Jump to content

Satılık 2009 Mazda 6 Exclusive Otomatik Benzinli

67Bulent1976

Tavsiye Edilen Mesajlar

462358199 İlan no Sahibinden.com da  arkadaşlar severek bindiğim 2009 Mazda 6 Exclusive Otomatik aracım satılıktır,LPG Hiç taktırmadım siteden beni bilen bilir :) Ailedeki diğer mazda 6 ile idare edicem artık ortaklaşa :) İlgilenenler istedikleri zaman bana ulaşabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, 67bulent1976 :

462358199 İlan no Sahibinden.com da  arkadaşlar severek bindiğim 2009 Mazda 6 Exclusive Otomatik aracım satılıktır,LPG Hiç taktırmadım siteden beni bilen bilir :) Ailedeki diğer mazda 6 ile idare edicem artık ortaklaşa :) İlgilenenler istedikleri zaman bana ulaşabilir..

Hayırlı satışlar olsun..

İlandaki fotoğraflar Mazda 6'ya yakışmamış. :D :fiuw:

Kimisi bulanık, kimisi gölgeli, kimiside güneş veya gölge vurduğundan parlak yahut karanlık çıkmış

Net fotoğraf yok gibi..

Mazda kullanıcısı titizdir..bu durumda dikkat edip önem verecektir..

İyi bir makine ile iyi bir ortamda fotoğrafları tekrar çekmenizi tavsiye ederim Bülent hocam..

Tekrardan hayırlısı olsun sizin için inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, 67bulent1976 :

Teşekkür ederim İlhan Bey.Telefonum dandik general mobil discovery 1 :) ondan fotolar berbat

O zaman şöyle yapmanızı tavsiye ederim..

Guzuyu alana yanında GenaralMobile Discovery Telefon Hediye şeklinde bir promosyon yapın ilanınızda.:fiuw:

Bir taşta 2 kuş. Araç belki hızlı satılmış olur..telefondan da kurtulmuş olursunuz.. . :D:geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

38 dakika önce, Revivo73 :

LPG'siz ve boyasız olması cok iyi fakat ilk sahibinden olmadığı sürece km orjinaldir ifadesi biraz havada kalır, bence.

Ben aracı bu nisanda Ankaradan ilk sahibi doktordan aldım.Aidığımda araç 98.000 km idi şimdi 101700 km dir.Kilometre kesinlikle orijinaldir

Aracın yetkili servis kayıtları var

19 yıldır da Mazda ailesinin doğal üyesiyim az çok anlayabiliyorum bu arabalardan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

462358199 İlan no Sahibinden.com da  olan aracımda indirim yaptım forumdan almak isteyen değerli mazdaseverlere biraz daha ikram yapıcam.Teşekkür ederim şimdiden ilginize

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlan başlığı değişmesi iyi olmuş. araç ne kadar temiz ve orjinal olursa olsun, az sayıda sahip değiştirmiş olması önemli birşey. Resimleri netleştirmek te iyi olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23.07.2017 at 12:22, Enjinu :

Aracı Isparta'dan mı aldınız?

Ankaradan aldım ama emekli olunca dokdor bey ispartaya yerleşmiş memleketine

5 saat önce, Oziyal :

Hayırlı satışlar

Teşekkur ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracımı Mazda 3 Dynamic veya Touring Sedan Otomatik Benzinli (LPG siz) takasa açığım.Üstüne en az 20 Bin TL alabileceğim araç olmalı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 6 satması biraz zor olabilir. Sabır şart. Bu arada takasta 20bin TL görünce, 2012'de ben Mazda'yı alırken 2008 benzinli Fiesta üstüne tam 20bin TL vererek almıştım. Tabi o zamanın 20bini şimdikinden daha değerliydi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, 67Bulent1976 :

Değerli Mazdaclubtr editörleri ve @İlhan hocam konuyu kitleyebiliriz Mazda 6 aracımı satmakdan vazgeçtim.Teşekkür ederim ilgilenenlere..

Vallahi ne diyeyim sevindim @67Bulent1976 hocam.  Hayırlı uğurlu olsun diyerek kilitliyorum konuyu. :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...