Jump to content

Akıllı Şehiriçi Fren Desteği devredışı kalan var mı?

lodos
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar. Arkadaşlar bununla karşılaşan oldu mu acaba daha önce? Bu hafta iki kez çıktı bu birinde kabin içi biraz ısınmıştı ama çok aşırı değildi. Allah allah dedim ne alaka!?! Ancak dün kabin içi soğukken de çıkınca daha önce karşılaşan oldu mu ya da bir fikri olan var mı diye bi sormak istedim. 

IMG_20170421_223120.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabanin ön tarafjnda sensorlerin oldugu yer veya veya camında leke varsa ondanda olabilir. Sensorler önünü göremiyorsa.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende de aynı sorun var.Nedeni v59.0043 güncellemesi...donanımsal olarak sorun yok korkmayın..her şey çalışıyor sadece bu şekilde uyarı veriyor...yeni bir güncelleme ile düzelir umarım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

46 dakika önce, efe35 :

Bende de aynı sorun var.Nedeni v59.0043 güncellemesi...donanımsal olarak sorun yok korkmayın..her şey çalışıyor sadece bu şekilde uyarı veriyor...yeni bir güncelleme ile düzelir umarım..

Ben de güncellemeden sonra başladığı için ona yordum zaten. Bi servise de sorayım en iyisi. Genel olarak bu güncelleme olaylarından sonra kayda değer ya da gözle görülür bi gelişme, eklenti gelmediği gibi böyle problemler olması can sıkıcı. Herhangi güncellemeyle mazda sahiplerinin kendi çabalarıyla yapmaya çalıştığı sadece yazılımla yapılabilecek şeyler (leaving - coming home, ekranda tarih vs.) halledilse, insanlar kendilerini kaçakçı gibi hissetmese ne iyi olur! Mesela şu yağmurlu günlerde motoru durdurunca sileceklerin ortada kalması utanç verici değil mi?! Neyse sizi arabanızdan soğutmiyim >:D

İyi forumlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet servisi aradım, bildirdim durumu. Tabi güncelleme yeni olduğu için onlar da şaşırdı. Bi araştıralım size dönüş yaparız dediler. Bakalım. Durumu güncellerim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Durum güncellemesi: İzmir servisten adaşım Mustafa bey dönüş yaptı, bi görünmem gerekiyormuş, bilgisayara bağlanacak, yeni versiyonla mı ilgili bakılacak, eğer öyleyse kodlar kontrol edilecek falan filanmış.

Haydi sağlıcakla kalın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...