Jump to content

3.Nesil Mazda 3 Araç İçi Yol Çekim Kamerası Montajı

Tarahumara
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

6 dakika önce, isa83 :

Çok güzel görüntüsü var fiyatta makul.anlatim için teşekkürler hayırlı olsun

Yerinden sökülebilen bir kameramı hırsızlar boş geçmez gibi geliyor.

Teşekkürler. Araba kapalı garajda duruyor. Sorun olacağını sanmıyorum pek. Ayrıca sökülemeyen olsa ne olur :D şaseye kaynak yapılmıyor sonuçta. Yapıştığı yerden çıkar asılınca.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Nihayet pc başına geçtim :)

Kamera montaj evrelerimiz neredeyse aynı olmuş. montaj işçiliği 10 numara. Gps olsa idi kamerada daha iyi olurdu. Allah esirgesin kaza bela vs lazım oluyor hız loglarını tutması.

Görüntü olarak çok başarılı, ısıl problem ne alemde ve sd kart hasar görecek mi merak ediyorum. Bendeki 3 kere kart bozdu ısıdan dolayı. Aynı kamera değil marka olarak, şeklen aynı ve fena ısınıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tavan lambasının enerji hattından aldım Fati. Okusana açtığım konuyu kardeşim [emoji879]️

Kamera ilgimi cekmiyor aslında [emoji12] vukuatsız gidiyoruz be güzel kamera takınca basımıza gelmedik kalmaz üzülürüz [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cx3'de ayni yerden elektrik alınır mi?

Servet abinin dediği gibi tavan lamasından alabilirsin. Dikiz aynasından alamazsın. Niye? Çünkü kararan dikiz aynası yok :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, Tarahumara :

Servet abinin dediği gibi tavan lamasından alabilirsin. Dikiz aynasından alamazsın. Niye? Çünkü kararan dikiz aynası yok :D

büyük konuşmayayım ama bir daha zor sedan alırım ben :) isterse her yeri kararsın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda hatchback de yapıyor diyorlar [emoji3]

Anladın sen meseleyi [emoji1] Elazığ'ın yollar hele ana arter dışında felaket . Kamera taksam sallantıdan hiç bir şey göremezsiniz [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Fotifoti :

Anladın sen meseleyi emoji1.png Elazığ'ın yollar hele ana arter dışında felaket . Kamera taksam sallantıdan hiç bir şey göremezsiniz emoji1.png

Bu durumda sana aksiyon kamera şart. Açtığım konuya gel Fatih'çim . :fiuw::D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...

Bl kasada nerden alabilirim enerjiyi abilerim? Hem ön hem arka kameralı olandan (mini 0906)almayı planlıyorum ama kablolar gozukmesin istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...