Jump to content
quiteguide

2. Nesil Mazda 3 Ferodo Ön/Arka Fren Diski

Tavsiye Edilen Mesajlar

quiteguide    304
quiteguide

Son zamanlarda kafama takılan bir duruma daha el attım. 

Ön takım 215 TL,  arka takım 125 TL. 

http://megaparca.com/urun/mazda-3-2009-2013-oen-fren-diski-20408

http://megaparca.com/urun/mazda-3-2009-2013-oen-fren-diski-20408?gclid=Cj0KCQjwtpDMBRC4ARIsADhz5O5jhTmStDN5vTFuXUmlbcPrwO2icKo6Z7EmI3jIQSp4uQTwCYEdvqoaAgUuEALw_wcB

Ürünler megaparca.com'dan.

Sipariş vermeden canlı destekten bağlanırsanız, ücretsiz kargo için kupon veriyorlar. İhtiyacı olan arkadaşlar yeşillendirsin sepeti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.204
Mutlu Tekir

Disk çok çizilmişse, çizikler dairesel değil de, radyal yöndeyse, fabrika sınırlarının belirttiği kalınlığın altına indiyse değişmesi gerekir. Bizim mazdalarda da 100bin km.de 1 değişim ideal. 

Önler 23 mm, arkalar 11mm idi sanırım minimum kalınlıklar. Kashiyama başlıklı konumda belirtmiş olmam gerekir.

Hayırlı olsun quiteguide abi. Ferodo iyi markadır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide    304
quiteguide
Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

disk değiştirmen gerektiğini belli eden belirtiler nedir @quiteguide ?

125k oldu Mehmet hoca. 60 yada 70 k da sözde tornalandi. Disk kalınlığını olcmedim ama görünürde bı sıkıntı yok. Frende de bi sorun yok. Hesaplı bulmuşken yapıştırdım :D 

26 dakika önce, Mutlu Tekir :

Disk çok çizilmişse, çizikler dairesel değil de, radyal yöndeyse, fabrika sınırlarının belirttiği kalınlığın altına indiyse değişmesi gerekir. Bizim mazdalarda da 100bin km.de 1 değişim ideal. 

Önler 23 mm, arkalar 11mm idi sanırım minimum kalınlıklar. Kashiyama başlıklı konumda belirtmiş olmam gerekir.

Hayırlı olsun quiteguide abi. Ferodo iyi markadır.

Sağol mutlu kardeş. Bir de şu zıkkım TRW balatalari bitirebilseydim. Ne zaman değiştiğini unuttum hala en az %70, inatla bitmiyor. Ses desen cabası. Diskler gelsin, bunlara ate balata yakışır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.