Jump to content
Kaan Hoca

2. Nesil Mazda 3 Yan Marşpiyel Parçalandı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kaan Hoca    1
Kaan Hoca

öncelikle merhabalar iyi forumlar;

Bugün küçük bir hata ile resimdeki sağ marspiyerimi kırdım (aslında parçalandı) , bu marşpiyerden nerden bulabilrim birde resimde kırmızı çember ile işaretli yer ise biraz ezildi kaporta düzeltilirken dikkat etmen gereken bir durum varsa aydınlatırsanız sevinirim. Aracı yeni aldığım için ve görev icabı ağrı da olduğum için pek bilgi sahibi değilim yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

18452723_10212564037606683_472039683_o.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.936
Burak

Marşpiyel fiber ise fiber tamir eden yerler yardımcı olabilir ama Ağrı'da bulabilir misin emin olamadım. Eski halinin değil de son halinin fotoğrafını koyabilir misin @Kaan Hoca ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kaan Hoca    1
Kaan Hoca

marşpiyer evet fiber ama şu an %20 lik kısmı minik parçalar halinde ve kayıp burada eksik kısmın kalıbını çıkarabilecek birisi oluğunu sanmıyorum. Yapan bulursam yeri mekanı burda paylaşırım Ağrı'ya yolu düşen olursa faydası olur belki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.782
İlhan

Mevcut marspşiyel toparlanabilir vaziyette ise. Yani geçici yapıştırma ile bir araya getirip. Ondan kalıp alarak yenisini yapabilirler. Ama bunu bulunduğunuz şehirde yapabilirlermi o konuda fikrim yok. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.