Jump to content
emrek1

2. Nesil Mazda6 Krank Mili Parça Fiyatı

Tavsiye Edilen Mesajlar

emrek1    0
emrek1

Selam. 2009 mazda 6 aracım var. Yağ azalmış, bir aksilik sonrası yatak vurmaya başladı. Şu an sanayide uğraşıyoruz artık işte. 

Çıkma krank miline 1950 tl dediler. Mecburiyetten tamam dedim, verdim parayı ama içime oturdu. Parça fiyatlarını bilen biri yorum yapabilir mi, fırsattan istifade giydirmişler mi bana :s

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    643
zoptrik

Bize 2600 demişlerdi. Yine insaflı davranmışlar. O kasa mazda 6 nın parça fiyatları biraz pahalı maalesef. Bozulmadığı için çok sürümü yok. Parçacılar da düşmüş bu diyorlar bindiriyorlar fiyatı. @Zealot daha bilgili. Sizin aracım motorunu ezbere bilir. Geçmiş olsun.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emrek1    0
emrek1

Teşekkürler. Maliyetli sıkıntıların yanında bir de dolandırılma kaygısı kötü yapıyor adamı, verdiğin bilgi en azından o açıdan rahatlattı sağol.

Bu aracın motor karakteristiğiyle ilgili merak ettiğim birşey vardı. Ustalardan da sağlıklı bilgi alamıyordum, @zealot a bir danışayım onu da, teşekkürler bilgilendirme için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    643
zoptrik

Burada sorarsanız belki ileride birinin ihtiyacını da görmüş olursunuz. Çekinmeden sorabilirsiniz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emrek1    0
emrek1
1 saat önce, zoptrik :

Burada sorarsanız belki ileride birinin ihtiyacını da görmüş olursunuz. Çekinmeden sorabilirsiniz. 

Yeni başlık açıp orada sordum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.