Jump to content

Türkiyedeki Mazdalar ile Avrupadan gelenler arasinda neden fark var ?

ømeraga75
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

her otomobil markasi o ulkenin ekonomisine gore arac gonderiyor ornegin bwv amerikaya sattigini ni  sadec arap ulkelerine gonderiyor  ikiside ayni  standartlarda  buyuk motor ve ektra ozellkler ve iyi iscilik ,bence kullandiklari malzemeler bile hic goremeyicegimiz tipten normal araclarin deri dosemesi  ,afedersiniz inek veya buyuk bas derisinden olurken  amerikaya gidenlerinki ceylan derisinden ,,,,,,,, ayni ikilem her oto firmasinda mevcut ama fiyatlara bakildiginda bize gonderilenlerle amerikaya veya diger zengin arap ulkelerine gidenlerin fiyatlari arasinda pek fark yok ,biz enayimiyizki halburun altindakini biz aliyoruz ,ustundekini baskasi ....onlarinki parayasa bizimki ne o zaman ,,,,,,,,, >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amerika pazarı çok farklı bir pazar Ömer orası ile kıyaslamak çok doğru değil. Sadece otomotiv değil birçok alanda onlara giden ürünler daha farklı ve daha ucuz

Avrupa - Türkiye farkına gelince, özellikle Mazda konusunda bu yılbaşına kadar var olan bir sıkıntı vardı. Eski distribütör Mermerler'in çok yanlış stratejileri sonucu Mazda Türkiye de çok geriledi ve sonuç olarak Mazda Europe operasyonu bu sene itibari ile devraldı.

Mart-Nisan gibi yeni araçlar Mazda Europe aracılığı ile gelmeye başlayacak ve görünen o ki Avrupa ile artık bir farkımız kalmayacak. Tek sıkıntı yüksek motor hacimli araçların Türkiyeye gelmesi konusunda var o da Türkiye deki vergi sisteminden kaynaklanıyor.

Yani anlaşılan uzun bir süre ne MazdaSpeed3 ne de MazdaSpeed6 yı Türkiye de göremeyeceğiz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

bize satılan arabalar pahalı gelmiyor, geldikten sonra pahalılaşıyor. 0km olarak alınan arabaların sahipleri faturalarına bir baksınlar bakalım. arabanın ülkeye geliş fiyatı ne kadar? son kullanıcı fiyatı ne kadar?

donanım işi de sadece mermerlerin işgüzarlığı. benim familiada standartında abs, klima ve airbag olması lazım ama hiçbiri yok. hepsinin yeri hazır, sigorta kutusu v.s. herşey tamam ama yolcu hava yastığı olması gereken yere torpido gözü yapılmış mesela. direksiyon üzerinde hava yastığının patlayacağı bölüm hazır ama orada sadece korna var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

benımkınde cok sukur klıma var...arabamı komple kel yapmamıslar :D

mal sahibine benzermiş derler ya gel de inanma işte. hem kel değil hem de aşırı ekonomik bir araba seninki değil mi? :)

bak bülo'nun araba da aynı onun gibi sırf faça :D

benimki de benim gibi ne hesap biliyor ne kitap, burnunun dikine gidiyor hep :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bana bulent deme :D hala  arabayı calıstırınca navigasyon ekranının acılması anındakı agız ve kulak mesafesının genıslıgını unutamıyorum...hüüpp yapsa yutacaktı benı varya :D

yok artık lebron :D sen kendin kaykıldın bikere görünce Allah tan bi mani çıkmazsa yarın komple sistemi kuracaz :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...