Jump to content

Mazda 3'lerde Çakmak Var mı ?

Bora Yetkin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba;

Sigara kullanmadığım için hiç dikkatimi çekmemişti.Dün fark ettim aracımda çakmak yok.Araç ile verilmiyor mu acaba?

Herkese hayırlı bayramlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni otomobillerin çoğuna çakmak ve mobil küllük koymuyorlar artık. Sigara içmeyi teşvik ettiği gerekçesiyle. :) Mustafa'nında dediği gibi aksesuar olarak satılıyor. Benim guzuda da yok ikiside.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, İlhan :

Yeni otomobillerin çoğuna çakmak ve mobil küllük koymuyorlar artık. Sigara içmeyi teşvik ettiği gerekçesiyle. :) Mustafa'nında dediği gibi aksesuar olarak satılıyor. Benim guzuda da yok ikiside.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ilhan abi bizim arabalara cakmaklik takinca 12 v girisindeki kapak kapaniyor mu 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

26.06.2017 at 10:46, Mazda41 :

Ilhan abi bizim arabalara cakmaklik takinca 12 v girisindeki kapak kapaniyor mu 

Kapanması mümkün değil, çünkü çakmaklık girişinde ikinci bir kapak daha mevcut. Çakmak olmadığı zaman o kötü görüntüyü ve içine bir şeylerin kaçmasını engellemek için kapak yapmışlar. Ama sürekli bir çakmak takılı olacaksa, sen o kapağı sökebilirsin. Böylelikle üstündeki büyük kapak açılıp kapanabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çakmagin kendisi bir aksesuar olabilir ama 12V soket her araçta olmasi gerekir.  Mazda 3 nasil bilmiyorum ama bazi araçlarda birden fazla olabiliyor, biri önde biri arka bagajda gibi.  Araçta 12 Volt gerektiginde bu soketlerden aliniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, AKayhan :

Çakmagin kendisi bir aksesuar olabilir ama 12V soket her araçta olmasi gerekir.  Mazda 3 nasil bilmiyorum ama bazi araçlarda birden fazla olabiliyor, biri önde biri arka bagajda gibi.  Araçta 12 Volt gerektiginde bu soketlerden aliniyor.

2.Nesil Mazda 3'te 2 tane soket var. Biri Ön konsolda klima düğmelerinin altında. Diğeri kol dayamanın içinde. Muhtemelen 3.nesil Mazda 3'tede durum aynıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, İlhan :

2.Nesil Mazda 3'te 2 tane soket var. Biri Ön konsolda klima düğmelerinin altında. Diğeri kol dayamanın içinde. Muhtemelen 3.nesil Mazda 3'tede durum aynıdır.

Bagajda da olsaydi keske bagaja soket yapma sansimiz var mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3. Nesil Mazda 3'lerde sadece kol dayamanin icinde var.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...