Jump to content

2017 Mazda İlkbahar Servis Kampanyası

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

4 dakika önce, NeW3 :

evet abi sadece filtreleri istedim indirim yok dedi. 

Yanlış bilmiyorsam serviste bakım girilmeden parçalara indirim sağlanamıyor. Ya bakıma gideceksin ya da bakım yapan birinin faturasına ekleneceksin :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, Burak :

Yanlış bilmiyorsam serviste bakım girilmeden parçalara indirim sağlanamıyor. Ya bakıma gideceksin ya da bakım yapan birinin faturasına ekleneceksin :) 

vay babam o iş sıkıntı abi ben en iyisi dediği fiyata alayım. buji hakkında önerin nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, NeW3 :

vay babam o iş sıkıntı abi ben en iyisi dediği fiyata alayım. buji hakkında önerin nedir?

NGK Iridium buji kodu ile alabilirsin piyasadan. Sonuçta servisin sattığı bujinin tek farkı üzerinde Mazda yazısı olması. Mazda da NGK kullanıyor diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Burak :

NGK Iridium buji kodu ile alabilirsin piyasadan. Sonuçta servisin sattığı bujinin tek farkı üzerinde Mazda yazısı olması. Mazda da NGK kullanıyor diye biliyorum.

serviste normal buji var bizim forum ve başka forumlarda olmak üzere inceledim kimisi değmez diyor kimisi yakıt ve performansı etkiler diyor kararsızım. :-

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, NeW3 :

serviste normal buji var bizim forum ve başka forumlarda olmak üzere inceledim kimisi değmez diyor kimisi yakıt ve performansı etkiler diyor kararsızım. :-

Aralarında fiyat farkı kadar dayanma süreleri de var. Iridium en az 60.000 km gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, NeW3 :

eyvallah abi , sağolasın 

selamlar

Bu arada aldığım bilgiye göre yukarıda bahettiğim gibi bir zorunluluk yokmuş. Parça indirimi almak için bakım yaptırmak gerekmiyormuş :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50 dakika önce, Burak :

Bu arada aldığım bilgiye göre yukarıda bahettiğim gibi bir zorunluluk yokmuş. Parça indirimi almak için bakım yaptırmak gerekmiyormuş :) 

O zaman bir daha sorayim bakalım ne diyecekler 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Burak :

Güzel haber.. ben de polen, hava filtresi vs almayı düşünüyorum.. dursun kenarda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, kindness :

Güzel haber.. ben de polen, hava filtresi vs almayı düşünüyorum.. dursun kenarda

Ben de düşünüyorum. Polen, hava, yağ filtresi, silecek lastikleri vs ;) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, NeW3 :

O zaman bir daha sorayim bakalım ne diyecekler 

Feridun ile görüş halleder.

Bu arada benim araç da şuan 20 bin bakımında. İndirimli 507 tl... 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, M.E.G :

Bu arada benim araç da şuan 20 bin bakımında. İndirimli 507 tl... 

20.000 mi ? Eskimiş o araba daha da satamazsın :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, Burak :

20.000 mi ? Eskimiş o araba daha da satamazsın :D 

Açıkçası bu kadar ilgi göreceği aklımın ucundan geçmezdi abi. 1 ayda 18 bin kişi bakmış ve arayan arayana. Onun için satmaktan vazgeçtim, tok satıcı moduna girdim :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, M.E.G :

Açıkçası bu kadar ilgi göreceği aklımın ucundan geçmezdi abi. 1 ayda 18 bin kişi bakmış ve arayan arayana. Onun için satmaktan vazgeçtim, tok satıcı moduna girdim :D 

Beni piyasa bu hale getirdi diyorsun :D Hayırlısı olsun :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, S.Halilduru :

Gidiyor muyuz servise ?

Eskiden yaz başıydı sizin servislerde @Burak @İlhan:D

Artık kış başı yaptırıyoruz ama bu sefer yaz yaptılarsa kışın olup olmayacağı belli olmaz, en azından malzemeleri alalım diyorum :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, S.Halilduru :

Gidiyor muyuz servise ?

Eskiden yaz başıydı sizin servislerde @Burak @İlhan:D

Benim bakıma var ama..Bir kontrol yaptırabilirim yaz öncesi. Malum yaz gelince sağlam km yapıyorum. Sadece bu geçtiğimiz Cumartesi günü İst-Kandıra-Kartepe-İstanbul arasında toplamda 405 km yol yaptım.

Ustamız belki ön gördüğü değiştirelim diyeceği bir şey çıkar..Ama Hafta sonu tabi geniş kapsamlı benim aracı kontrol edemezler. H.içi aracı bırakırım. Ctsi'de belki almaya giderim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, M.E.G :

Bu arada benim araç da şuan 20 bin bakımında. İndirimli 507

Eyvallah görüşüp bakalım ne kadar söyleyecek 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal bijon almak istiyordum ama bulunduğum şehirde servis kapandı. Nasıl yapıcaz şimdi..

Okuduklarıma göre telefonla sipariş versek indirim den faydalanamayacağız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...