Jump to content

3.Nesil Mazda 3 Silecek Tavsiyesi

ypbr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

02.01.2018 at 19:13, Katil Balina :

teşkkürler hocam mühim değil. sanırım bu taktıklarımla (valeo) bu kışı çıkarırım gibi. sonrakine orjinal alırım cünkü cam eğimi vs mühim detaylarmış. bi de takılan yerdeki çıkıntısı falan rahatsız edici. aslında orjinallerin cama temas eden kısımı değiştirilebilse şahane olurdu. 

orıjınallerın lastıklerı çıkıyor zaten ama merak ettıgım pıyasadakı 20 30 tl ye satılan sıleceklerın lastıgını çıkarıp orıjınalıne takabılır mıyım ? Eger olursa mukemmel olur. Orıjınal sılecek kollarında dedıgınız gıbı toka kısmı çıkıntı degıl gizli. Zaten o cıkıntı duran toka olayı yuzunden orıjınal sılecek alıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 saat önce, Katil Balina :

Mazda 3 Hatchback Silecek Takımı (2014-2016) RBW Muz 38,00 TL yerine 24,88 TL
https://urun.n11.com/muz-silecek/mazda-3-hatchback-silecek-takimi-2014-2016-rbw-muz-P218210884

on numara silecek. 25 lira şaka gibi fiyat performans. üstelik çıkıntısı da yok. orjinale cok benziyor. hatta simdi ihtiyacım olmamasına rağmen bi tane daha aldım  konuyu görünce. alayım diyordum unutmuşum. valeo'lari da cıkarıp attımıştım bunlari aldıktan sonra. kenarda dursun lazim olur. alınca memnun kalirsaniz bir tane daha alın bence..

Keşke daha önce link atsaydınız bende oradan alırdım. Memnun da kalmışsınız. Kargo da içinde bedava gerçekten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Koray74 :

Keşke daha önce link atsaydınız bende oradan alırdım. Memnun da kalmışsınız. Kargo da içinde bedava gerçekten.

iyi ki almamışsınız. dün yedek olsun diye aldığım ürün bugün bağlantı yeri çıkıntılı olandan geldi, iade edecem. daha önce 26 liraya aldığım ürün orjinalle bire bir aynıydı diyebilirim. bakalım ondan bulursam ya da duzeltirlerse eklerim buraya. araç şu an bende değil geldiginde bir fotosunu atarım önceki aldığımın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Katil Balina :

iyi ki almamışsınız. dün yedek olsun diye aldığım ürün bugün bağlantı yeri çıkıntılı olandan geldi, iade edecem. daha önce 26 liraya aldığım ürün orjinalle bire bir aynıydı diyebilirim. bakalım ondan bulursam ya da duzeltirlerse eklerim buraya. araç şu an bende değil geldiginde bir fotosunu atarım önceki aldığımın.

hibrit modeller dedıgınız gıbı

hybrid-universal-silecek-supurgesi-700mm__1110777684967968.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal silecekler sildikten sonra 2 sn kadar camda mat bir görüntü oluşuyor bende int.ten konsantre cam temizleyici aldım bakalım işe yarayacak mı ?

AE40E8FB-643E-4858-94A6-368D024F22E1.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, ozgur35 :

hibrit modeller dedıgınız gıbı

hybrid-universal-silecek-supurgesi-700mm__1110777684967968.jpg

25 liralıklardan al kullan, orjinalini de aynı sürede değiştiriyon sadece daha fazla para veriyon.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ben bu rbw denen markanın hibrit modelini aldım. Taktım ve rezil bi silme performansı gösterdi. Camın her yerinde su izi bıraktı. Artı bu sileceklerin lastiği çıkıyor. Uçlarında çıkmasını engelleyecek bir şey yok. Fotoğrafa bakın anlayacaksınız  

Cam 8 senelik rezidanslı cam. Haliyle rüzgardan, temizlemekten kılcal çizikler var. Bu çizikler Silme performansını etkiliyor mu bilmiyorum ama bana acilen iz bırakmayan silecek lazım. Telli mi yoksa muz mu hibrit mi bilemiyorum. 

Ne kullanacağız? Ya da kaskoyu bozmuştum  ona istinaden direkt cam mu değiştireyim, gerek var mı?

5DA95232-3546-4A26-87DE-C0710FD12708.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de kasko da şöyle bir onarım yazısı var. Dış cam kimyasallarla temizlenme işlemi sağlıklı oluyor mu? Çizikler vs kayboluyor mu? Sonradan başka sıkıntılar ve camda dengesizlik olursa silecek performansı daha da düşer mi?

92D523D6-9790-4452-9C38-F485326BD42F.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, tansu87 :

Bir de kasko da şöyle bir onarım yazısı var. Dış cam kimyasallarla temizlenme işlemi sağlıklı oluyor mu? Çizikler vs kayboluyor mu? Sonradan başka sıkıntılar ve camda dengesizlik olursa silecek performansı daha da düşer mi?

92D523D6-9790-4452-9C38-F485326BD42F.jpeg

Gençler kusura bakmayın. Bu gri kısım koruma kılıfıymış. Çıkarınca düzeldi :)

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

İnwells hibrit model sılecek aldım harıka bı urun tavsıye ederım, çifti 35 tl felan. Silecek süpürgesi de orijinal silecek gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de rbw hibrit aldım. Çok iyi. İlk başta lastik koruyucuları çıkarmadan kullandım ve kötüledim ama sonra farkına vardım da çıkardım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

04.12.2018 at 23:24, ozgur35 :

İnwells hibrit model sılecek aldım harıka bı urun tavsıye ederım, çifti 35 tl felan. Silecek süpürgesi de orijinal silecek gibi

Özgür Bey, alttaki ürün mü aldığınız silecek? 

https://www.arabaaksesuarmarketi.com/dis-oto-aksesuarlar/inwells-mazda-3-hb-2014-2016-arasi-on-silecek-tk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, msuleme :

Bu degıl hocam Şu ürün

https://urun.n11.com/muz-silecek/mazda-3-sedan-inwells-hybrid-silecek-takimi-2014-2016-P219421152?gclid=EAIaIQobChMI24nQibWN3wIVjoGyCh1wZAMxEAQYCCABEgKFpfD_BwE&gclsrc=aw.ds

https://urun.n11.com/muz-silecek/mazda-3-hb-inwells-hybrid-silecek-takimi-2014-2016-P219421151?recId=jpdu2z0a-6frkykz39p6-S.W_DET_OTHER_STORE.C.c173_a319-05x0h9i

Mazda 3 Bl ve Bm kasa uygun ıkısını de oluyor

Bl ıcın ölculer 60 cm - 48 cm ( 48 olsa da ben 45 taktım bı sıkıntı yok )

Bm ıcın olculer 60 cm - 45 cm

Orijinal servıs ürünü sılıceklerın ıcerden goruntusu şu sekılde Hibrıtler de bu sekıldedır Toka felan gorunmez:tey:

lmlş,.jpg

Bu da eskı tıp, hıbrıt olmayan ve orıjınal servıs urunu olmayan  sılecekler görüldüğü üzere sılecek tokası kocaman. Gözü yoran detaylar bunlar:kafa::sopa:

ll.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, ozgur35 :

Bu degıl hocam Şu ürün

https://urun.n11.com/muz-silecek/mazda-3-sedan-inwells-hybrid-silecek-takimi-2014-2016-P219421152?gclid=EAIaIQobChMI24nQibWN3wIVjoGyCh1wZAMxEAQYCCABEgKFpfD_BwE&gclsrc=aw.ds

https://urun.n11.com/muz-silecek/mazda-3-hb-inwells-hybrid-silecek-takimi-2014-2016-P219421151?recId=jpdu2z0a-6frkykz39p6-S.W_DET_OTHER_STORE.C.c173_a319-05x0h9i

Mazda 3 Bl ve Bm kasa uygun ıkısını de oluyor

Bl ıcın ölculer 60 cm - 48 cm ( 48 olsa da ben 45 taktım bı sıkıntı yok )

Bm ıcın olculer 60 cm - 45 cm

Orijinal servıs ürünü sılıceklerın ıcerden goruntusu şu sekılde Hibrıtler de bu sekıldedır Toka felan gorunmez:tey:

lmlş,.jpg

Bu da eskı tıp, hıbrıt olmayan ve orıjınal servıs urunu olmayan  sılecekler görüldüğü üzere sılecek tokası kocaman. Gözü yoran detaylar bunlar:kafa::sopa:

ll.jpg

Eyvallah hocam şimdi netleşti, hibrit olanlarda toka görünmüyor. Ben üstte ki yazışmalardan tersi gibi anlamıştım. 

Ben de hibrit olanlardan sipariş vereyim. Sağ olun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar linkte ki ürün için model yılı 2014-2016 olarak görünüyor.

Bu silecek makyajlı kasa için de uygun mudur? 

Makyajda silecek tipi değişmemiştir sanırım ama sipariş vermeden önce emin olmak istedim. 

Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...