Jump to content

Alınık 2016 Mazda 3 HB Benzinli Otomatik

kodo-man

Tavsiye Edilen Mesajlar

Degerli Arkadaslar,

uzun zamandir sizleri takip etsemde sizlerden faydali bilgiler edinsemde uye olmamistim. Yakin zamanda kismetse mazda sahibi olmak istedigimden degerli yardimlariniza ihtiyacim var.

2014 yilindan beridir mazda 3 u takip etmekteyim ve asiri begendigimden surekli arastirma halindeyim.

2015 model 2016 cikisli kirmizi renk reflex otomatik hb bir arac bulmustum 73 binliraya fakat satacak arkadas satmaktan vazgectı.

sonrasında 2016 model kırmızı power sense 13 bin km de kırmızı hb bir arac buldum 86 bınliraya fakat butcemı asıyor.

sızlerden ricam kredı mıktarımı arttırıp 86 ya bu araci almali miyim? Yoksa daha uygun fiyata arac bulabilir miyim?

eger aranizda kirmizi hb otomatik araci satmayi dusunen varsa ilgilenebilirim.

bir sorum da bildiginiz uzere arac makyajlandi 2017 oncesi araclar cok deger kaybeder mi?

degerli yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, AreY :

2015 Kırmızı HB power 21.000 km, 78 bin tl. Hata, kaza yoksa çok iyi fiyat.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-yetkili-mazda-bayi-nden-power-donanim-en-iyi-fiyat-469302969/detay

araç, arka ve yandan darbe almış. arka kaput değişmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün ben de bu aracı gördüm ama Mehmet Bey'in dediği gibi kazaları biraz can sıkıcı..

Daha önce bahsettiğim 2016 power sense 86bin TL için ne yorum yaparsınız fiyatı konusunda?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2016 Power Sense için fiyat normal fakat 2015 Power 75-78 civarı bulunabilir diye düşünüyorum.

Sense için özel bir sebebiniz yoksa kendinizi zorlamayın. 

@WeyaSaid abi , desene senin araba ucuza gitmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, Mümin :

2016 Power Sense için fiyat normal fakat 2015 Power 75-78 civarı bulunabilir diye düşünüyorum.

Özel bir sebebi yok power pakette olabilir fakat kırmızı hb olmasını özellikle istiyorum. Fakat şu an için piyasada pek fazla araç bulamıyorum. 

Bir de mazdanın 2.eli kuvvetli değil diyorlar, sahibindene koyulan araç hemen gidiyor:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün bakmıştım ilana boya ve değişen görünmüyordu işe bak :)

Bence sıkı bir pazarlık yapılır ve 70 bin gibi bir fiyata alınabilir.

Sadece boyalı olması sol arka yandan çok büyük bir  darbe almadığını gösteriyor. Arka bagaj kapağının değişik olması ve arka tamponun değişmemiş olması da yine ağır bir kazaya karışmadığını gösterir.

Tabi 70 bin az para değil, kazasız temiz isterseniz 15 bin daha ilave edersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 saat önce, Mümin :

Benimki 2014 idi. bence normal fiyata gitti. araç istanbulda olsa belki 1-2 lira daha oynardı yukarı doğru. Kahramanmaraşta bu kadar :) Önümüzdeki maçlara bakalım @Mümin

@kodo-man çok aceleniz yok ise bayram arkasını bekleyin derim. Fiyatlar gerçek anlamda yüksek bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

09.08.2017 at 10:15, Weya :

Benimki 2014 idi. bence normal fiyata gitti. araç istanbulda olsa belki 1-2 lira daha oynardı yukarı doğru. Kahramanmaraşta bu kadar :) Önümüzdeki maçlara bakalım @Mümin

@kodo-man çok aceleniz yok ise bayram arkasını bekleyin derim. Fiyatlar gerçek anlamda yüksek bence.

Dediginiz gibi bayram sonrasini bekleyecegim artik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kırmızı sedan power 2015 model 34.000 km'de 77500'e aldım. kaza vs yok. iyi kalite cam filmi, orjinal geri görüş kamerası vs de ek olarak yapılmıştı.

kıyaslamak için aklınızda olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8/11/2017 at 23:44, Katil Balina :

kırmızı sedan power 2015 model 34.000 km'de 77500'e aldım. kaza vs yok. iyi kalite cam filmi, orjinal geri görüş kamerası vs de ek olarak yapılmıştı.

kıyaslamak için aklınızda olsun.

çok teşekkürler, karşılaştırma için iyi bir bilgi oldu. benim gördüğü 2015 powerlar 80 binden ağaşı değil maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

2015 model Power 1.5 benzinli hb bir mazda 3 buldum (reflex mavi renk). 16.000km'de. Geri görüş kamerası ve ekstra olarak 4 adet kış lastiği var.

Satacak kişi 81.000 fiyat veriyor en son. Bu fiyata uygun mudur?  Görüşleriniz benim için önemli?

Bir de 2016 model almak daha mı mantıklı çok kararsız kaldım?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, kodo-man :

Merhaba Arkadaşlar,

2015 model Power 1.5 benzinli hb bir mazda 3 buldum (reflex mavi renk). 16.000km'de. Geri görüş kamerası ve ekstra olarak 4 adet kış lastiği var.

Satacak kişi 81.000 fiyat veriyor en son. Bu fiyata uygun mudur?  Görüşleriniz benim için önemli?

Bir de 2016 model almak daha mı mantıklı çok kararsız kaldım?

makyajlı olmadığı sürece pek fark yok. zaten km düşükmüş.  ama fiyatlar yükselmiş. kış lastiği avantajınız olur. araç 18 inç olduğu için oldukça pahalı. markası da önemli tabi. iyi marka bir lastik seti 3 bin tl falan. onu da hesaba katarsanız araç aslında 78 bine falan geliyor. tabi yeriniz de önemli. bulunduğunuz yerde kış lastiği şartsa fiyat iyi. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

good year marka  kış lastiği varmış. İstanbul'da yaşamaktayım lazım olabiliyor. Geri bildiriminiz için teşekkürler. Sanırım 75 binlere 2015 model power bulmak sanırım artık zor gibi. Artık son aşamadayım, karar verirsem ben de bir mazda 3 sahibi olacağım inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Katil Balina :

makyajlı olmadığı sürece pek fark yok.

Katılıyorum. Makyajlı değilse 2016 - 2015 - 2014 arasındaki tek fark fiyatı olacaktır. Bugün vereceğiniz fark 3-5 sene sonra eriyip gidecektir.

Bir kıymeti var mı bilmiyorum ama bana öyle denk geldiği için dikkatimi çekti 2014 yapımı Mazda3 ler Japonya üretimi . 2015 - 2016 Meksika yapımı.  Sanırım 2016 sonu ve 2017 ler tekrar Japonya üretimi gelmeye başladı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Km belki biraz yüksek gelebilir. Fakat fiyat olarak mantıklı gibi geldi bana. Galeri olduğu için pazarlık oranı da sahibinden satıcıya göre daha yüksek olacaktır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-nevzatoto-boyasiz-mazda-3-1.5-skyactive-g-power-otomatik-vites-421333597/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, kodo-man :

Merhaba Arkadaslar,

bugun itibariyle aracima kavustum. 2015 power 1.5 skyactive G mavi renk HB.

bu surecteki yardimlariniz icin tesekkurler.

hayırlı olsun. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...