Jump to content

2. Nesil Mazda Cam Kontrol Modülü

Exe
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Slm. 

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2011 impressive aracımda ilk günlerde camları ve sanrufu açık bırakıp çıktığımda kumandadan aracı kilitleyince araç camları kendi kapatıyordu. Ancak 2 gündür böyle bir şey olmuyor. Yani camları kendi kendine kapamıyor. Kumandadan açma kapama değil bu özellik. Bir çok elektrikçiye sordum anlamadılar. Kitapçığında da görmedim böyle bir özellik.

Acaba bu özellik aracın orjinalinde mi var yoksa yazılımla mı yapılmış? Modül falan yok araçta. Biz bulamadık en azından. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

90. yıl mı bilmiyorum açıkçası,çok da tanımam Mazdayı. En dolu donanımlı versiyon diye biliyorum. Ama özel seri olduğunu sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bazı serilerde var, özellikle ilk gelen 2. nesil mazda3'lerde. sizin aracınızda oem olarak var olduğunu zannetmiyorum. aracın eskisahibi ekstra bir modülle halletmiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklı olabilirsiniz ama elektrikçiler modül falan yok diyorlar kapı döşemelerini söktüler çünkü. Bu durumda oem olabilir sizin söylediğinize göre fakat ilk seri diyorsunuz ona da. Benim araç 2011 10.ay üretim yazıyor alım faturasında bu durumda ilk seri olması da zor... ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimkinde kilitlemeye basılı tutunca kapanıyor. Sizinkinin bundan farklı bir özelliği mi var? Ya da impressive le touring arasında böyle bir fârk mı var?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok basılı tutunca değil kilitleyince açık olan camları kapatıyor.tek tık ile basılı tutma falan yok. Kimisi modül ile basılı tutunca kapayan, açma tuşuna basılı tutunca camları açan özellik kazandırıyormuş, bu öyle değildi. Kilitleyince her şeyi kapatıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar gün itibariyle sorunu bulduk. Adamlar cam modülünü motor bölümünde bir yere yapmışlar. Kapı içine giden kabloların hemen giriş kısmından. Kapının içerisine yapmamışlar.Hangi akla hizmet anlamadık.Ama usta ,bozulunca çabuk ulaşılsın diye herhalde dedi.

Sorun  modül arızası yani... Mazalarda böyle bir özellik yok. Bu özellik ancak modülle elde edilebiliyor.

Böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlara yardımcı olur umarım.

Herkese teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...