Jump to content
Arman-1999

Sevdiğiniz Müzikler ve Klipler - 2017

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak    3.637
Burak

@İlhan  ilginç bir şarkı olmuş. Kızın çok kuvvetli bir sesi var. Tellafuzda bir sıkıntı mı var yoksa bilerek mi yapıyor anlamadım ama. Sanki İngilizce şarkısı daha güzel gibi geldi bana :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.349
İlhan
Şimdi, Burak :

@İlhan  ilginç bir şarkı olmuş. Kızın çok kuvvetli bir sesi var. Tellafuzda bir sıkıntı mı var yoksa bilerek mi yapıyor anlamadım ama. Sanki İngilizce şarkısı daha güzel gibi geldi bana :)

Abi bence bilinçli yapıyor..Birden Geldi Aklıma diye bir şarkıya düet yapıyor bir grupta..Orada gayet güzel muntazam tellafuz var.. (Spotify)

İngilizce şarkılarda kesinlikle daha başarılı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.637
Burak
24 dakika önce, İlhan :

Abi bence bilinçli yapıyor..Birden Geldi Aklıma diye bir şarkıya düet yapıyor bir grupta..Orada gayet güzel muntazam tellafuz var.. (Spotify)

İngilizce şarkılarda kesinlikle daha başarılı.

Dediğin gibi bilinçli yapıyor olabilir. Mesela  Feel isimli şarkıda ne söylediğini anlamak bazı yerlerde mümkün değil. Ancak internette bulunca hıı diyorsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SafaTR    201
SafaTR

Valla ben daha 2 haftalıkken zatürreye yakalanmış ertesi gün veterinere götürmesem ölecek bir kedi aldım evime. 

Hayvanları da ayırt etmeden çok seviyorum. O yüzden bu klipteki fotoğraf ve şarkı gerçekten beni çok etkiliyor. 

Sizin dışınızda ki canlılar, insanlara emanet bıraktığım sessiz kullarımdır. Onlara sahip çıkın der Yaradan. 

https://youtu.be/Sa76RJuHVqA

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.349
İlhan

@Burak abi Sena Şener'yine muhteşem bir düeti var. Bu seferki düet yaptığı kişi Evrencan Gündüz. (Asımcan Gündüz'ün oğlu). Evrencan'ıda takip etmeni tavsiye ederim. Eski türkülere tekrardan kendi tarzıyla can vermiş.Henüz daha çok genç..Ama çok yetenekli diyebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kindness    192
kindness

Ben Sena Şener'i "Doğa İçin Çal 7" de keşfetmiştim. Topu topu şarkının son 8-10 saniyesini Sena Şener söylüyor ama beni o kadar etkilemişti ki hemen işe ara verip kim bu diye araştırmama sebep olmuştu. Tabi akabinde o zaman youtube da bulunan 7-8 şarkısını indirmiştim. Böyle güzel bir sesin ve tarzın kaybolup gitmemesi sevindirici. 

Bir daha ki buluşmayı Sena Şener'in çıktığı mekan da mı yapsak :D:D:D @Burak @İlhan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ufuk Değirmenci    147
Ufuk Değirmenci

Bu tür müziklerden hoşlananlar için,  tatile giderken arabada dinlemelik. :-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Holydao    323
Holydao

Logan filminin fragmaninda calan sahane sarki:
Johnny Cash - Hurt

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oziyal    636
Oziyal

Büyük Ustaya selam Go Johny Gooo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ömer626    425
Ömer626

Yeni keşfetmiş olduğum kulağıma hoş gelen bir müzik..Evet bu müzikte yatak sardırdığım doğrudur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.349
İlhan
10 dakika önce, Burak :

@İlhan senin ve Eylül'ün hoşuna gideceğini düşünüyorum ;) 

Eylül Allah bilir belkide biliyordur zaten.. :)

İlhan bunu beğendi.. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999    1.536
Arman-1999

Yahu ne paylaştım acaba yukarıda ? Her neyse ...

Sizleri biraz geçmişe götürmek istiyorum. Yaşları 40 (kırk) ın üzerinde olanların çok iyi hatırlayacağı bir gruba

"Yeni Türkü"'

Mutlaka aklınıza Yeni türküye ait çok daha popüler şarkılar gelecektir. "telli telli" , "fırtına" , " aşk yeniden", " maskeli balo", " yağmurun elleri", " çember", "karanfil", " Yedikule" " günebakan", " istersen hiç başlamasın" 

:) hepsini yazsaydım daha iyiydi

Bu şarkı aynı zamanda grubun solisti olan Derya KÖROĞLU nun da en sevdiği şarkıdır. Ben de severim. Yanlış bilmiyorsan bu şarkının hem sözünü hem de bestesini yapan Ümmüşen ile olan düetini paylaşacağım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.