Jump to content

Yapıkredi Worldcard ve Sonax Kampanyası

Serdar Ç.
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar SONAX ve Yapıkredi Worldcard her sene yaptığı  ÖTV kampanyasını değiştirerek yeniden yapıyor. Detaylar için aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim;

jW8kPL.jpg

http://www.sonax.com.tr/kampanyalar/sonax-motorlu-tasitlar-vergi-kampanyasi-temmuz-2017.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir önceki 2017-Ocak ayındaki kampanyadan yararlanarak Hbyrid Boya Temizleme-Parlatmayı 199.-Liraya yaptırmıştım. Bu rakama peşin fiyatına taksitte yapıyorlardı.

Ümraniye - Şerifali Sonax Akademide yaptırmıştım. Oldukça güzel işçilik çıkarmışlardı. Benden Önce forumdan 2 arkadaşım daha gidip memnun kalmışlardı. Özellikle Lütfi ve bende aynı izlenim oluşmuştu..Beklentimizden daha iyi bir şeyle karşılaştık diyebilirim..

Uygulama sonrası benim guzu..

Q7M4ZA.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende geçen sene aynı kampanyadan Karşıyaka-Sonax'ta yaptırmıştım gayet güzel oldu. Hazır bebek geliyorken bu kampanyaya iç temizlik dahil olması benim için çok iyi oldu. Bu sene yine yaptıracağım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Serdar Ç. :

Bende geçen sene aynı kampanyadan Karşıyaka-Sonax'ta yaptırmıştım gayet güzel oldu. Hazır bebek geliyorken bu kampanyaya iç temizlik dahil olması benim için çok iyi oldu. Bu sene yine yaptıracağım.

@Serdar Ç. yalnız burada detaylı bir iç temizlikten bahsetmiyor. Ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon diyor. Tamam uygulama öncesi aracın içini süpürüp temizliyorlar ama öyle detaylı ince temizlik değil.. Ozonla dezeneksiyon aslında detaylı temizlik sonrası tavsiye ediliyor..

Bu arada şimdi fark ediyorum ÖTV demişsin. MTV kampanyası...Tabi ülkemizde vergiler çok olunca, karışması doğal. :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, İsot :

@İlhan abi ozon temizleme yerine , detaylı iç temizlik seçme şansımız var mı ? Birde fiyat 285 tl olmuş sanırım :(

Keşke olsa da aynı seçimi bende yapsam kardeşim. Ama maalesef mümkün değil, detaylı iç temizliğin fiyatı zaten başı başlı başına bir fiyat. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Derin çizikleri de giderirler mi? 
Bir de arkadaşımızın üstünden mtv yi ödesek o mtv dekontuyla gitsek başka isimden dolayı sıkıntı çıkarırlar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bomba sorular geliyor @İlhan abi :D

Öncelikle, @İsot Hybrid Boya Koruma paketinin içeriğini bu linkten görebilirsin;

sonax-hybrid-boya-temizleme-parlatma-ve-

@Mutlu Tekir boyası çıkmış çizikleri kurtaramıyor, daha çok kılcak çizikler ve harelerde çok etkili olduğunu bizzat gördüm. Diğer konuyu bilmiyorum arayıp Sonax bayisine sormak lazım. Belki bayi sahibi insiyatif alabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Mutlu Tekir :

Derin çizikleri de giderirler mi? 
Bir de arkadaşımızın üstünden mtv yi ödesek o mtv dekontuyla gitsek başka isimden dolayı sıkıntı çıkarırlar mı?

Derin çizikler konusunda bence aracı görüp çiziklere bakmaları lazım.

Aracımın Ruhsatı Abimin Üzerine, Eşimin YKB World Kartıyla Ödeyerek bir önceki kampanyadan yararlanmıştım.:fiuw:

2 dakika önce, Serdar Ç. :

Öncelikle, @İsot Hybrid Boya Koruma paketinin içeriğini bu linkten görebilirsin

Anaaamm bu görseli okumak için büyüteç lazım.. 

@İsot bu soruyu gideceğin Sonax bayisine sormak lazım. Sana en yakın Kartal Şb var, Ebru hanıma sorabilirsin.. İnsiyatifleri doğrultusunda belki yapabilirler.

Ama kullanılan malzeme ve işçilik süreleri çok farklı uygulamalar. Bence zor bir ihtimal..ama sormanda fayda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En iyisi burda yaptırmak diye düşünüyorum @ilhan abi . Dışarı gitsem 150 lira para isterler en az pasta cilaya . Senin daha önceden gidip memnun kaldığın yeri tercih edicem sanırım .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bu sabah ben de bu kapmanyadan yararlanmak için bıraktım aracı yukarı dudulludaki sonax bayisine. Öğleden sonra gidip aldım ama malesef benim için hoş bir tecrübe olmadı. Çok güzel, cilalı bir yıkamadan ötesi değil malesef. Ufacık kılcal çizikler bile olduğu gibi duruyor. Bu kılcal çiziklerin gitmesi gerekmiyor muydu dediğimde bu pakette olmuyor malesef dediler. Onun için başka paketleri de almak lazımmış. Aşağıdaki fotoya bakarsanız kılcal çiziklerin olduğu gibi kaldığını görebilirsiniz.

qWJjpD.jpg

Başka hoşuma gitmeyen kısımda şu oldu ki, yolcu koltuğunun yanındaki plastik korumaların klipslerini kırmışlar. Sallamadan bir klipsle yerine oturtmaya çalışmışlar ama olmamış. Kapıyı açtığım gibi aşağıdaki manzarayla karşılaştım.

JlOqGY.jpg

OLyVlZ.jpg

Bu nedir diye sorduğumda. Biz yapmadık dediler. Peki ben bıraktığımda böyle miydi bu araç dedim. Dikkat etmedik böyleydi heralde dediler. Peki bu klips ne dedim kırmızı kırmızı. Orjinal klipsleri gri bu arada. Aracı deri kaplattıktan sonra kendi ellerimde değiştirdim gevşekler diye. Gösterdim kendilerine orjinal klipsleri. Başka yerde yapmışlardır deyince benim şarteller attı. Elimde ekstra orjinal klipsler olduğu için üstelemedim ama alenen yalan söylemeleri çok yanlış. Ben ki aracı böyle şeylerle karşılaşmayayım diye aldığımdan beri kendim yıkayan biriyim. Hiçbir şey demeden bindim arabama çıktım. Kuvvetle muhtemelen ilk ve son gidişimdi bu sonaxa.

İşlem sonucu fotolar bunlar:

XXE9g7.jpg

dG78J4.jpg

5QGLvR.jpg

Akynb0.jpg

0BGlZ8.jpg

4MG1nL.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öyle yıkamayı biz de yaparız zaten. Deneyiminiz için teşekkürler deyip üzüldüğümüzü de belirtelim. Yol gösterici oldu açıkçası.

Ciddi ciddi artık polisaj makinası aldırıp herşeyi insanın kendisi yapmasına sebep olacaklar bu gidişle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Mutlu Tekir :

Öyle yıkamayı biz de yaparız zaten. Deneyiminiz için teşekkürler deyip üzüldüğümüzü de belirtelim. Yol gösterici oldu açıkçası.

Ciddi ciddi artık polisaj makinası aldırıp herşeyi insanın kendisi yapmasına sebep olacaklar bu gidişle.

Evet malesef haklısınız. Ödenen 285 tl ye orta karar güzel bir polisaj makinası alınabilirdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@ilhan abi geçen kampanya da yaptırdığını sölemişti çokta memnun kalmıştı. Akademi sonax ta yaptırmıştı muhtemelen.şerefali de . Şube ler arası kalite farkı olur mu ? Benim araçta ta çok ince kılcal çizikler var tereddüte düştüm şimdi .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, İsot :

@ilhan abi geçen kampanya da yaptırdığını sölemişti çokta memnun kalmıştı. Akademi sonax ta yaptırmıştı muhtemelen.şerefali de . Şube ler arası kalite farkı olur mu ? Benim araçta ta çok ince kılcal çizikler var tereddüte düştüm şimdi .

Yaptırdığım yer aynı yer. Sonax akademi. İlhan abiye torpil geçmişlerdir belki :D

SONAX-Merkez-Servis-0001.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, İsot :

Walla üzüldük açıkcası bende hibryt koruma diye gözümde büyüttüm ozaman emoji849.png

@İlhan abi belki duruma el atar. Sonuçta tanıdıkları var :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben gecen sene yaptirdigimda hareler ve kilcal cizikler yok edilmisti. Gayet memnun kalmistim. Bence bu durum subenin yada isi yapan calisanlarin ayibi...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...