Jump to content
Ali

Mazda Şikayetleri - sikayetvar.com

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ali    732
Ali

Genelde markalara yapılan olumsuz eleştirileri ve müşteri şikayetlerini en rahat göreceğimiz olan siteyi mazda galiba takmıyor.  Hiç bir müşteriye dönüp cevap bile vermediğini görüyorum. Bu ciddiyetsizlik neden kaynaklı bir bilgisi olan var mı?  Mercedes bile cevap veriyor bizimkiler fazla premium kafası yaşıyor galiba. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999    1.573
Arman-1999
1 saat önce, Ali :

Genelde markalara yapılan olumsuz eleştirileri ve müşteri şikayetlerini en rahat göreceğimiz olan siteyi mazda galiba takmıyor.  Hiç bir müşteriye dönüp cevap bile vermediğini görüyorum. Bu ciddiyetsizlik neden kaynaklı bir bilgisi olan var mı?  Mercedes bile cevap veriyor bizimkiler fazla premium kafası yaşıyor galiba. 

Kodiak ile ilgili bilgi almak ve test sürüş randevusu için Adana/Skoda' yı aradığımda meydana gelen bazı olumsuzlukları şikayet için SKODA genel merkeze 10 (on) gün ara ile şikayet iletisi yazmama rağmen hala bir geri dönüş alamadım.

Dolayısı ile genel merkez bile kendi sitesine bakıp cevap vermiyorsa şikayetvar.com a hiç bakmazlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar    1.919
Arabalar

Merhaba @Arman-1999 Kamil bey.

Merak edip sitesine girdim. Jant taktım boyadım, uygun açı ayarladım, günü geceye çevirdim ve bir çıktı aldım. Araç güzel görünüyor :)

VRCM_KOD_LI_EXT_NIGHT_1Z1Z_U74.0003.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G    1.113
M.E.G
16 saat önce, Ali :

Takip eden var mı ki o siteyi? İlk önce onu sormak lazım... :) Servise şikayetini söylüyorsun bekletip duruyorlar....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999    1.573
Arman-1999
33 dakika önce, Arabalar :

Merhaba @Arman-1999 Kamil bey.

Merak edip sitesine girdim. Jant taktım boyadım, uygun açı ayarladım, günü geceye çevirdim ve bir çıktı aldım. Araç güzel görünüyor :)

VRCM_KOD_LI_EXT_NIGHT_1Z1Z_U74.0003.jpg

Mete bey, bizzat gidip yerinde gördüm. Hakikaten iyi bir araç bilhassa sahip olduğu donanım, fiyat ve vergi avantajı onu rakiplerinden bir parça ileri taşıyor. Adana/Skoda ya gelen ilk parti satılmış hatta biz de hali hazırda müşteriye satılmış ve plakası dahi takılmış olan bir aracı görebildik.

Sanırım Skoda, superb ile yakaladığı ivmeyi kodiaq ile hızlandırarak sürdürecek gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.