Jump to content

Mazda Şikayetleri - sikayetvar.com

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Genelde markalara yapılan olumsuz eleştirileri ve müşteri şikayetlerini en rahat göreceğimiz olan siteyi mazda galiba takmıyor.  Hiç bir müşteriye dönüp cevap bile vermediğini görüyorum. Bu ciddiyetsizlik neden kaynaklı bir bilgisi olan var mı?  Mercedes bile cevap veriyor bizimkiler fazla premium kafası yaşıyor galiba. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Ali :

Genelde markalara yapılan olumsuz eleştirileri ve müşteri şikayetlerini en rahat göreceğimiz olan siteyi mazda galiba takmıyor.  Hiç bir müşteriye dönüp cevap bile vermediğini görüyorum. Bu ciddiyetsizlik neden kaynaklı bir bilgisi olan var mı?  Mercedes bile cevap veriyor bizimkiler fazla premium kafası yaşıyor galiba. 

Kodiak ile ilgili bilgi almak ve test sürüş randevusu için Adana/Skoda' yı aradığımda meydana gelen bazı olumsuzlukları şikayet için SKODA genel merkeze 10 (on) gün ara ile şikayet iletisi yazmama rağmen hala bir geri dönüş alamadım.

Dolayısı ile genel merkez bile kendi sitesine bakıp cevap vermiyorsa şikayetvar.com a hiç bakmazlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Ali :

Takip eden var mı ki o siteyi? İlk önce onu sormak lazım... :) Servise şikayetini söylüyorsun bekletip duruyorlar....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

33 dakika önce, Arabalar :

Merhaba @Arman-1999 Kamil bey.

Merak edip sitesine girdim. Jant taktım boyadım, uygun açı ayarladım, günü geceye çevirdim ve bir çıktı aldım. Araç güzel görünüyor :)

VRCM_KOD_LI_EXT_NIGHT_1Z1Z_U74.0003.jpg

Mete bey, bizzat gidip yerinde gördüm. Hakikaten iyi bir araç bilhassa sahip olduğu donanım, fiyat ve vergi avantajı onu rakiplerinden bir parça ileri taşıyor. Adana/Skoda ya gelen ilk parti satılmış hatta biz de hali hazırda müşteriye satılmış ve plakası dahi takılmış olan bir aracı görebildik.

Sanırım Skoda, superb ile yakaladığı ivmeyi kodiaq ile hızlandırarak sürdürecek gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...