Jump to content

Mecburen Satılık 3. Nesil Mazda 3 Power Sense Sedefli İnci Beyazı

robosapiens17

Tavsiye Edilen Mesajlar

Zorunlu olmakla beraber

Ayrılmak vakti gelmiş bu Mazda'dan.

Dilerim yeni sahibinde de

Olur bir caaaan ya da canan.

Henüz otuz binde kendisi

Power sense olur paketi

Vardır birkaç çizik ve sürtmesi

Boyalıdır ön tamponu ve sol ön köşesi.

Sedefle karışık beyaz inci boyasına

Eklenmiştir arkasına bir kamera

Navi desen o da var

Hele bir bak spor pedallarına. 

Ön camlarda 3 me film var

Yıl sonuna kadar da garantisi.

Almak isteyen uzatabilir süresini

Fakat altıncı ayı geçmemeli.

2014 yılı son günü çıktık yola

Dile kolay geldik bu zamana

İki adet polen filtresi de yanında

Dahasını da aşağıdan edineverin gari.....

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-skyactive-power-sense-3.nesil-acilll-428277787/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar şiir on numara olmuş :) 

Yalnız biraz daha açıklayıcı fotoğraflar koyarsanız iyi olur gibi. Aracın her açından fotoğrafı ve iç fotoları.

Ben en son fiesta aracımı satarken bir ton foto çekmiştim. Çok faydası oluyor.

Tr'deki en dolu fiesta :D Özel siparişle getirtmiştim. Fotoları aşağıda. Sahibindendeki ilana bazı çakallıklarla aşağıdaki fotoların hepsini koymuştum.

https://www.flickr.com/photos/zahitkara/albums/72157665396187272

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ustadım açıklayıcı fotoğraf yok aracı şöyle temiz bir şekilde önden yandan içerisini vs.Ben bile aracı bildiğim halde resimlere bakınca birşey anlayamadım. Hayırlı satışlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

"Üzerinde Atatürk olmayan hiçbir ödeme kabul etmiyorum." Çok hoşuma gitti şiir ve yazı. Fakat araç belli ki temiz bir araç bunu resimlerde ispatlamanız lazım. Güzel bir yıkama sonrası geniş açıdan çekimler lazım. 

@Fotifoti Fatih abinin dediği gibi şiir gibi satılır İnşallah. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, zoptrik :

"Üzerinde Atatürk olmayan hiçbir ödeme kabul etmiyorum." Çok hoşuma gitti şiir ve yazı. Fakat araç belli ki temiz bir araç bunu resimlerde ispatlamanız lazım. Güzel bir yıkama sonrası geniş açıdan çekimler lazım. 

@Fotifoti Fatih abinin dediği gibi şiir gibi satılır İnşallah. 

@mazda_ozan ın satış sırrı da bu diye düşünüyorum. Araçları ilana koymadan önce hem ufak tefek kusurlarını yaptırıyor hem de iç-dış çok güzel temizletiyor ve sonrası Allah bereket versin :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba,

aracınız temiz olabilir ama resimlere bakınca bunu anlamak gerçekten zor. Dolayısıyla pek cezbedici bir ilan değil bence. Resimleri ve ilanda yazdıklarınızı bir gözden geçirmeniz faydalı olacaktır, hayırlı satışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun..

Geçtiğimiz sene yine bu zamanlarda bir satma girişiminiz olmuştu. Sonra satmaktan vazgeçmiştiniz sanırım.

Satana da, alana da şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şiir cok güzel. ÖTV siz almak nasıl mümkün oldu?  2014ten bu yana MTV'siz kullanmak ta mümkün oldu mu yoksa? Araç temiz. fiyatı da diğerleriyle karşılaştırınca mantıklı duruo. Bu arada benim aracın da sağ kapı altında hafif bir ezik var, aklıma getirmemeye çalışıorum : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar. Diğer iletilerde belirtilmiş zaten temizlik konusu. Birde çizik ve ezik kısımların yakın fotosunu çekip paylaşırsanız, alıcı nazarındaki inandırıcılık düzeyiniz maksimum seviyeye çıkacaktır. (yanlış anlamayın lütfen size karşı bir ithamda bulunmuyorum).

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[mention=690]mazda_ozan[/mention] ın satış sırrı da bu diye düşünüyorum. Araçları ilana koymadan önce hem ufak tefek kusurlarını yaptırıyor hem de iç-dış çok güzel temizletiyor ve sonrası Allah bereket versin [emoji4] 

Temizlik iyidir :) kirli araç da almamak lazım . Arabasına bakan adamın arabası da temiz olur
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sahibinden sitesinde fotoğraflar iyidir diye düşünüyordum. Daha da detaylandırmak gerekli diyorsunuz. Yapalım. Hatta arabayı yıkayalım.

RoboZen yolladı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba,

hocam naçizane tavsiyem aracın tam profilden, önden ve arkadan aracı yıkattıktan sonra resimlerini çekmeniz ve konsept Mazda resimlerini de kaldırmanız, içeriden de konsol kısmını arka koltuktan çekeceğiniz bir resim yeterli olacaktır.

Birde son olarak üzerinde Atatürk resmi kısmı ciddi bir satıcı havası vermemiş ilana. 

hayırlı satışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayirli satislar. 

Su soze ben de ayrica bayildim ,belirteyim :) 

"Üzerinde Atatürk olmayan herhangi bir ödeme aracını kabul etmiyorum" 

Dost biraz da aci soylesin..  ilan a yazdiginiz text gayet dogrucu ve direkt muatab ina hitab ediyor ama fotograflar tam tersi. Bence de araci temiz ve gunes altinda her acidan fotolayin.  Kendiniz icin olmazsa bizim icin yapin bunu gari ! )))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...