme ayaklarını yapıp forumda paylaşacağım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, NeW3 :

anlaşıldı alınmaya değecek bir şey değil

Şuan çok iyileri var. Kapasitif ekran falan ama fiyatı nedir, fiyatına değer mi bilemem. Necvox a bulaşmayın. 3 kere cihazı garantiye gönderdim aynı problemler devam ediyor. Ses açmaya basıyorsun sesi kısıyor, sesi kısmaya çalışıyorsun açıyor, usb çalışmıyor falan.... necvox almayın kısacası...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, M.E.G :

Şuan çok iyileri var. Kapasitif ekran falan ama fiyatı nedir, fiyatına değer mi bilemem. Necvox a bulaşmayın. 3 kere cihazı garantiye gönderdim aynı problemler devam ediyor. Ses açmaya basıyorsun sesi kısıyor, sesi kısmaya çalışıyorsun açıyor, usb çalışmıyor falan.... necvox almayın kısacası...

ok. eversen sözünden çıkmam O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, NeW3 :

internet mağazaları var mı ? Alsak gönderebilirler mi? 

Sahibinden.com'da var kargo yaparlar heralde 

4 saat önce, Saridoan :

4 saat önce, Saridoan :

Benim aldigimin markasi navimex 9945hd radyo cekimi navigasyonu vs. Memnunum bi sorun yasamadim sadece video formatini tutturamadim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...