Jump to content

1999 Mazda 323 LPG de Motorda Dalgalanma

061li
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arabam otomatik vites , devir 2 civarlarındayken araba ara gaz veriyor ama devirde bu dalgalanma gözükmüyor bobinler değişti başka ne problemi olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracınızla ilgili detaylı bilgi verirseniz konuya hakim arkadaşlar daha net cevap verir. 

Kaç model, hangi motor, kaç binde, lpg var mı, lpg var ise bunu hem lpg hem benzinde mi yapıyor yoksa sadece lpgde mi v.b

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

D de gidiyoruz, gaz pedalı sabitken 2000d/d da sanki az gaz ver çek gibi mi yapıyor devir ibresi veya motor gaz ver çek gibi mi davranıyor? bujiler kaç km de?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam burda hangi ustaya götürdüysem bu buji aralığı nedir bilmiyor benim araba otomatik kimisi de senin araba otomatik onu araba kendi ayarlıyor dedi acaba hangisi doğru bilemedim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorun tamamen çözülene dek aracinizi LPG ile kullanmayip sadece benzin ile kullansaniz belki daha iyi olabilir, diye düsünüyorum.  Böylece aracinizin benzinli performansini izleme sansiniz da olur.  Bence benzin en güvenilir yakittir.  LPG için ayni yorumu yapamam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece lpg de iken yapıyorsa lpg filtresinden yapma ihtimalide var.zamanla bu filtre tıkanıyor ve lpg de düzensizliğe sebep olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...