Jump to content

Mazda 323 Direksiyon Pompası

Mustafa.
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet aynı ancak nooofearrr malesef cevap vermiyor belki görürse yardımcı olur diye düşünüyorum ancak  formu  kullanmayı bilmeden önce gürhan beyin mail adresine ulaşmış oradan farklı konuşarla biraz rahatsız etmiş vede sıkmış olabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar merhaba bugün itibari ile direksiyon sorunumu çözmüş bulunuyorum çok şükür.bizim burda aynı kasadan bir abide var ona rica ettim kaputu açtı videoya çektik ona bakarak bağlantıları yapabildim şükürler olsun.şuan direksiyonu çevirince rolantim düşmüyor yükseliyor ve direksiyon pompam arızalı sanıyordum sistem çalışınca direksiyonumda yumuşadı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim mehmet bey evet şükür öyle oldu.zaten gaz verince yumuşak yolda giderken sorunum yoktu park ederken mahvediyordu beni kamyon direksiyonu gibi desem yeridir.şimdi sistem otomatik gaz veriyor şükür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 323 klimalı otomatik olan arkadaşlardan bir ricada bulunacaktım.şuan direksiyon sistemimi çözdüm şükürler olsun ancak klima açınca da devrin düşmemesini  sağlıyan bir ekipman var aynı direksiyonda olan gibi ve benim buda malesef hortumların giriş çıkışında kör tıpa takmış bilinçsiz ustalar tarafın.arkadaşlardan rica etsem bana özelden arabanın karbüratör kısmının arka tarafının resmini çekip gönderebilir mi rica etsem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Selam siteye epey zamandır takılamıyorum öncelikle bilmenizi isterimki bu aralıkta pc yede pek takılamadım tayinim burdur a çıktı ve bu geçiş döneminde pek baglanamadım. 

Kusura bakılmasın.

Gelelim mevzuya o baglantıdaki parça karbiratörün vakumu ile çalışan ve direksiyon döndüğünde rölantinin aşırı düşmesini engellyerek dzüenleyen bir parça aynı parçadan klima içinde gereklidir klimalılarda karbüratörün arkasında bir giriş vardır o giriş ten ilgili elektronik parçaya bir hortum gider oradanda gene direksiyonda olduğu gibi bir baglantısı vardır klima açtığıızda ayne n direksiyonu cevirdiğinizdeki gibi rölanti yükselir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gürhan bey merhaba farkında olmadan sizi üzdüğümü sıktığımı düşünmüştüm böyle olmamasına çok sevindim.tayniniz hayırlı uğurlu olsun inşallah memnunsunuzdur.ilgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.kapağı değiştirdim 100 km de yarım su bardağı eksiltme oluyordu.sonrasında bi hortum değişti ve şuan şükür hiç eksiltme olmuyor o hortum değişmesinden sonra basınç olayımda bitti.sanırım ordan hava yapıyordu.birde torpido söküldü peteğim şişlendi ama araba 3 bin devire gelmezse kalorifer sıcak vermiyor devirdaime bakışdı kanatlarda sorun görülmedi bu arada devir daim yan sanayi fark edermi bilmiyorum.araştırırken bi yerde okudum regülatör motor su seviyesinden yukarı monte edilmiş birisin biraz aşağı indirilince kaloriferi rolantide de ısıtmaya başlamış.araba devir daim yetiştiremiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...